Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) péter007


péter007
senior tag

emberek help me van egy hp lézernyomtatóm és 20 percbe telik míg a gépről átjutnak hozzá az adatok
nem rég elszállt az usb de azt visszatettem

(#2) Sanya válasza péter007 (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

kicsit bővebben.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) péter007


péter007
senior tag

nem tudok mire gondolni az alaplap egy abit is7 de nem hiszenm hogy az lehet a gond az is lehet h. vírus van a gépen de most nem vagyok a gépnél és ma este pedig kéne a nyomtató majd még átdugom másik usb-be hátha jó de azér várom a tippeket előre is KÖSZI :R

(#4) ftc válasza péter007 (#1) üzenetére


ftc
nagyúr

Elszállt az USB de azt visszatettem??
Amúgy tényleg bővebben kéne lirnod

(#5) péter007 válasza ftc (#4) üzenetére


péter007
senior tag

az usb úgytettem vissza h. az alaplap drivereket újra telepítettem és azóta nem műkszik de már az agyamra megy mer ma este anyámnak adóbevallásokat kéne nyomtatni nem hiszem h. a nyomtató a szar de akkorMI??? :F

(#6) Nedudgi válasza péter007 (#5) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

Előszöris nyugalom, mert ha idegeskedsz akkor valszeg nagyobb kárt csinálsz mintha nyugodtan csinálnád.
Másodszor, ez az USB ''elszállás'' lehet az oka de bővebben kéne tudni hogy annak mik voltak a tünetei és mit csináltál vele. Ja, és mitől szállt el? Magától nem szokott.

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#7) wassermann válasza péter007 (#5) üzenetére


wassermann
addikt

- A géped BIOS-ában minden rendben van beállítva?
- Az újratelepítés előtt eltávolítottad a korábbi példányokat az eszközkezelőből?


[Szerkesztve]

(#8) kraftxld válasza péter007 (#1) üzenetére


kraftxld
nagyúr

LPT vagy USB-s a nyomtató?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9) qtrica válasza péter007 (#1) üzenetére


qtrica
aktív tag

Egyszer én is tapasztaltam ilyet, az megoldódott egy restarttal.Úgy nyomtatott, hogy egy sor után várt, megint egy sor és megint várakozás... :F

Yoda Jr.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.