Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _MaSTeRFoXX_


_MaSTeRFoXX_
csendes tag

Sziasztok!

Milyen programmal lehet 200GB és afölötti vinyót több részre partícionálni?
Mert 200GB-os vinyót szeretnék vásárolni csak nem tudom, hogy hogyan osszam részekre.
Segítsetek!
Köszi:O

(#2) bloodree válasza _MaSTeRFoXX_ (#1) üzenetére


bloodree
csendes tag

az elso ami eszembe jut: a joooo jooooooofajta WINxP installcdje
eléééééggééééééééé ismert szoft.....

hát igen.

(#3) Gh0sT válasza bloodree (#2) üzenetére


Gh0sT
addikt

Sp1-el.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4) Razor1 válasza _MaSTeRFoXX_ (#1) üzenetére


Razor1
aktív tag

Partition Magic 8? az sztem teljesen jó, bár 200 gigással még nem próbáltam, de sztem azt is biztos meg tudja csinálni.

(#5) _MaSTeRFoXX_ válasza Razor1 (#4) üzenetére


_MaSTeRFoXX_
csendes tag

És honnan lehet letölteni ezt?

(#6) Zotya84


Zotya84
őstag

Az én véleményem az, hogy xpcdvel csak c-t szabad csinálni, mert ha az egészet lepartícionálod, akkor mindig hagy egy 8mb-os szabad területet. Éppen ezért a norton partitionmagic 8-at javaslom partícinálási célokra.

PQMagic: 2 pont

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#7) KeNTaGoN


KeNTaGoN
tag

Minek veszel te ekkora vincsesztert?
Inkább dönts egy 60MB-os mellett.
Azzal nincs gondod!!:DD

Amügy a Partition Magic szinte használható...;]

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#8) wolffy válasza _MaSTeRFoXX_ (#5) üzenetére


wolffy
aktív tag

Szerintem is PartitionMagic 8 a legjobb választás.

Esetleg ha másodlagos winyónak teszed a gépbe (tehát már fut egy WinXP egy másik drive-ról), akkor a Vezérlőpult/Felügyeleti eszközök/Számítógép kezelés menüpont alatt is találsz egy hasznos háttértár kezelő programot. Ez ugyan nem olyan sokrétű, mint a PM8, de használható ha nincs más.

Egyébként a PM8 webcíme azt hiszem www.powerquest.com
Letölteni le lehet, de időkorlátos. (crack kereshető hozzá)
A full verzió is biztos fenn van valahol a neten, de nem én leszek aki megmondja, hogy merre, mert hát azt nem illik.

(#9) gecz


gecz
tag

nekem is 200as vinyom van, sot a pm8al particionaltam is, remekul muxot, de ma nyomtam egy winreinstallt es mar nem latja a winfos, es ha elinditanam a pm8at, akkor az kidob egy hibauzenetet, de csak akkor ha bentvan a 200 as vinyo...

milehet?

(#10) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Én Partition Magic 8-at ajánlom nagyon jó progi és még újra se kell indítani a gépet.:)

(#11) gecz válasza gecz (#9) üzenetére


gecz
tag

ezt irja ki, ha bent van a vinyo:

''ez-drive has been detected on drive 1, but ez-drive is corrupt. run the ez-drive setup discette to correct this problem. for ez-drive support contect your ez-drive provider''

a szoveget ertem, de mi az az ez-drive ?:D

(#12) kantor válasza _MaSTeRFoXX_ (#1) üzenetére


kantor
tag

cfdisk

apaaaa. igen? milyen szaga van az antianyagnak? apaaaa. igen? miert hivjak a Foldet foldnek? hat ugy neveztek el.. dehat a vizbol van tobb!!!

(#13) gecz válasza gecz (#11) üzenetére


gecz
tag

senki semmit ? fontos es surgos lenne...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.