Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  2005, halloween buli(tervezet) békéscsaba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

„Boys and girls of every age
Wouldn't you like to see something strange?

Come with us and you will see
This, our town of Halloween”

Békéscsaba ugyan nem a rémálmok városa, azonban egyetlen éjszakára azzá tehetnénk. Ehhez csak bohém jókedv és egy kis kreativitás kell, és az, hogy itt legyél Halloween éjjelén.

***

1995-ben a Karácsonyi Lidércnyomás véglegesen megkedveltette velem Halloween ünnepét. Eme évtől fogva mindig megünnepeltem, és a végén még a családom is megszokta, hogy a nyár folyamán felnevelt sütőtököket október 31.-én feldolgozom tökös kajákká és töklámpásokká.
2002-ben azonban gondoltam egyet, és végigvonultam a városomon jelmezbe öltözve a szintén extrém kinézetű Murder kíséretében. Azóta már kétszer elkövettük eme esztelennek tűnő, de szórakoztató mókát.

2004-ben ötlött fel bennem, hogy jó lenne kiterjeszteni az ünnepet a többi emberre is, és bevonni őket a mulatságba.

Mindenkit örömmel várok és látok ezen a vidám ünnepen!

Mivel hétfői napra esik idén, ezért előtte van egy hétvége, tehát úgy tervezem, hogy ezen a két napon is lesznek kisebb mókák, például a szombati napon jelmezkészítés, meg tökfaragás, illetve esti mozi. Meg aztán fel kell készíteni a helyi lakosokat a hétfő estére. :D

Most küldözgetem a help-kérő leveleket a helyi művháznak és olyan szakiknak, akik segíthetnek az ünnep megszervezésében.

Persze, hogy értelme is legyen a dolognak, emberek is kellenek, akik részt vesznek a buliban.

algieba@freemail.hu

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  2005, halloween buli(tervezet) békéscsaba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.