Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  2000+ aiuhb létezik egyáltalán ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Esmein


Esmein
nagyúr

Mindenhol azt olvasom, hogy 2100-tól kezdődnek, és érdekelne van e ilyen mert az enyémnek 1.82 volt kell a 2300hoz és 1.9 sem elég 2350-hez.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Hát elvileg a tied az. Én is olyat szerettem volna, mert CPUDatabase-en a legjobban húzható proci, de be kellett érnem egy KIUHB-bel.

(#3) zsoltee10 válasza Esmein (#1) üzenetére


zsoltee10
addikt

biztosan. :) nekem volt tavasszal egy 2100+. az ment 2200-n alapfeszen, 2400-n 1,75 V mellett.

(#4) marcee válasza Esmein (#1) üzenetére


marcee
addikt

Nekem 2200+ Aiuhb van, de alapfeszen már 2083-on is hibázik a Prime95, bár minden más megy. 2166 fölött még nem voltam, az még +0.1V-al is fagyott.
Lehet, hogy az enyém a legxarabb? :( ;]

Ezt egy cimbim 1800+ Jiuhb-je is tudja.

\m/

(#5) zsoltee10 válasza marcee (#4) üzenetére


zsoltee10
addikt

a 2200+ közül kevesebb a jól húzható.

(#6) WolfByte


WolfByte
tag

Nekem 2100+ aiuhb optimal rambeállítással alapfeszen simán megy 166x12.5-t, feljebb nem nagyon akarom húzni, nehogy a lap vagy a proci bánja, de biztosan vinné azt is.

(#7) Mosqu!to válasza marcee (#4) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ugyanez van nálam is. 1,75V -on aiuhb 2200+ 2047 mhz fölé nem megy.:(
nembaj, héten meglesz a vízhűtésem, adok neki 1,9V -ot, megnézem úgy mennyit megy ;]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#8) zsoltee10 válasza Mosqu!to (#7) üzenetére


zsoltee10
addikt

aztán veszel egy bartont és szénné húzod, mi? ;]

(#9) marcee válasza zsoltee10 (#5) üzenetére


marcee
addikt

Nem volt lehetőségem válogatni és biztosra akartam menni.
Most 2600+on (2083) jár 0.025V feszemeléssel (bár vagy 0.05-tel többet kap mert Asus a lap :()
Eléggé körültekintően vásároltam, de ilyen infot nam találtam.

\m/

(#10) Mosqu!to válasza zsoltee10 (#8) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ha minden jól megy, akkor kis ráfizetéssel karácsonykor veszek 1 jó 2500+ -t, és 2500mhz-ig meg sem állok ;] de ha megy feljebb, akkor amíg bírja szusszal;]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#11) zsoltee10 válasza marcee (#9) üzenetére


zsoltee10
addikt

pech. a 2100+ széiába nekem is véletlenül sikerült bele nyúlnom, de eladtam végül, mert nem volt pénzem lapot venni, így maradt a tualatin. eddig...:)

(#12) zsoltee10 válasza Mosqu!to (#10) üzenetére


zsoltee10
addikt

amíg nem füstöl, mi? ;]

(#13) marcee válasza zsoltee10 (#8) üzenetére


marcee
addikt

Nem vagyok egy nagy trader, általában addig használom a számtech cuccokat, amíg csak lehet + 1év :( , de ez a Barton gyerek nekem is szöget ütött a fejembe. Van egy cimbim akinek az 1200 tbird helyére beférne a 2200+om és ha fussa szivesen átnyergelnék barton-ra, csakhát az nem holnap lenne és épp most jött a hír, hogy az új steppingek már lockosak. :O

\m/

(#14) marcee válasza zsoltee10 (#11) üzenetére


marcee
addikt

Kölcsön lap volt?

\m/

(#15) Esmein


Esmein
nagyúr

Naja, de nekem 2000+ aiuhb-m van. Errol senki nem tesz szinte sehol emlitést, csak a 2100+ról.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  2000+ aiuhb létezik egyáltalán ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.