Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pschio


pschio
őstag

1 giga ramom van de mar kevesnek erzem. mennyit dobna meg rajta 512? jelenleg dualban megy most 2x512 hogy fogja befolyasolni a felallast a 3ik modul? winxp kihajtja? vagy az csak gigaig hasznalja ki? elore is koszi a valaszokat.

[Szerkesztve]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#2) kovsol válasza pschio (#1) üzenetére


kovsol
titán

1,5GB al nem lesz dualban szóval valamivel lassabb lesz
win XP 3GB -t is még tud kezelni amugy
hát mondjuk nem tudom mivel szoktál játszani a BF2 fear Q4 AoE3 vagy hasonló újabb gameken javítana valamenyit

May the Force be with you!

(#3) ollie válasza pschio (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Másfél gigának nem sok értelmét látom, pontosan a duál hiánya miatt. Én akkor már 2 gigára mennék a helyedben, gondolom az már érezhető lesz memóriaigényesebb játékoknál és alkalmazásoknál.

***

(#4) pschio


pschio
őstag

koszi a valaszokat. maris okosab letem! asszem lehet cserelnem kene 2x1024re csakhat 1 modul 27 rugo. na majd mingyrat megnezem gianninal mennyi....

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#5) Monya78 válasza pschio (#4) üzenetére


Monya78
veterán

Hali!
Az előttem hozzászólók nem figyelték hogy XP procid van...tehát a duál nálad nagyon minimálisat gyorsít (1-2%) tehát csak a duál hiánya miatt kár aggódnod...

Amúgy nálam 3 memó modul van a gépben, mégis kíírja hogy Dualban megy ;)

(#6) pschio válasza Monya78 (#5) üzenetére


pschio
őstag

1-2%? hat az nem sok a64nel mennyit szamit? nekem is volt mar ilyen hogy 3mat raktam bele proba keppen es dualban ''ment'':)

[Szerkesztve]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#7) Monya78 válasza pschio (#6) üzenetére


Monya78
veterán

Socket 754-es a64-es egycsatornás memória vezérlővel megy, valszeg úgy viselkedik mint az XP...

Socket 939-es A64-es már kétcsatornás, itt bizony van jelentősége, a dualnak...

(#8) Manitou válasza Monya78 (#5) üzenetére


Manitou
addikt

Nálam is 3memó megy 2x512-es meg egy 256-os :) Nekem is kiírja hogy dual, sőt teljesítményben meg olyan ''féldual''

(#9) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

F.E.A.R.-hez kell a 1,5GB még alacsony felbontáson is, Battlefield 2-nek, Quake4-nek csak 1280*1024-en kell;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#10) Manitou válasza Motion_Blur (#9) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem 1,25 is elég jó már neki.

(#11) pschio válasza Motion_Blur (#9) üzenetére


pschio
őstag

ereztem en is hogy keves az 1 giga :)

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#12) Istencsapása


Istencsapása
tag

szerintem ha vesztek egy jó vinyót és a leggyorsabb részére partícionáltok egy swap partíciót akkor elég az 1 giga :)) legalábbis nekm igy egyik játék sem darált a fentebb említettek közül

Az ár alkuképes :)

(#13) Istencsapása


Istencsapása
tag

hát srások ki kell, hogy javítsam magam most nálam is 1,5 giga ficeg. pont azzal a néhány másodperccel gyorsabb és annyival kevesebbet kerreg amennyitől jobb élmény a gépezés persze a jóőreg swap partíció is ott van arra az esetre ha eljár a kezem

és nálam se lett lassabb nekem is kiirja a dual chanel enadledet

2*512kingston value
és 1*512 kingston hyperx(kékbordás) 200-225fsb között mikor mennyire van hideg a lakásaban annyira fűtök
:))

tehát jobb a 1,5 giga megéri a +1 modul ára szeritnem.........

lehet, hogy csak azért nem esik vissza a sebesség mert a hyperx jobb ram mint a másik kettő. De elméletileg a memóriavezérlőn múlik a dolg na mind1

Az ár alkuképes :)

(#14) Intelligencs

Szerintem akkor már 2 giga. Az új X2-es szépségemben is már 2 giga lesz... :D

The Amiga, Born a Champion

(#15) Benmartin válasza kovsol (#2) üzenetére


Benmartin
senior tag

egyébként 4 GB is tud.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.