Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  160 gb sata (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Seagate vagy Hitachi? Hitachi vagy Seagate? Ez itt a kérdés. Mikor a kezem a mappához ér....

Szóval:
Hitachi Deckstar 27.000, és úgy tudom bazi halk.
Seagate Barracua 27.000, erről is csak jókat hallani, meg hogy szuperhalk.
Extra:
Samsung 25.000, nem tudok róla semmit.

Maxtort nem, csak rosszat hallottam, és amúgy is hangos.

Szal' help!

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

HBO-n 9 órás film előtti up.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#3) LordX válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


LordX
veterán

Seagate-et elfelejteném, hülye a garija (nem 5 év, hanem fél, azutána meg az ár töredékét kapod vissza)

Hitachi jó gyors tesztek szerint, csak kevés helyen láttam.

Samsung: egy ilyenem van (SP1614C), gyors, bár nincs viszonyítási alapom. Annyria nem halk, de könyen elérhető és teljesértékű 3 év garija van (amit méghozzá nem a kereskedő ad, hanem a Samsung -> ha elromlik nekik kell visszavinni, nem a kereskedőnek)

(#4) Petie


Petie
veterán

hmm én most hitachira fogom cseréltetni 200as maxtor satam. szal hitachi :) igaz nehéz dönteni mer mind2ről jokat hallani. amelyik szimpibb :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#5) breetai


breetai
aktív tag

Csá! Nekem Samsung-om van (160 Gb SATA). HALK,GYORS,JÉGHIDEG!!! Volot Hitachi-hoz is szerencsém. Kicsit hangosabb,és csak azt tudnám,hogy mi a piklinek van a tetején az a kis lyuk, amit nem szabad lefedni!!!!??? Én jövőhét elején veszek még egy 160-ast,mert ezt kinöttem. Ha nem találok valami irdatlan jót akkor maradok a Samsung-nál. ÉN ezt venném a helyedben. :(((

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#6) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

upsz. Eddig két pont a Samsungnak. Samsung ellenvetés?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#7) PPeter


PPeter
addikt

Jók a Samsungok, tényleg, nyugodtan megveheted.

[Szerkesztve]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  160 gb sata (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.