Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _seth_


_seth_
veterán

Bővebben: link
(Olvassátok végig!!!!)

:F

Nekünk miért nem lehet????

Miért kell még mindig modemmel neteznem????

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2) simonzé válasza _seth_ (#1) üzenetére


simonzé
addikt

Ne aggódj, lesz majd nálunk is ilyen pár év múlva 72350 Ft-ért... :)

Csak annyit mondanék, hogy haverom három éve nem járt itthon, Németo.-ban él, most karácsonyra jött haza. A boltban megdöbbent, hogy milyen árak vannak. Azt álíltja, hogy az élelmiszer kb 10, a műszaki cikkek 15-50%-kal olcsóbbak náluk... :(((

Szegények, alig tudják megfizetni az itteni árszintet...

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#4) _seth_


_seth_
veterán

Ahogy kis országunkat ismerem az 1Gigabites netet én már nem érem meg de lehet, hogy a 100megabitest sem :(

Nagy kedvem lenne most vkit a T-Mobilnál megverni...... (Német Tmobil-é a Matáv és övé a mi Témobilunk.)

Most kicsit elgondolkoztam, hogy ha minden igaz ebben a hónapban lesz mikrós netem 384/128K kb 8-9K-ért......

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5) TeeJay


TeeJay
félisten

hát én reménykedek hogy megélem még a 10megabites netet
de még csak 1 hete van ADSL em és az is csak azért mert
nem csurog a pénz nálunk hanem anyum olyan helyen dolgozik ahol ingyen fizetik neki

amúgy én is modemeznék még most is:(

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#6) Drizzt válasza TeeJay (#5) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem az isdn(kvázi modem) időszakomban kb. 3-szor többet fizettünk a netért, mint havonta az adsl-ért utána.

I am having fun staying poor.

(#7) PrinczA válasza Kalandor (#3) üzenetére


PrinczA
őstag

Nem erre van a FÁRADT GŐZ ?

(#8) DopeBob


DopeBob
addikt

:(

MZ/X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.