Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Grimwing


Grimwing
csendes tag

Hali mindenkinek!

Egy kis tanácsra lenne szükségem. Kinéztem nemrég egy configot, eredetileg Core 2 Duo E4500-as procival, amihez az ASUS P5B lapját néztem, de rászántam magam, hogy kicsit többet feccölök ebbe a projectbe, végtére is X éve 1100-as Celeroncs ketyeg a házban, nem ártana már egy komolyabb vérfrissítés. Az új proci, amit néztem, az E6750 lenne, aminek 1333 MHz-es az FSB-je, azt viszont már nem támogatja a P5B. Szóval a kérdésem csupán annyi, hogy milyen lapot ajánlanátok hozzá? ASUS és MSI érdekelne. (ASUS P5K-t nézegettem, de abból is van 80 féle verzió, szóval kicsit el vagyok veszve, meg nem tudom, van-e valami hátránya a P5B-vel szemben.)

A válaszokat előre is köszi!

(#2) tupacamaru válasza Grimwing (#1) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem ezt zárni fogják. Talán itt

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#3) DeadMeat válasza Grimwing (#1) üzenetére


DeadMeat
veterán

[link]
Ide tedd fel a kerdesed,foloslegesen nem kell topikot nyitni...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4) Sleed válasza Grimwing (#1) üzenetére


Sleed
aktív tag

ezért szerintem felesleges volt új topikot indítani,kérdezd meg itt:[link]

(#5) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A linkelt két topik közül bámelyik megfelelhet a krédés feltevésére. Kérlek, ott folytassátok. Ezt a témát zártam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.