Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-06-27 20:15:25

LOGOUT.hu

Időpont: 2016. augusztus 4-7.
Helyszín: BEREKFÜRDŐ - TERMÁL KEMPING ÉS VENDÉGHÁZ
Feliratos póló 1 700,- Ft/db, sima 1 500,- Ft/db.
Pólók az alábbi linken Gildan, Sols, Kariban márkák rendelhetőek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Idén is lesz tábor, sorrendben a 12. Részletek hamarosan/folyamatosan.

(#2) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Indítom a körüzeneteket amig le nem tilt a rendszer.. :)

Bocsánat akiknek szövegként küldtem üzenetbe a linket, de természetesen letiltott ismét a rendszer..pedig változtattam a szövegen is :((

Lehet szavazni az időpontról, a helyszínről pedig jöhetnek a javaslatok :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#3) jFox


jFox
őstag

Időpont egyenlőre mind1 ahogy jön a nyár úgy is sűrűsödnek a programok.
Helyszínre javaslatok Bosodból:
Bogács - jó kis pincesora van lehet kóstolni fínom borokat. + a környéket bejárni (Cserépvár, Eger, stb.) a strand is jó bár nem nagy. Kb mint a Nánási. Itt is van a stranddal egybeépült camping.

Mád - Bortó. Voltam ott 1x, szép vidék. A tó mellett van a camping fürdési lehetősséggel.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#4) PindurAnna válasza jFox (#3) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Mádon már voltunk...emlékezetes tábor volt, majdnem végig zuhogott az eső :( :D De az összefoglalóba benne van hol volt már tábor, majd nézd meg :)
Bogácsinak utána nézek, köszi :)

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#5) #33253120


#33253120
törölt tag

Végre... Már nagyon vártam ezt a topicot. Minél hamarabb lesz végleges döntés, annál hamarabb tudom fixálni a szabimat. Vagy pofára esni, hogy akkor nem.

(#6) mark!


mark!
őstag

Most még kihagyom, úgy mennék :( Majd egy pár év múlva.

>

(#7) ngabor2 válasza mark! (#6) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Miért hagyod ki?

(#8) mark! válasza ngabor2 (#7) üzenetére


mark!
őstag

Most leszek jövőhéten 14, és anyáék nem engednének el. Majd talán jövőre :)

>

(#9) ngabor2 válasza mark! (#8) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Hátha mégis beleegyeznek, sok idő van még addig.

Vagy lehetne mondani a pár évvel ezelőtti sziget-reklámot: hozd el anyádat is :D

[ Szerkesztve ]

(#10) mark! válasza ngabor2 (#9) üzenetére


mark!
őstag

Végülis :D Mondjuk ha lesz valami biciklis összeröffenés, oda lehet elmegyek még előtte. Apropó, most nézem 5éve Vadkerten volt. Ott laknak mamámék, és itt van kb 20km-re :) Szóval ha a közelben lesz megint, akár csak egy napra is elnézek :)

[ Szerkesztve ]

>

(#11) #33253120 válasza mark! (#10) üzenetére


#33253120
törölt tag

Tavaly bicajjal voltam. :D Bár annyira nem ér, mert vonattal vittem... :) De szerintem idén is leviszem a rondát... :D

(#12) jFox válasza PindurAnna (#4) üzenetére


jFox
őstag

Bocs, mobilon nem látszik az összefoglaló(sem). :B

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#13) föccer


föccer
nagyúr

Még össze kell néznem a lánykának a nyári szünetével, meg az esetleges szabadságokkal. Majd jövök.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14) tildy válasza PindurAnna (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm, meg kene beszelnem urammal aztan vihetnenk a toportyut is :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) Nimrod


Nimrod
addikt

Topic figyelő post :)

Docs link nem működik :F

[ Szerkesztve ]

(#16) PindurAnna válasza jFox (#12) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Na ezt nem tudtam, hogy nem látszik :o

Azért ez a bogácsi kemping nem olcsó :Y

(#13) föccer Hozzad őt is :B

(#14) tildy Rendben :)

(#15) Nimrod Nekem jó a link..

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#17) ZoZ77


ZoZ77
csendes tag

Figyelő álláspontot felvettem! :D

Üdv: ZoZ

(#18) mark! válasza ZoZ77 (#17) üzenetére


mark!
őstag

Egyenlőre én is csak figyelek. Nyárra nem tervezek semmit, úgyhogy időpont mindegy. Ha közelben lesz (mint már mondtam is) elnézek :)

>

(#19) föccer válasza PindurAnna (#16) üzenetére


föccer
nagyúr

Egy időben sokat jártam Bogácsra. A termál fürdő nem egy nagy durranás, sok látnivaló nincs a településen, elég messze kell hozzá menni (Szilvásvárad, Eger). Ami nagyon híres az a pincesor. Minden este buli/zene termelői borok, persze tömegnyomor.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20) mark! válasza föccer (#19) üzenetére


mark!
őstag

Hát a jó dolgokért kell áldozatot is hozni :D

>

(#21) föccer válasza mark! (#20) üzenetére


föccer
nagyúr

Ehh, egyszer voltam ott, szó szerint ki akartam menekülni. Hozzá teszem nagyon nemszeretem az ilyen lakodalmas zenét, kifejezetten utálom a tömeget és inni sem szoktam. És még a leányzó is pattintott, aki miatt hajlandó voltam bevállalni, szóval totális kudarc volt. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22) mark! válasza föccer (#21) üzenetére


mark!
őstag

Na, ha végeztem tanulással nézegetek majd kempingeket. Balaton esetleg? Ott minden van egyhelyben. (Még a kedvenced is, a mulatós zene ;]

Szerk: Kiskunmajsa esetleg? Nagyon jó kis üdülőhely van (vannak ilyen barakkok vagy micsodák is)termálfürdő, csúszdák, és egész nagy a terület is. Parkoló is van, jó nagy, ha esetleg keresztbe akarnátok állni, megtehetitek ;]

[Itt a honlapjuk!]

[ Szerkesztve ]

>

(#23) föccer válasza mark! (#22) üzenetére


föccer
nagyúr

Balaton, szezonban mocsadék drága, nem beszélve a tömegnyomorról és arról, hogy a társaság jelentős része a keleti országrészből érkezik. Volt már tábor nyugaton, szerintem nem kívánja még egyszer a társaság az áthurcolgatását a cuccoknak az egész országon. (Oszkó-Debrecen-Budapest távot nyomtam. Uhh, még visszagondolva is megfájdul a hátam. :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24) Nimrod válasza PindurAnna (#16) üzenetére


Nimrod
addikt

Rájöttem, én vagyok a láma, bocsánat :o

(#25) tsyl


tsyl
aktív tag

Megkérdezhetem, hogy egy ilyen táborban miként zajlik egy nap?

[ Szerkesztve ]

17 éve a PH-n....

(#26) föccer válasza tsyl (#25) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát ülünk. Duműálunk, sörözunk. Meg ülünk, meg dumálunk, meg némi sörözés is van. Meg dumálunk, meg estleg sörözünk. No, meg szoktunk strandulni, paintballozni, esetleg kulturális tevékenységet folyatni, mint helyi nevezetességek meglátogatása, esetleg cukrázda/fagyizó felkeresése. Meg főzőcskézés, sütögetés. Meg persze dumlálás meg sörözés.

Jó a többes szám azért erős túlzás részemről, mert én eddig az összes táborban nem ittam 2 sört, de mindegy. :D

üdv föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27) #33253120 válasza föccer (#26) üzenetére


#33253120
törölt tag

:C
Hja. Egy táborban voltam egy napot, meg egy éjszakát, de megerősítem a leírtakat. :D

(#28) mark! válasza föccer (#26) üzenetére


mark!
őstag

Akkor ha megyek, mi külön beülünk egy sarokba, és alkoholmérgezést szenvedünk az alkoholmentes sörtől ;]

[ Szerkesztve ]

>

(#29) PindurAnna válasza föccer (#26) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Pálinkát meg a whiskyt kihagytad :)

Meg netezünk, meg okosítunk, meg autót szerelünk, meg sátrat állítunk, meg feltépjük a zuhanyzó ajtót hajnalba arra aki zuhanyzik :D , szúnyogokat kergetünk, darazsat írtunk, hajat vágunk kopaszra, biciklivel tóba ugratnak, zsák piát elhagyunk a tóba, és még sorolhatnám estig :D :D

Aranyköpéseket gyűjtünk :D

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#30) mark! válasza PindurAnna (#29) üzenetére


mark!
őstag

El tudom képzelni :DDD Magyarul a PH! hangulat megvan :D

>

(#31) PindurAnna válasza mark! (#30) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

De meg ám :)

Jöhetsz akkor a fiammal "sörözni" :D

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#32) föccer válasza PindurAnna (#29) üzenetére


föccer
nagyúr

Jé, kimaradtam a felsorolásból. Juhé. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#33) PindurAnna válasza föccer (#32) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Mit hagytam ki?
Bebetonoztál valakit? :Y

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#34) föccer válasza PindurAnna (#33) üzenetére


föccer
nagyúr

Ó, nem, semmit, nem is szóltam. Én vagyok a hülye, hogy szóba hoztam egyáltalán. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#35) ngabor2 válasza mark! (#30) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Eddig még mindig megvolt. Remélem idén többen leszünk, mint tavaly, vagy előtte.

(#36) Nimrod válasza ngabor2 (#35) üzenetére


Nimrod
addikt

Pedig a tavalyi helyszínnel nagyon meg voltunk elégedve. A szarvasfiúval már kevésbé :DDD

(#37) PindurAnna válasza Nimrod (#36) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Menjünk megint oda? :)

Emlékeztetőül egy kis szarvasfiú :D :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#38) tsyl válasza PindurAnna (#37) üzenetére


tsyl
aktív tag

Köszi mindenkinek a kimerítő választ! :D

17 éve a PH-n....

(#39) jFox válasza PindurAnna (#16) üzenetére


jFox
őstag

Ezt nem tudtam. :Y Gyerekkoromban voltam ott nagyapámmal, meg unokatesókkal sátorozni. Akkor még megfizethető volt ezexszerint.

Valaki emlegette még Nánáson Berekfürdőt. Ott még nem jártam, de mások dicsérték.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#40) kymera válasza tildy (#14) üzenetére


kymera
senior tag

Hm, meg kene beszelnem urammal aztan vihetnenk a toportyut is
Remek , keverd bele az Urat is ! :DD (by Charlie Harper)

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#41) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Tengerszem kemping Sárospatak

Mátra kemping Mátrafüred-Sástó

Kérész kemping Tiszabercel

Gólya horgásztó és kemping Vajdácska

Túra kemping Parád

Tiszavirág kemping Tokaj

Hegyalja Üdülő, Kemping és Szabadidő Központ Tokaj

BEREKFÜRDŐ - TERMÁL KEMPING ÉS VENDÉGHÁZ

Na csemegézzetek eddig ilyeneket találtam :K

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#42) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Legesélyesebb időpont az július 20-24, vagy július 27-31.

Ehhez mit szóltok?

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#43) #33253120 válasza PindurAnna (#42) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nekem ok lehet. De még nem válaszoltak se a főnökség,se a kollégák, hogy ki-mikor akar szabira menni...

De előző évek alapján aug kizárva.

[ Szerkesztve ]

(#44) Nimrod válasza PindurAnna (#42) üzenetére


Nimrod
addikt

Ha jövünk, akkor lehet idén csak hétvége lesz, bármelyik jó most még.

(#45) jFox válasza PindurAnna (#41) üzenetére


jFox
őstag

A sárospataki Tengerszem camping- ben mar voltam egy párszor. Az jó hely. :K Ott szoktak lenni a céges hétvégék mostanában. A strand majdnem szemben van, Patakon is van látnivaló. Van itt is egy, a stranddal egybeépült camping, de nem tudom mi a neve. Azt nézted esetleg csak drága? Vagy utána nézzek?
Viszont én nem erre fogok szavazni. :( De úgy is a többség dönt. :K

Nekem eddig a Mátrafüred és Parád a szimpatikus. Még egyik helyen sem voltam. A júliusi időpontok egyenlőre jónak tűnnek. De valószínűleg megint csak hétvégére fogok tudni menni.
De addig még bármi lehet. :)

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#46) föccer


föccer
nagyúr

Mit szónátok hozzá, ha kimennénk Erdélybe?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#47) mark! válasza föccer (#46) üzenetére


mark!
őstag

Áhh, ott lesz az osztálykirándulás, aztán mindenki mondja, hogy nem fogok visszakívánkozni :P

>

(#48) tsyl válasza PindurAnna (#41) üzenetére


tsyl
aktív tag

Én párszor voltam már Parádon a Túra kempingben, teljesen jó hely ...De Tokaj is az :)

ZedMester: Pedig Erdély szerintem nagyon szép :)

[ Szerkesztve ]

17 éve a PH-n....

(#49) mark! válasza tsyl (#48) üzenetére


mark!
őstag

Ó, azt nem is mondtam :P Viszont ott két véglet van. Vagy dögmeleg van, vagy zuhog az eső.

>

(#50) Nimrod válasza föccer (#46) üzenetére


Nimrod
addikt

Ha Romaniaban gondolkodna a tarsasag akkor szerintem tudunk helyeket javasolni es a szallast intezni. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.