Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) natemate1998


natemate1998
újonc

mi van ojankor ha plazma tv tevion 127 cm be kapcsoláskor sistergö hang van és fel melegedés után kép el megy hang van ez miert van ??? segicsetek....

(#2) KYZRR


KYZRR
őstag

nme tom, de naon roszul hankzik! :Y :Y :O :(

You can only die once, make sure it is worth it...

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mire gondolhatott a költő

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) Kernel válasza natemate1998 (#1) üzenetére


Kernel
nagyúr

1. Ha nem is ismered a Fórumszabályzatot, akkor is illene ismerni a Netikettet:

- Nem nyitunk új témát, mielőtt nem néztünk szét, hogy van-e már hasonló, ahová a kérdésünk illeszkedik.
- Egy fórumon tartjuk magunkat a helyesírás szabályaihoz.

2. Van a fórumon TV-hibákról szóló topik, néha írok is oda, mégsem kedvelem, nincs is különösebb értelme. Fórumon keresztül nem lehet TV-t javítani.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#5) natemate1998


natemate1998
újonc

bocsi nem tudtam hisz ujonc vagyok..!! :R

(#6) customer114 válasza natemate1998 (#1) üzenetére


customer114
senior tag

Heló,

Nme tudod véletlenül mijen szoftver van rajta? Lehet, hogy interneten keressztül frisítete magát és az okozott ilyen problémát.

hmm?

(#7) Kernel válasza customer114 (#6) üzenetére


Kernel
nagyúr

Szakmai szemmel nézve ez már nevetséges, hogy mindenben szoftveres hibát látnak a laikusok. Pedig le volt írva egyértelműen a hibajelenség is, el kellene olvasni.

Pláne egy ócska Tevion plazma hol talál frissítést, hálózat sincs rajta, szoftver sincs hozzá, ne röhögtess...

De most már lassan betelik a pohár és jelezni fogom a moderátornak, hogy törölni kellene ezt a témát, mert ez már sok, hogy te sem tudsz emberhez méltó módon írni.

A topiknyitás indokolatlansága miatt az ilyen témákat amúgy is törölni szokták, miután van másik:

https://prohardver.hu/tema/lcd_plazma_es_projektoros_tv_hiba_topic/friss.html

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.