Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Antimatrix


Antimatrix
tag

Az egyik haverom benyomta a vinyómra a 32gb kapacity limited jumpert és azóta a 120Gb MAXTOR vinyót nem tudom csak 32gb formázni és kezelni....
Nem örülök tulzottan a -88gb-nak

Probáltuk LINUX alat is de hiába ott is 32gb látja a vinyót.
A BIOS mindenképpen kiirja hogy MAXTOR 120L0 széria.
Most hoyg igy használom
cylinder 16383
heads 16
sectors 63

120gb alapbellitásai
cylinder 58853
heads 16
............... 58852
sector 255

Letöltöttük a MAXLINE 4 verziót is de az is alapba 32gb látja...

A LOW LEVEL FORMATNAK hiába iditanám neki mert a végén ugyis 32gb lenne
meg 10 óra semmi áramszünettel!!!

Na kinek volt van hasonló gondja és hogyan oldotta meg???

Ki milyen vinyo formázó programot ismer amibe én irhatom be az értékeket és ugy formáza is meg!!!

Ha linket vagy oldalt irsz vagy linkelsz be azt is megköszönném...

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2) Lortech válasza Antimatrix (#1) üzenetére


Lortech
addikt

A biosban bíráld felül a hozzáférés tipusát, LBA legyen, igy biosnak látnia kell a teljes méretét, ha rendesen van a jumper. Innentől kezdve látnia kell a formázóprogramoknak a teljes méretet.
Éppen úgy két hete szívtam olyannal, hogy egy Seagate vinyó CHS-módban lett formázva, és ezentúl mindig automatikusan CHS-t állitott be a bios. Csakhát beletelt egy időbe, mire rájöttem erre.

Thank you to god for making me an atheist

(#3) wnix válasza Antimatrix (#1) üzenetére


wnix
senior tag

Bővebben: link

Eine Kuh macht muh und die Kühe machen Mühe :)

(#4) pitom


pitom
tag

Na de nem tudod visszajumperelni? Akkor minden menne a régi kerékvágásban elvileg.

"Az APT rendszer roppant hatékony, percek alatt romba lehet dönteni vele egy működő számítógépet..." : Pere László

(#5) Antimatrix válasza pitom (#4) üzenetére


Antimatrix
tag

nem lehet visszajumperelni sem....

ez benne a trükk...

és hiába állítod vissza és éemelnted a bios beállításokat az összes formázó program csak 32gb látja

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#6) Antimatrix válasza wnix (#3) üzenetére


Antimatrix
tag

köszi alinket remélem hasznos lesz
:)

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#7) Antimatrix válasza Lortech (#2) üzenetére


Antimatrix
tag

megprobálom ezt az LBa dolgot ...

bár nem hiszem hogy sikerülne...

mert csak Manuáli és CHS tudtuk vissazlőni 122gb-ra mert ez a BIOS alapérték.

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#8) wnix


wnix
senior tag

A ''LOW LEVEL FORMAT'' az egyenlő a dos-os vagy windows-os format-tal.

A LOW LEVEL FORMAT nem a particiókat formázza, hanem a vinchestert.

Eine Kuh macht muh und die Kühe machen Mühe :)

(#9) Lortech válasza wnix (#8) üzenetére


Lortech
addikt

Azért ez nem egészen így van. Te a zero fill-re gondolsz, amit tévesen sokan LLF-nak hisznek. LLF-ra a mai merevlemezeknek nincs szükségük, illetve a gyárban csinálják ezt. A zero filling viszont valóban kinullázza a biteket, az összeset.

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#10) Simi121 válasza Antimatrix (#1) üzenetére


Simi121
aktív tag

Hali! Amire neked szügséged van az a Maxblat nevü progi Dos-os verziója. Egyszer én is így jártam. A pontos visszaálításra már nem emlékszem de azt tudom, hogy újrainditást igényelt de úgy, hogy a Flopinak benne kell lennie. A teljes formázás nem segitett. Probálkoz, elrontani nnem tudod.

Simi

(#11) steve@prhw válasza Antimatrix (#5) üzenetére


steve@prhw
őstag

nem lehet visszajumperelni sem....

ez benne a trükk...


Miért? Pillanatragasztóval rányomta a trükkös fiú? :F Vagy csak én nem értem?
Vagy nem segített? Érdekes dolog...

szerk: XP hogy látja? Merthogy ő elvileg nem foglalkozik a BIOS dolgaival...

[Szerkesztve]

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#12) Blade2 válasza steve@prhw (#11) üzenetére


Blade2
aktív tag

Olyan pancser nem létezik, hogy nem tudja visszarakni a jampert ahol volt.


És sztem a partrition Magic 8-al nézd neg, lhet formázatlan a 88Gb, vagy nincs ismert filerendszere!

Penge!™

(#13) Antimatrix válasza Simi121 (#10) üzenetére


Antimatrix
tag

Ok a MAXBLAT-ot a maxtro oldaláról tudom leszedni...???

az mit jelent hogy te is igy jártál.....???


Ha müködik akkor megköszönöm.... :)

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#14) Antimatrix válasza steve@prhw (#11) üzenetére


Antimatrix
tag

Az a lényeg hogy van 1széria a MAXTOR vinyókból lásd 80-120-160 2mb cashe

aminél ha benyomod a 32gb capacity limit jumpert akkor nem lehet visszaállítani a 120gb-ot...
HIÁBA DUGOD IDE ODA A JUMPERT NEM SEGIT...

és mivel az AGYÁT IRJA ÁT VALAHOGYAN AGYAS PROGI KELL ENNEK A KIOKOSÍTÁSÁHOZ!!!!!!!!!!!!!!!!

EZ IGY VAN ÉS NEM KAMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ha vissazteszem a jumpert és müködik verzióval lenne dolgom már megcsináltam volna...

De mivel minden Windows-os partcicionáló program 32gb látja igy ez nem lehetséges....

LINUX PROBA volt de detto hasonló eredménnyel....
:)

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#15) Antimatrix válasza Blade2 (#12) üzenetére


Antimatrix
tag

A particio magic 8 volt a 2. progi amivel probáltuk...

Reménytelen mert 32gb látja...

másik progival fullra legyilkoltuk a particiokat rajta tehát ''SZŰZ'' vinyót csináltunk..

de semmi 32gb a SZÜZ VINYÓ de valaki a 88GB MEGERŐSZAKOLTA RAJTA ÉS AZ ELTÜNT!!!!!!!!!!!!!!

Ezért kell olyan program ahol én mondom meg hogy hány cilinder, fej-head , sector van a vinyót és ehhez jobban igazodik mint agyári detektált értékhez...

HA SIKERÜL MEGCSINÁLNI AKKOR KÖZZÉTESZEM A FORUMBA!!!!!!!!!!!!!!

ha valki gondolja utánam probálhatja de szerintem lesz egy pár álmatlan éjszakája..... :(

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#16) Dilikutya


Dilikutya
félisten

1. SOHA sem engedem, hogy amatőr idióták a házon belülre tegyék a kezüket.
2. Életembe nem hallottam még olyan jumperról, ami csak odafele működik... az csak egy kapcsoló... de valami ténylegesen hozzáértő kijavíthat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) Antimatrix válasza Lortech (#9) üzenetére


Antimatrix
tag

ezt a ZERO FILL dolgot milyen programmaél tudom megcsinálni....

szerintem is a LOW LEVEL FORMAT egy elég drasztikus dolog nem alkalmazom ha nem egetrengetően szükséges....

szerintem egy LLF felér fél év folyamatos használattal negativ értelemeben!!!

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#18) Somejko


Somejko
aktív tag

Hali!
F-disk-el nézted?
Én az 512mb-os memóriakártyámmal szívtam,mert a fényképezőm leformázta 8mb-ra,amit sehogyan nem tudtam visszaállitani,P.Magic-se,csak dos-módban F-disk-kel töröltem a 8mb-os partíciót,újra-particionáltam és lám megint 512mb.
Remélem segítettem.
Üdv!

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

(#19) Antimatrix válasza Dilikutya (#16) üzenetére


Antimatrix
tag

ez 1 sorozatnál szériahiba a többinél megy legalábbis zerintem illetve többen még nem probálták...

Ha van 120gb vinyós kiprobálhatod.... KIPROBÁLOD? :D

ha szerencséd van akkor a jumper visszahelyezés segit a dolgon.... :)

ha nem akoor KIVÉTEL ERŐSITI A SZABÁLYT :D

na igen de ténylegesen hozzáértő emberből nagyon kevés van és nagyon kevés lesz.... sajna :(

én annak tartanám magamat de még ilyen problémával nem találkoztam és igy nem is tudom megoldani a hibafeltárás elég gyors volt de a javítás.... :(

PEDIG vagy 100-200 komplett gépet raktam már össze és vagy 250-500 gépet szervizeltem eddig és nem soknál adtam fel a dolgot és általában 98-99,8% sikerrel jártam...

legutóbbi szombati szerviznél
egy alaplap felismer mindent de nem hajlandó bootolni semmiről FDD, HDDD, CDROM...
ja és ki sem ir semmit hogy hibás ez az és kérlek cserél ki valamire
hanem kiir mindent DOS-ba az utolsó IRQ-is hogy mi van benne és mi mit használ ésa mikor tudjátok jönne a STARTING.....
vagy más szöveg akkor a kurzor ott villog és semmi...
eg ydeka árva kanyi szöveg sincs amit kiirna pedig már 1 HIBAÜZENETNEK is bagyon ürölne még a srác is....
DE EZ 1 MÁSIK TÉMA!!!!
MEGOLDÁST MOST A MAXTRO 120gb VINYÓRA KÉREK és ha meg a megoldá akkor közlöm ebbe a TOPICBA MINDENKIVEL!!!!

OKULÁS GYANÁNT :()

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#20) Antimatrix válasza Somejko (#18) üzenetére


Antimatrix
tag

szerintem igen....

de inkább ujra megprobálom...

DE DE IGEN mert csodálkoztam is amikor nem sikerült csak 32gb egybe!!!

HISZEN EZ DOS-os és ennek mindent ki kell olvasnia a MAXTOR vinyó agyából..

de ez már ugy gondolja hogy 32gb és hagyják őt békén egész életzéba már tul sokat dolgozott:DD

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#21) Dilikutya válasza Antimatrix (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 2-es pontot hagyjuk most inkább:) De az 1-est fenntartom. Ha nekem valaki valamit átjumperelne a gépemben, azt megölném. Viccen kívül.
Már attól ideges lettem, hogy olvasgatom épp az MSN7 nyavalyáiról a topikokat, erre észreveszem, hogy hugom meg feltette aznap... az volt az első, hogy... miután a földet lemostam magamról, ásót a helyére raktam, a jogait is megnyirbáltam ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) Somejko


Somejko
aktív tag

Garija nincs?Sokan postázzák a maxtor szervizébe,és ingyen kicserélik...
Csak a postaköltség 2500ft.Ennyit meg is ér talán...

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

(#23) gLes


gLes
őstag

Havert legalább jól elgyepáltad? :DDD

(#24) Antimatrix válasza Somejko (#22) üzenetére


Antimatrix
tag

GARIJA???
elmult 1 éves és szerintem amMXATORRA Mo-n 99% a boltoknak 1 évet vállal...
:)

de ha még lenne is én OKOSba szereztem és igy nem tudok mit felmutani...

De Holvan egűz a MAXTRO szerviz ha 2500Ft megcsinálják nekem ér annait elvégre +88gb és arra rendegreg haszontalan dolgot lehet másolni:DD

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#25) Antimatrix válasza Dilikutya (#21) üzenetére


Antimatrix
tag

AKKOR LESZ KEDVENCEINK TEMETŐJE 3!!!! :DD

főszerepben:
Dilikutya pozitiv PH hős
negativ hős a 18 éves bumbázó kishuga kicsit földesen és jogaitól megnyírbálva :DD

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#26) Somejko válasza Antimatrix (#24) üzenetére


Somejko
aktív tag

Egy próbát megér...
Itt megnézheted van e garija,S/N alapján:
Bővebben: link

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

(#27) wnix válasza Antimatrix (#24) üzenetére


wnix
senior tag

Még nem voltál rajta LowLevelFormat-tal ? Mert azután megint 120GB-os lesz.

Fenti hsz-ban egy nem szócskát kifelejtettem. :Y

Eine Kuh macht muh und die Kühe machen Mühe :)

(#28) Antimatrix válasza wnix (#27) üzenetére


Antimatrix
tag

mindegy...

vagy NEM mindegy :DD

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#29) Somejko válasza Antimatrix (#28) üzenetére


Somejko
aktív tag

Na,megnézted?

[Szerkesztve]

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

(#30) Simi121 válasza Antimatrix (#28) üzenetére


Simi121
aktív tag

Hali! Jól eltüntél vagy két napig. Nekem 6Y120LO tipusú vinyóm van. Maxblast3.exe nevű progival sikerlüt megoldanom a problémát. Igaz nekem nem át lett jumperolva hanem ezzel a progival állitottam át veletlenül. Nem tudtam , hogy van ilyen funkciója, csak azt vettem észre, hogy 32G maradt a vinyóból. Pont mint neked és semmilyen progi nem segitett se Dos-os se Win-es se Low-Level format. Aztán újra elővettem a Maxblast3nevű progit ami Win alól csinál boot lemezt flopira. Sajnos nem tudom már pontosan melyik funkciója ami erre való de biztos megtalálod. Megnézzni nem tudom mert nincs má flopi meghajtóm. Azt tudom, hogy újra kellett inditani a gépet úgy, hogybenne legyen a flopi, csak így állitotta vissza. Nézzd ha nem bírsz vele elhozzod vagy elküldöd postán és segitek megcsinálni. Nagykanizsa melett,lakom neked nincs benne az adataidnál hogy hol. Szerintem meg tudod csinálni.
Itt a progi:
Bővebben: link

Simi

(#31) Simi121 válasza Simi121 (#30) üzenetére


Simi121
aktív tag

Most nézzegettem a jumper beállitásokat és én bizony nem találtam olyan beállitást amivel le lehetne korlátozni 32Gigára. Nem lehet a haver egy kicsit lóditott?

Simi

(#32) Antimatrix válasza Simi121 (#31) üzenetére


Antimatrix
tag

nem sajna nem lóditott

az én vinyómmal csinálta meg ami az enyém

tehát

felső jumper ábra

a bal szélső a MESTER

a utána balról második a KÁbel select

és balról 3. jumper a CAP LIMIT= kapacití limiter= magyarul 32gb korlátozó P2-höz!!! de ennek minek van éretelme:F

ha p2 vesz valaki ráadásul külföldön?????????

akkor használt benne minden minek zsir uj vinyó :F

ha meg új kell 40gb abból max 8Gb bukik be és kész:C

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#33) Antimatrix válasza Somejko (#29) üzenetére


Antimatrix
tag

megnéztem

it az eredmény

Warranty Status

Warranty Services

Check Warranty Print

Step 2: Review Warranty Status - ATA Drive

Serial Number Drive Type TLA Number

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#34) Antimatrix válasza Somejko (#29) üzenetére


Antimatrix
tag

out of waaranty

06/13/2004

ez különösen jó hiszen nem tudom mennyi gar van rá a MAXTORNÁL

de én ezta vinyót 2003 05 26 vettem hiszem mindenre ráirom hogy mikori

1x buktam be 1 nappal és nem örültem neki....

na most akkor ha visszaviszem 2004 05 26-án akkor azimportőrnek van rá kb 3 hete MAX hogy kijuttasssa....:Y

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#35) L3zl13 válasza Antimatrix (#34) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Vagy volt rá 3 év, és két évig ott ált az importőr polcán. :U

Mindenesetre az importőr saját garanciahatárideje, és a te garanciaidőd közti eltérést a kereskedő bukja be rendszerint. (Ezért szoktak nagyok szívózni az emberrel a garanciahatáridő végén.)

Aki hülye, haljon meg!

(#36) Antimatrix válasza L3zl13 (#35) üzenetére


Antimatrix
tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

2évig áll az importőrpolcán ebben a profitorientált világban:(((

nem hiszem szerintem ez megállapodás kérdése az ár ennyi ennyi garral és több enyivel 2 év garaal és 3év garral ennyi.

De a legdurvább most jön

EMBEREK a srác MAXTOR LINKJE nagyon korrekt AJÁNLOM MINDEKINEK HASZNÁLJA legalább megtudja az igazságot!!! :C

A garncia ügyében kinek ad a MAXTOR 3évet és kinek csak 1év vagy 18hónapot


vettem 160gb vinyót :C még régebben 2004 októberben egy drágább kategóriájú boltból ez 2007 05 15 garis

December 17-én vettem egy 200gb 8mb cashe-st a legolcsóbb kiskeres boltból ez B 2005 09 13 -án már jelár a gyári garancia!!!!!! /B :Y

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#37) Antimatrix válasza Somejko (#29) üzenetére


Antimatrix
tag

KÖSZÖNÖM A LINKET NAGYON HASZNOS!!!!!!!!!!!!:C

AJÁNLOM MINDEKINEK HASZNÁLJA :))

AKI NEM NÉZI MEGA MAXTRO VINYÓJÁT INGYEN HOGY MEDDIG GARIS AZ MAGÁRA VESSEN:O:O:O:O

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#38) Lortech válasza Antimatrix (#17) üzenetére


Lortech
addikt

Itt egy leírás az LLF-ról, és zero-fillről, ha kíváncsi vagy rá: Bővebben: link
(Remélem az angol nyelv nem okoz gondot.)
Bár ez a problémádat nem oldja meg, csak remélhetőleg tisztábban fogsz látni a kérdéssel kapcsolatban.

Thank you to god for making me an atheist

(#39) Somejko válasza Antimatrix (#37) üzenetére


Somejko
aktív tag

Hali!
Nincs,mit,csak kiszoktam menteni a hasznos linkeket,hátha valakinek jól jön.
Ezért van a PH!
Üdv mindenkinek!

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

(#40) Simi121 válasza Antimatrix (#37) üzenetére


Simi121
aktív tag

Most akkor mi is van a vinyoval? garis ? kiprobálod amit írtam?

Simi

(#41) Antimatrix válasza Somejko (#39) üzenetére


Antimatrix
tag

ANTAL napja volt 17-én és te ezen a napon segitettél nekem

Örök hálá neked ezen a golyóbison. :C

Tényleg ezért van a PH hogy hasonló gondolkodású emberek más más tapasztalatokkal eszméket és gondolatokat cseréljenek illetve egymáson ha tudnak segitsenek és megoldják a problémáját!!!

Üdv neked! :DD

Ui: Sapphire 9600xt FIREBLADE-d van???

ne add el mert retentően jó kártya és nam adnakérte annyit mint amennyit ér :))

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#42) Antimatrix válasza Simi121 (#40) üzenetére


Antimatrix
tag

A programot letöltöttem de mivel névnapom volt igy nem tudtam kiprobálni de kedden vagy szerdán megnézzük és visszairom a választ...

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#43) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Bepofátlankodok mán picit ide is :D

Egy-két vinyó átment már a kezeim közt (szervízes vagyok többek közt..) de még ilyen problémát soha nem láttam mint a tied. MINDIG volt rá megoldás, vagy dos-os fdisk boot floppyról vagy végső esetben linux, de hogy a bios nem jól méretezi be, na ilyet még nem láttam.

Vinyó jó? 80 eres ide kábellel van összekötve? Biztos jó helyen van a jumper?

(#44) Simi121 válasza Antimatrix (#42) üzenetére


Simi121
aktív tag

hát akkor Isten értesen utólag is!

Simi

(#45) Somejko válasza Antimatrix (#41) üzenetére


Somejko
aktív tag

Akkor utólag:Boldog névnapot!
Igen fireblade-m van,tényleg kira,nem gondolkodom az eladásán még 1évig az ziher!
Próbáltad a srác leirását(#30)?
Hali!

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

(#46) Antimatrix válasza God Vazzeg (#43) üzenetére


Antimatrix
tag

akkor kolléga vagy szintén...

Én sem láttam még hasonlót sem ha nem az enyémmal történik el sem hiszem..

az a baj a dosba nincs print sreen de van didgit gépen és lefotózom nekltek hogy mindenki elhigyye vagy még videora is tudom venni igaz 320*240 felbontással de a NARRÁTRO leszek én :DD

a vinyó 80 eres kábellel csatlakozik...
a jumper már csak jó helyen lehet!!!!
levettem róla igy SLAVE ez a biztos mert ha birmilyen programba matatok nehogy mán emiatt ne sikerüljön!!!

ha ma este lesz időm mert kurv@ sok a szervizes meló köztük egy p1-es is van ...

megnázem a programokkal amiket ajánlottatok....

ekőre is köszi

ui:
van még 1 fő probláma egy másik számítógéppel:

ASUS P4PE-X alaplap tökéletesen megy semmi baja de ha USB eszközt dugol bele azonnal meghal a gép legyen az PENDRIVE, nyomtató ,digit fénykép vagy bármi USB.... :O

volt fenn a PESTI RAMIRISA szervizbe és TESZT OK-val vissazjött viszont a probléma továbbre is fennt áll!!!
na láttál már hasonlót vagy hallottál már hasonlóról
OP:Windows XP vagy Sp1 bővitve még nem tudom...

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#47) Antimatrix válasza Somejko (#45) üzenetére


Antimatrix
tag

Köszi

még nem ma este megprobálom ha lesz időm és nem eset 11-kor jövök haza...
:(

fáradtan nem szeretek neki kezdeni mert félek hogy vagy nem tudom megcsinálni mert félrenyomok valamit amit normálisan nem tennék :Y

vagy annyira komásan csinálom meg hogy már én sem tudom hogy mit mikor mi után csináltam meg :))

és én szeretném tudni hogyan csinálom a dolgot és beirni a forumba ha sikerül:C

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#48) Antimatrix válasza Simi121 (#44) üzenetére


Antimatrix
tag

köszi :B

program eltöltev ma este vagy holnap reggel izzitom a vinyót és megnézem mit kezd vele a program illetve én :F

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#49) Simi121 válasza Antimatrix (#48) üzenetére


Simi121
aktív tag

Hát bátor vitéz meree jársz? Itt csüngüng a szavaidon de semmit nem találunk, hát szólj re végre ránk, mi az ujság?

Simi

(#50) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Személy szerint azt én sem hiszem el, hogy a jumperral véglegesen le lehessen korlátozni a vinyó kapacitást. Ez csak mentség, ámítás.
Ha valaki elbazilikázta egy progival a cuccot, akkor legyen annyi becsület benne, hogy megmondja: gyerekek elcsesztem... /de a Maxtorék nem csinálnak ilyet, hidd el, csak a hozzá nem értő luzerek/;)

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.