Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-07-29 10:24:22

LOGOUT.hu

Helyszín: Poroszló, Tisza-tó kemping
Időpont: 2014. július 31 - augusztus 3.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Nem lehet elég korán elkezdeni a táborra a szervezkedést... immár tizedik alkalommal.
A többit a maga idejében :)

[ Szerkesztve ]

(#2) föccer válasza ngabor2 (#1) üzenetére


föccer
nagyúr

:C

Éjen-éljen. Vissza a Toi-toihoz :))

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3) rt06 válasza ngabor2 (#1) üzenetére


rt06
veterán

mivel tobb szo is esett rola, ezert irnek mindket nyekladhazi helyszinrol, ahol voltunk:

elso tabor: 35-os ut menten, az uttol eszakra fekvo to utmenti partjan voltunk
negativum: kicsit (masok szerint nagyon) lejtett a terep, kozel az ut (nem tudom, hogy a palya megepulte ota ez mit jelent zajszintben)
pozitivum: minimalisan konnyebben megkozelitheto, arnyekot ado novenyzet, volt wc (ezt nem tudom, megvannak-e meg, vagy szetrohadtak mar, majd meg kell nezni)

masodik tabor: ugyanannal a tonal, de masik oldalon, ez nyekladhaza belteruleterol kozelitheto meg jobban, es van nemi foldut is
negativum: nulla arnyek, wc-t hozatni kellett
pozitivum: lapos terep, toltessel elkeritve (a toltes akar negativum is lehet, ha valaki bentre parkol es a terep felazik)

en mindenesetre az elobbire szavaznak az arnyek es a wc miatt

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4) ViZion


ViZion
félisten

Huhhh... ez 290 km... ohh. Családdal biztosan rizikó, meg akkor is ha nekem kell vezetni: elálmosodom, nekem ehhez kell egy liter kávé... :D
Lehetőségeimhez mérten igyekszem majd megjelenni, de nem ígérek semmit, azt legalább betartom! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5) Oly


Oly
senior tag

A biztosan résztvevők listájára jelentkezem.

Ahogy időm engedi, kinezek valamikor, és próbálok az első kettő helyszín előnyeit egyesítő 3. helyszínt keresni.
Egyébként van az egyik tónál kiepitett kemping, ha valaki vágyik a civilizációra. :)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#6) xuldar válasza Oly (#5) üzenetére


xuldar
őstag

Ez jó ötlet, biztosan van még elég lehetséges helyszín, elég sok és nagy tó van a környéken. Ha valódi jubileumi tábor lesz, akkor úgyis csak az első helyszín jöhet szóba. Megpróbálok rendesen eljönni, hogy hosszabb ideig csökkenthessem az esemény színvonalát, nem csak ilyen csonka hétvégén. Most így sikerült.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7) Loretto válasza föccer (#2) üzenetére


Loretto
veterán

Akkor Lajost is hívni kell... :DDD

Soirée...

(#8) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ja, a legfontosabb: nincs áram, legalábbis távvezetékes nincs. bár a 2. helyen biztos van villanyóra, hisz ott zúgott a trafóban :DDD

(#9) föccer válasza ngabor2 (#8) üzenetére


föccer
nagyúr

Azért abból nem akarnék villanyt venni :-D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10) ngabor2 válasza föccer (#9) üzenetére


ngabor2
nagyúr

feltéve, ha hozol telefont a töltőhöz, és azt nem rágja szét valami kutya :D

(#11) föccer válasza ngabor2 (#10) üzenetére


föccer
nagyúr

Minek azt? Töltő legyen, mert azt bármikor kölcsön lehet adni. :))

Uhh, már megint a storyzás :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#12) rt06 válasza ngabor2 (#8) üzenetére


rt06
veterán

jajj, koszonom, ezt mindket helyszinnel elfelejtettem feltuntetni a pozitivumok kozott

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13) ViZion


ViZion
félisten

Laptop USB (ön)töltőt szerezzetek, azzal minden gond megoldódik! :R :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Nekem ez a hely nagyon nomád...a wc és a zuhany alap komfort amire szükségem van...

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#15) föccer válasza PindurAnna (#14) üzenetére


föccer
nagyúr

Toi-toi lesz, fürdőnek meg ott a bányató.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16) rt06 válasza föccer (#15) üzenetére


rt06
veterán

"...fürdőnek meg ott a bányató"
amirol erdemes megemliteni, hog magyarorszag egyik, han= nem A legtisztabb termeszetes vize

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#17) ngabor2 válasza rt06 (#16) üzenetére


ngabor2
nagyúr

amiben hivatalosan tilos a fürdőzés.

(#18) SAMYka válasza rt06 (#16) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Abból főztük tojásrántottát :DDD
Amúgy meg azt hiszem hogy az alkohol tartalma is elég magas :D

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#19) föccer válasza SAMYka (#18) üzenetére


föccer
nagyúr

Meg reggeli kv-t, meg abba mosogattam a bográcsot. És igen, viszonylag magas az alkoholtartalma a tónak :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20) Sianis válasza föccer (#19) üzenetére


Sianis
addikt

Aminek okát azóta is az adófizető polgárok pénzén próbálnak megfejteni.

(#21) Loretto válasza rt06 (#16) üzenetére


Loretto
veterán

És egy szák ital még ott pihenhet az alján. Már biztos lehűlt. :DDD

Mod.: az "alkoholtartalom" ...

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#22) xuldar válasza Loretto (#21) üzenetére


xuldar
őstag

Az alkohol tisztít és fertőtlenít. Tehát nincs probléma.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#23) Solad válasza föccer (#2) üzenetére


Solad
őstag

A toitoihoz, meg a fél megye gyalog történő körbekerüléséhez ha jól emlékszem :D

csak hogy felkerüljön a listára a totyik

Loretto: Persze hogy hívni kell, máskülönben ki okádna bele a nagymedve(Rezi) sátrába? :D

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#24) ngabor2


ngabor2
nagyúr

józan ésszel belegondolva nem biztos, hogy erőltetni kellene az első helyszínt, ott tényleg nincs semmi. valami egyéb, kultúrhelyet kellene nézni. például a szóban többször felmerült tisza-tó. hirtelen rákeresve 3 település kismillió partközeli hely... érdemes lenne utánajárni, akár már idén.

(#25) SAMYka válasza ngabor2 (#24) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Na kösz most jöttem haza

De megyek még azt hiszem :DDD

Abádszalók jók a büfék vannak fák meg tisza és mindezt 650ft/nap belépőáron élvezhetjük is. Lehet mindenféle vizi-izé-hozéval játszani de ez nem érdekelt most így nem tudok árat. (saját véleményem: nem estem hasra tőle főleg ennyi pénzért. a Kiskörei oldalt csekkolom ha arra járok)

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#26) Solad válasza SAMYka (#25) üzenetére


Solad
őstag

Poroszló v Tiszafüred is jó lehet, Bár én szeretem nyéket :) Most már arrafelé is van wakebard, Vadnán is, lehetne röhögni egymáson, plusz megismételni a miskolci paintballt ami nagy móka volt.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#27) ViZion


ViZion
félisten

Tiszaug (kicsit délebbre van igaz) csendes és olcsó. Részleteket nem tudok, régebben voltunk ott egy kis apartmanba a holt-tiszán.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28) ngabor2 válasza Solad (#26) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem is csak annyi a problémám nyékkel, hogy már túl nomád. a tisza is jó nekem, akár fentebb is. zuhanyzó és wc legyen.

(#29) Oly


Oly
senior tag

www.realxtreme.hu ;]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#30) SAMYka válasza Oly (#29) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Egy szavazat
A többit meg felejtsük el :DDD

Tehát akkor ezt meg is szavaztuk :D

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#31) rt06 válasza Oly (#29) üzenetére


rt06
veterán

az altalad keszitett kepeket at tudnad kuldeni nekem? akar email-ben (ha csak a ket csoportkepet csinaltad), vagy ha ugy jobb neked (mert tobb kep is van), akkor adok ftp hozzaferest

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#32) Feedoo


Feedoo
csendes tag

Hali!

Engem irjarok fel a tuti resztvevok koze!
Akarmelyik helyszin is lesz a vegen, viszont csatlakoznek Soladhoz a paintball illetoen... :C

(#33) ngabor2 válasza Feedoo (#32) üzenetére


ngabor2
nagyúr

majd jövő április-május táján elkezdjük az összeírást :)

(#34) Loretto válasza Oly (#29) üzenetére


Loretto
veterán

Ezt néztem én is, lehet hogy majd leugrok megnézem én is.

Soirée...

(#35) #81556480


#81556480
törölt tag

na ez nekem közeli helyszín, lehet majd ellátogatok.
Ez már csak jövőre lesz?

Mi szokott itt lenni a piáláson kívül ( amiben profi vagyok)

(#36) Rez_Grof válasza #81556480 (#35) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Sütögetés, bográcsolás, strand, döglés.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#37) #81556480 válasza Rez_Grof (#36) üzenetére


#81556480
törölt tag

:C Jó!

(#38) Oly válasza Loretto (#34) üzenetére


Oly
senior tag

Eddig akikkel beszéltem róla, mindenki odáig volt.
Az árak nagyon barátiak.
500 egy sátorhely és 400 a beugró per kopf.
Pénteken lesz egy nagy buli. Megpróbálom beiktatni.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#39) xuldar


xuldar
őstag

Január van, az augusztus óta felmerült plusz infókat esetleg lehetne csepegtetni. Helyszínterveket, lehetséges időpontokat fel lehetne vetni.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#40) ngabor2 válasza xuldar (#39) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Időpont: július, vagy augusztus... van választék :D
Helyszínjavaslat: pl. Tisza-tó, Poroszló. Nekem itt javasoltak kempingeket, ha kell, részleteknek utánakérdezek. További javaslatok is jöhetnek.

(#41) Certee


Certee
senior tag

Rég jártam erre de mennyire jó látni, hogy mennyi régi ismerős van itt és jó olvasni az első táborok sztorijait. A jubileum miatt a Nyék tényleg jó ötlet lett volna de akárhol legyen, én megpróbálok ott lenni.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#42) PindurAnna válasza Certee (#41) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Tiszaújvárosi ismerősöm azt mondta, hogy nagyon nagy része le van zárva a sok baleset és haláleset miatt :(

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#43) Oly válasza PindurAnna (#42) üzenetére


Oly
senior tag

Viszont van két kijelölt kemping is... ;]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#44) Nimrod


Nimrod
addikt

Lehet idén is, egész családdal, még meglátjuk. Azért figyelek. :)

(#45) hackeeeee válasza ngabor2 (#40) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egy javaslat helyszínre, gondoltam megemlítem. Szóval, errefelé van egy ilyen hely, hogy:

Sziksósfürdő Strand és Kemping Lényegében szeged közelében van a hely, autóval kb. 10 perc. Van tömegközeledés is, a busz megállótól pár perc séta a kemping.

Van itt minden, strand, vendégház, sátorhely. Szinte mindent lehet csinálni. :)

Annó Skoda-találkozót szerveztünk itt. A résztvevők elégedettek voltak a hellyel.

Tudom, hogy az alföld sok mindenkinek messze van, de, hátha.. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#46) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Lassacskán elindítom a szavazást az idei, azaz a 10. Prohardver tábor időpontjáról.
Mivel már van akinek most le kell jelenteni a munkahelyén a szabadságokat, ezét kérek minden reménybeli táborozót, kinek melyik időpont lenne a megfelelő és melyik kizárt.
Idén is a legtöbb időpontra kapott szavazat alapján lesz megszervezve a tábor.
Helyszínt illetőleg mindenképp Kelet-Magyarország, azon belül az északi régió.

Lehetséges időpontok:
1.időpont: június 19-22.
2. időpont: június 26-29.
3. időpont: július 3-6.
4.időpont: július 10-13.
5. időpont: július 17-20.
6. időpont: július 24-27.
7.időpont: július 31-augusztus 3.
8.időpont: augusztus 7-10.
9.időpont: augusztus 14-17.
10. időpont: augusztus 21-24.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#48) kenwood3 válasza PindurAnna (#46) üzenetére


kenwood3
őstag

Ez a Kelet-Magyarország/északi régió jól hangzik, mert akkor lehet, hogy még én is el tudok rá menni tekintve, hogy itt lakom :))
Időpontot nem mondok, mert nekem mind1. Jó főnököm van, és ha 1 nappal előtte szólnék neki se lenne gond :N

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#49) SAMYka válasza PindurAnna (#46) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Lehetséges időpontok:
1.időpont: június 19-22. (labilis nem túl jó)
2. időpont: június 26-29. (labilis nem túl jó)
3. időpont: július 3-6. Akár jó is lehet 10 pontból 4-es
4.időpont: július 10-13. Biztos hogy nem jó 0 pont
5. időpont: július 17-20. Akár jó is lehet 10 pontból 6
6. időpont: július 24-27. Akár jó is lehet 10 pontból 6
7.időpont: július 31-augusztus 3. Akár jó is lehet 10 pontból 6

Augusztusban egy hétvége foglalt de sajnos még nem tudom melyik

8.időpont: augusztus 7-10.
9.időpont: augusztus 14-17.
10. időpont: augusztus 21-24

Köszi

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#50) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Fesztiválok, vagy egyéb, ütköző időpont-lehetőség:

VOLT: július 2-6.
Hegyalja: július 10-13.
Balaton Sound: július 10-13.
EFOTT: július 15-20.
Campus: július 23-27.
Forma 1 Magyar Nagydíj: július 25-27.
OZORA: július 29- augusztus 3.
Sziget: augusztus 11-17

(#49) SAMYka Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.