Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A korábban megígért gameplay videót a minap végre megmutatták nekünk a készítők.

Bárcsak ne tették volna. :D Remélem most már mindenkinek egyértelmű, mekkora scam ez az egész "játék".

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) oriic válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem véletlen amit írtam:

"A lentieket érdemes megnézni, utána mindenki eldöntheti magában, hogy vajon ebből lesz-e egyáltalán bármi is az év végére."

;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) homerhamm


homerhamm
addikt

Ez borzalmas.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4) Busterftw


Busterftw
veterán

November?
Nem kell csodalkozni, par napja mar Steamrol is eltunt a jatek.

[ Szerkesztve ]

(#5) CptAdamica


CptAdamica
veterán

A fegyver módosítás még így nézett ki: [link] Na meg kedvencem, hogy minden videóban máshogy néz ki a UI, most már a nevet is használhatták. :D

Megyen!

(#6) Busterftw válasza CptAdamica (#5) üzenetére


Busterftw
veterán

Epp azt neztem a mostani videoban, mintha elsore a fegyver ertekek nem valtoztak volna a kulonbozo kiegeszitok cserejevel, de aztan megis. Hatalmas ongol lett volna. :)

Ehhez a trailerhez kepest az uj gameplay video egy PUBG szint, meg a Division 1 is szebb volt.

(#7) AxBattler válasza Busterftw (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Ehhez a trailerhez kepest az uj gameplay video egy PUBG szint, meg a Division 1 is szebb volt.

Lehet, hogy a minél szélesebb elérésre mennek az alacsony gépigénnyel.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) Busterftw válasza AxBattler (#7) üzenetére


Busterftw
veterán

Azzal nincs semmi gond, csak ez igy tovabb noveli a scam hirnevet. ;]
Ugye itt nem csak a grafika ami teljesen mas, hanem konkretan a jatek mechanikak teljesen mashogy mukodnek az uj gameplayben. (leginkabb nincsenek)

Ezt ugy nezd, hogy ennek 1 honap mulva meg kellett volna jelennie.

[ Szerkesztve ]

(#9) AxBattler válasza Busterftw (#8) üzenetére


AxBattler
félisten

Értem. Nem követtem a határidőket, de ez inkább +1 év.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) Bad Pritt válasza Busterftw (#8) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sőt, tavaly nyáron kellett volna megjelennie. Aki ezek után ezt megveszi az remélem kap egy kupont szemészetre is mellé, hogy teljes "pompájában" tudja élvezni ezt a remekművet. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) k-adi


k-adi
nagyúr

hát igen ez eddig valóban gyér (scam?), még egy division1 szint se

(#12) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ez mi :F :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13) Plazmacucci válasza k-adi (#11) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Össze se lehet hasonlítani a kettőt. Ez a 10 eurós survivor thrash szint, az meg egy tripla A játék.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Szeretek olvasgatni az új játékokról, még akkor is ha sosem fogok velük játszani, így gyakorlatilag mindegy hogy elkészülnek-e. Elméletileg persze nem, de lehet hogy sok ilyen olvasó van és nekik készül ez a project. Indiaiaknak, vagy a sao paulói favellákba, meg ott van afrika.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#15) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

last of ass

Life, Uh, Finds A Way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.