Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zuperman


zuperman
csendes tag

Kíváncsi lennék, milyen tuningot lehetne egy 1000-es nem tual-os celeron prockón megoldani. A hozzá való ramok egyébiránt noname kategóriában (133-as-ak) vannak, az alapla abit st6-os, és titan d5tb-s cooler van rajta. Ha valakinek van valamilyen 5lete, azt szivesen fogadnám.

(#2) CsendPenge válasza zuperman (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Van egy cikk, Tuning alapozó a címe. Tessék elolvasni!
[L]http://prohardver.hu/rios2_cikk.php?id=92[/L]

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#3) Superman


Superman
nagyúr

Zuperman, te most a kisöcsém vagy, esetleg a bátyám, vagy hogy is van ez? :)))))
Remélem neked több szerencséd lesz az 1000 - es cerkával, mint nekem az 1200 - vel, mert azt csak 125Mhz -es FSB - ig lehet húzni.

(#4) McJames válasza Superman (#3) üzenetére


McJames
senior tag

Nem cikizésképpen - tényleg! A Superman németes kiejtését (= zupä'mann) mindig is csodáltam, kár, hogy írásban visszaadni (ráadásul úgy, hogy a - főként anglomán - számítástechnikában is megfeleljen) elég nehéz.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#5) Yutani válasza Superman (#3) üzenetére


Yutani
nagyúr

1,5 GHz így is szép... Nálam egy 1,1 GHz-es TuC megy alapfeszen 1466 MHz-en. Kéne egy tuning alaplap, amiben feljebb is ki tudnám próbálni...

#tarcsad

(#6) zuperman


zuperman
csendes tag

1000 köszi a cikk url-t, asszem kezdek világosabban látni :))

(#7) CsendPenge válasza Yutani (#5) üzenetére


CsendPenge
őstag

Nekem van egy tuning lapom, csak socket a-s. Jó lesz? :DD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#8) zuperman


zuperman
csendes tag

ugyen nem nekem akarod elpasszolni :))

(#9) The_Tom válasza zuperman (#8) üzenetére


The_Tom
senior tag

Re!

Nekem bx133-ban 1240-ig ment vízzel.

Üdv.

Szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.