Sziasztok, van tapasztalatotok EMAG rendelésekkel kapcsolatban?
Már 3 hete megrendeltem a terméket, de nem sikrül postára adniuk. Mi lehet a probléma? Nagyon úgy érzem, hogy hülyének néznek. Csak chaten elérhetőek és nem vagyok benne biztos, hogy valós személlyel beszélgetek.
Elmondásuk szerint nyomoznak, hogy mi történt a csomaggal. A csomagszállító cég nem vette át tőlük a csomagot, sőt értesítést sem kapnak az emagtól, hogy fel kellene venni a csomagot.
Azt gondolom, hogy nem áll rendelkezésre a termék amit próbálnak beszerezni, csak nem sikerül. Addig pedig könnyebb ha hülyének nézik az embert. Mit gondoltok?
Hirdetés
EMAG rendelés
Tovább a teljes íráshoz...Tovább olvasom...
Bejegyzés
4
Megosztás
Hirdetés
Aktív témák
- Tőzsde és gazdaság
- Gothic Remake - Fókuszban a harcrendszer
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Napelem
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Eredeti játékok OFF topik
- Ingyenes az Epic Store-ban a Songs of Conquest (PC)
- Google Chromecast topic
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...