Hirdetés

EMAG rendelés

Sziasztok, van tapasztalatotok EMAG rendelésekkel kapcsolatban?
Már 3 hete megrendeltem a terméket, de nem sikrül postára adniuk. Mi lehet a probléma? Nagyon úgy érzem, hogy hülyének néznek. Csak chaten elérhetőek és nem vagyok benne biztos, hogy valós személlyel beszélgetek.
Elmondásuk szerint nyomoznak, hogy mi történt a csomaggal. A csomagszállító cég nem vette át tőlük a csomagot, sőt értesítést sem kapnak az emagtól, hogy fel kellene venni a csomagot.
Azt gondolom, hogy nem áll rendelkezésre a termék amit próbálnak beszerezni, csak nem sikerül. Addig pedig könnyebb ha hülyének nézik az embert. Mit gondoltok?