Hirdetés

Pajtalelet ingyen vihető (volt, elvitték)

Üdv

Hirdetés

Komárom-Esztergom megyében ingyen vihető BIOS-ig tesztelt majdnem teljes retró masina,csak el kell jönni érte.

-Msi AM2 lap nem combos
-X2 proci 2.8Ghz
-2GB ram
-8600Gt
Hűtés zörög,bios elem cserés, takarítás ráfér.Képek kommentben,privire hamar válaszolok.

Megmondom őszintén szkeptikus vagyok elviszik-e,ha komolyan érdekel,más alkatrészekkel is el tudlak látni.
Ez a gép korszerű felhasználásra alkalmatlan,csak retró, szerelés gyakorlása vagy hasonlókra alkalmas.

És igen,direkt nem hirdettem ne a hardverhiénák csapjanak le rá,egy kicsit elrejtettem.

Még van hozzászólás! Tovább