GoodSpeed eredeti ötlete megbukott, de elindult egy beszélgetés.
Korábban több beszélgetős topic is volt, de idővel mind elhalt. Nekem is van egy, ami létezik és hol feléled, hogy elhal, de ha szeretnétek folytatni a megkezdett beszélgetést, akkor bátran fáradjatok át ide. Ami a fórumszabályzatba belefér, az nem off, ez az egyetlen szabály részemről.
Ez volna az (Chaser kartárs ismeri!): [link]
Mutasd magad helyett, kötetlen beszélgetés
-
Írta:
Geri Bátyó
[ ÚJ bejegyzés ]
Aktív témák
- ASUS routerek
- Parkside szerszám kibeszélő
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Melyik tápegységet vegyem?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- PlayStation 5
- További aktív témák...



