Mutasd magad helyett, kötetlen beszélgetés

GoodSpeed eredeti ötlete megbukott, de elindult egy beszélgetés.
Korábban több beszélgetős topic is volt, de idővel mind elhalt. Nekem is van egy, ami létezik és hol feléled, hogy elhal, de ha szeretnétek folytatni a megkezdett beszélgetést, akkor bátran fáradjatok át ide. Ami a fórumszabályzatba belefér, az nem off, ez az egyetlen szabály részemről.
Ez volna az (Chaser kartárs ismeri!): [link]