Hirdetés

Gyertek a 11. BRSZK-ra! Lesz DFI UV alatt, és mart szilícium tapi!

Hirdetés

Sziasztok!
Mint anno írtam a Dfi gyűjteményemnél, végül sikerült elérnem, hogy kiállító leszek a 11. BRSZK-n. Így megtalálhatóak lesznek a DFI lapjaim UV alatt, és anélkül is, mellette tapizható, mikroszkóp alatt nézegethető processzor magok is lesznek, vittem egy komplett dobozzal. :DD

Szóval aki kíváncsi ezekre, semmiképpen ne hagyja ki a mostani BRSZK-t. A sok más egyéb gép mellett lesz pár nyalánkság is :)

Szóval várunk mindenkit ezen a hétvégén Fülén!

Tovább a fórumba.