Hirdetés
Ma láttam az első részét a tv2-n. Rögtön úgy kezdték, még a szereplő lista felsorolása alatt, hogy a főhősnő 700 méterről ugrik ernyővel, ami többnek tűnt, mint 700 méter, és először a jobb kezén van a magasságmérő, utána a balon, majd megint a jobbon és megint a balon.
No, möglássuk, mi lesz ebből a sorozatból...

Meg a sheriff felesége a rejtélyek városából...
