Hirdetés
Sziasztok,
Ez volt életem első BRSZK-ja kiállítóként. Párszor voltam már, elsőnek a 4.-en 2018-ban. Ezt előre elmondhatom, családias támogató az egész csapat, nagyon jól, meg a végén fáradtnak érezte mindenki magát. Innen is köszönöm a lehetőséget bacsisnak 
Végre lehetett alkalmam nekem is kiállítani, szerintem elég érdekes kiállítást sikerült összehozni. Kint volt minden DFI lapomból 1-1 darab, volt aki hiányolta a dobozosat, de jövőre úgy tűnik akkor UV nélkül, dobozosan lesznek kirakva 

Mellette ugye ott volt a CPU/GPU mag kiállítás, ami úgy érzem eléggé jól sikerült, nagyon népszerű volt, van mit még tanulni a komponáláson, de szerintem sokaknak tetszett.
Sok új/régi emberrel találkoztam, van akivel nem gondoltam volna, hogy fogunk valaha találkozni, de mindenki jó arc volt, szóval remélhetőleg még lesz alkalom megint összefutni 
Remélem mindenkinek tetszettek a kiállításon található dolgok, tanultak is új dolgot és jövőre is találkozunk 

