Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25) babferi


babferi
tag

Hajnalba hazajottem melobol , mondom lenyomom a dupakat gyorsba . Hat a jatek ugy dontott jol beszopat es sikerult neki . Bar a leduplazasok viszonylag konnyen mentek , de a nyertes csatak eleg verszegenyek lettek+szopatva is voltam de rendesen. Mindegyik tankkal csak ugy szortam a 0 sebzeseket , mintha szivesen adnam . De a legjobb a kovetkezo volt :
megyek Pantherrel fjordon . Feltuik elottem egy VK3601 (meg meg vagy 4 tarsa ) , lo ram kapasbol egyet , pirosra lovi a lovegem . Ekkor nem rontottak ram , megalltak . Ekkor kigurul es oldalamba kerul egy Hellcat , en meg egyik tarsam leszedtuk , de utolsonak egy lovessel elotte a lancom + sargara lotte az ammoracket + kb 200-at sebzett ram . Par masodpercre ra kintebb gurult a VK3601 es szembol , tobb mint 1000 HP-rol egylovesezett ammorack robbanassal :W Az osszes Wargaminges anyja szerintek akkor csuklorohamot kapott mind !

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.