Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warface

Hozzászólások

(#1) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Végre Európába is elérkezett a Crytek ingyenes multis FPS-ének zárt béta tesztje, így gondoltam épp itt az ideje hogy egy önálló fórumtémát kapjon a játék, ahol összegyülhet és szerveződhet a magyar játékos közösség. :)

A Warface amellett hogy grafikáját tekintve (Cry Engine 3) simán felveszi a versenyt bármelyik mai fizetős FPS-el, nem csak PvP élményeket kínál, hanem erősen épít azokra a játékosokra is akik inkább a co-op játékot részesítik előnyben. A már megszokott PvP multis móka mellett lehetőségünk nyílik csapatokba verődve részt venni különböző izgalmas és változatos küldetéseken is.

A napi normál missziókon kívül (amiket általában gond nélkül lehet teljesíteni) vannak a nehezített küldetések dupla jutalomért, amik már egy tapasztalt FPS játékos számára is kihívást jelentenek. Ezeken a küldetéseken csak és kizárólag kemény csapatmunkával lehet átvergődni. Az AI iszonyat jól működik, az ellenfelek összedolgoznak, fedezik egymást, rárontanak a csapatra, szóval a rambózást itt el lehet felejteni. A szakasz végig együtt kell mozogjon, nem lehet elkolbászolni mert egy pillanat alatt leszednek, és ha csak egy csapattárs nem éleszt fel tíz másodpercen belül, csak a következő checkpoint-nál respawnolsz, így a csapatodnak még nehezebb dolga lesz mert emberhátrányban vannak.

A küldetések során négy féle szerep közül választhatunk, amik a következők:

Rifleman: lőszer utánpótlást tud adni a csapat tagoknak.

Engineer: pajzsot tud javítani.

Medic: gyógyítani illetve újraéleszteni tud.

Sniper: a snipernek nincs külön képessége, ő csak simán sniper. :D

A szakaszban nyilván mindegyik feladatra kell legalább egy ember hogy olajozottan menjen az akció, de az eddigi tapasztalatom alapján medic-ből sosem elég, nem árt legalább kettő ha hardcore bevetésre megyünk. Gyakorlatilag a dolog úgy néz ki, hogy ahogy már korábban említettem, ha egy csappattárs elesik és nem élesztik újra időben, csak a következő chekpointnál fog respawnolni. Elsősegélyt, muníciót, pajzsot pedig szintén csak csappattárstól kaphatsz, semmit nem lehet felvenni az ellenségtől, szóval ha nem figyeled folyamatosan a szakaszod igényit, ha például medic vagy, akkor hamar vége lehet a küldetésnek. Nem egyszer volt olyan hogy csak egyedül vagy ketten maradtak életben a szakaszból, de esélyük sem volt eljutni a következő checkpointig, vagy legyőzni egy komolyabb ellenfelet. Én már csináltam olyat hogy egyedül maradtam és sikerült berambózni a pontig ahol mindenki respawnolt, de annyira béna csapatom volt hogy egy rakétával azonnal szétkapták megint az egész szakaszt, szóval akadnak itt viccess szituációk rendesen. :))

Röviden ennyit elöljáróban, aki bírja a military FPS-eket annak csak ajánlani tudom, regeljetek a bétáért (nekem 2 napra rá küldték a meghívót), írjatok sokat és osszátok meg velünk a tapasztalatokat!

Hivatalos oldal: WARFACE

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#2) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Co-opban (PvE) nyomod te is? Nagyon ott van :D Sajnos a heten munka mellett nem sok idom volt ra, de amit eltoltottem a jatekkal annak minden percet elveztem.

Medicbol szerintem is jo ha van ketto, de neha a harom sem art. Palyatol fugg meg az ellenfelektol. Sokszor viszont hatranyos ha sok van mert elegge tehetetlen nagyobb csoportok ellen meg a tavolrol puffogtato ellenfelekkel sem tud sokat kezdeni pl. Specops, sniper vagy demoman. Csak kispisztollyal.

Snipert (marmint a jatszhato kasztot) eleinte leneztem mivel nincs semmi speckoja es az infantryman mellett feleslegesnek tunik. De parszor bele voltam "kenyszeritve" mert nem volt a csapatban es belattam hogy mennyire hasznos tud lenni. Meg merem kockaztatni hogy egy gyors kezu sniper a legfontosabb csapattars mert pillanatok alatt leszedi a kis mocsok mesterlovesz/specops/raketavetos ellenfeleket, jelentosen megkonnyitve a haladast :K

[ Szerkesztve ]

(#3) Dzsabba


Dzsabba
aktív tag

Örülök,hogy létrejött ez a topic. :)
Van itt olyan aki A6-5400K-val sikeresen elindította,mert én már elég sok mindent végig zongoráztam,de mindig azt írja,hogy something strange happened,plz try again.

Esetleg,ha valakinek van valamilyen ötlete,akkor azt szívesen fogadom.

(#4) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Felvettelek mint 1NST1G8R a GFace béta oldalán, elvileg visszaigazolásra vár. Játékból is próbáltam de az csak akkor mukodik ha online az illeto.

Sajnos még bugos a felszerelés javítása, ha teljesen szétmegy valami akkor inaktívvá válik a repair opció. Ami a fegyvereket illeti, azokkal nincs gond.

itt meg éppen pihizem:

(#5) Rico45


Rico45
őstag

Helló!

Engem is vegyetek fel! :R GFace: zotya10001

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#6) Ilsyde válasza Rico45 (#5) üzenetére


Ilsyde
őstag

Eleg erdekesen mukodik a GFace (az avatarokat kell huzigalni ha fel akarsz valakit venni) de egyebkent okos kis rendszer.

Vegre osszeszedtem 500 koronat es megvettem a gyogyito, onjavito szuperkevlart :D Ma ejjel le lesz meozva.

(#7) 1NST1G8R válasza Ilsyde (#6) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Na felvettelek elvileg de nem nagyon vagom en sem hogy mukodik ez a friend list, kicsit tul van bonyolitva szerintem.

Pro-s palyat sikerult mar valaha vegigvinnie valakinek??? Bitang nehez, nekifutottam mar parszor de szinte lehetetlen megcsinalni.

Nyomtam multit is, nemreg jottem ra hogy bal oldalon felul a menuben csak at kell kattintani co-op-rol versus-ra es lehet PvP-zni. :DDD

Fortune doesn't favor fools.

(#8) Ilsyde válasza 1NST1G8R (#7) üzenetére


Ilsyde
őstag

Naja hat a PvP szerintem kaki (ugyanaz mint a CoD csak ingyen).
Melyik Pro palya van ma? Mar vegigvittem eleg sokat de mindig cserelik. Amit nem tudok megcsinalni az a dzsungeles-hajokazos, pillanatok alatt leszednek a specopsok.

A tobbi egesz jol megy, egy lepegetos-robotost (konteneres palya) meg egy apache helikopterest (konvojos palya) le is soloztam egyszer :D

[ Szerkesztve ]

(#9) 1NST1G8R válasza Ilsyde (#8) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Azigen, respekt! :C

Azert a multi se olyan rossz, csak kar hogy ejjel alig vannak. Elferne meg par jatekmod, de tetszik hogy CS-re hajaz kicsit, van az bombarakos mod, na azt meg ki sem tudtam probalni mert nem volt eleg ember, csak egy bazisvedoset nyomattam.

Fortune doesn't favor fools.

(#10) Ilsyde válasza 1NST1G8R (#9) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ha egyedul vagy akkor inkabb szerencse kell hozza, mint tudas :D

Ez az 500 koronas kevlar nagyon ott van, szepen lassan visszagyogyit aztan pillanatok alatt felnyomja a pajzsot maxra. Kicsit sem imba. Mondjuk ha fejbe tol valaki vagy husz centirol mellbetalal shotival akkor ugyis mindegy.

PvP nekem a fegyverek miatt nem tetszik (CoD szeriaval egyetemben), hianyzik a mozgaskultura es a skill a fegyverhasznalatbol. De elismerem hogy jo modok vannak es ez a Battlefieldes keveres a kasztokkal is szuper otlet. Ejjel tenyleg keves a jatek, PvE partit is neha nehez osszehozni de ha megvagyunk oten akkor a legtobben maradnak is par korre.

(#11) 1NST1G8R válasza Ilsyde (#10) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Ez a kevlar hogy jott ossze, vetted? Koronat hogy lehet szerezni? En mindig kapok asszem belogolaskor de kuldetesek utan nem ad. Vendoroknal van most nekem is valami specko kevlar de az nem az amirol beszelsz szerintem.

Fortune doesn't favor fools.

(#12) Ilsyde válasza 1NST1G8R (#11) üzenetére


Ilsyde
őstag

Koronaert lehet a legjobb cuccokat venni, de eleg huzos aron vannak. A legtobb fegyver meg felszereles darabja 500 korona.

Ha benne vagy a top 10ezerben vagy teljesited a napi hard/pro challengeket akkor kapsz minden mapfrissiteskor (24 orankent). Valtozo az osszeg, en kaptam mar 16-ot meg 200-at is.

Ez volt az elso vasarlasom amit nem bantam meg, elotte dollarral vettem egy SPASt a medicnek meg egy side arm + fejszer kombot de azok annyira nem fantasztikusak. De legalabb elerhetoek nehany nap jatek utan is.

(#13) 1NST1G8R válasza Ilsyde (#12) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Kar, igy nem sok eselyem van megtollasodni sajnos. Annyit szerintem nem jatszom hogy bekeruljek a topba, pro mission-oket meg csapatban sem tudom megcsinalni, nem hogy soloban. :DDD

Na sebaj, elobb utobb csak osszejon. :)

Fortune doesn't favor fools.

(#14) Ilsyde válasza 1NST1G8R (#13) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nekem is csak napi 2 órám van rá max. és annyi elég is hogy legyen pénzed stb.

Szerintem elég teljesíteni is a kuldetéseket hogy bekerulj mert nincs 10ezer bétás :D Jó lenne ha osszejonne egy csapat de eddig nem nagyon haraptak rá magyarok a játékra.

(#15) Rico45 válasza Ilsyde (#14) üzenetére


Rico45
őstag

Én is be-be nézek játszani!
Ma kb. másfél órát toltam.Vettem is egy új automata pisztolyt próbaképp :-)

El lehet vele lenni :)

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#16) Ilsyde válasza Rico45 (#15) üzenetére


Ilsyde
őstag

Olyat en is, de megbantam. Pillanatok alatt kifogy es rengeteg ido ujratarazni.
Poen volt ahogy jatek kozben elkezdtem ra panaszkodni aztan mindenki elkezdte irogatni hogy ok is megvettek es mar banjak :D

Mindegy, beta.

(#17) Rico45 válasza Ilsyde (#16) üzenetére


Rico45
őstag

:W

Tényleg nem nagy cucc!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#18) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Megint kétszer lesoloztam a mechet :D Csak ne tartana olyan sokáig.
Ha egy-két méterre állsz tole és próbálsz mogotte maradni akkor nem nagyon tud eltalálni. Viszont ha vannak csapattársak akkor érdemes inkább bújócskázni mert akaratlanul is, de leszedhetnek rakétavetokkel.

Tegnap kaptam 136 koronát mert mesterlovésszel butultam. Nagyon sok pontot ossze lehet vele szedni.

(#19) Sonja


Sonja
veterán

Egész jó ez a játék, bár ha a csapattársak hülyék, akkor megette a fene. :( Szerencsére csak 1x találkoztam ilyennel, mert amúgy nagyon is értelmesek voltak akikekkel eddig találkoztam! :K

Csokis néven vagyok a játékban, vegyetek fel nyugodtan. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#20) 1NST1G8R válasza Sonja (#19) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Sajnos fogsz még sokszor, vagy legalábbis nálam úgy működik hogy a normál küldetéseknél mondjuk 50% hogy sikerül végigmenni, de a nehezített küldetéseket még egyszer sem tudtam csapatban teljesíteni, egyszerűen nem értik hogy gyógyítani kell, lőszer kell, armor kell a másiknak, csak rambóznak be aztán halnak meg egymás után... :(((

Fortune doesn't favor fools.

(#21) Sonja válasza 1NST1G8R (#20) üzenetére


Sonja
veterán

Remélem azért inkább az értelmesebbet fogom ki. :D

Annál az egy esetnél pl. úgy volt, hogy lelőttek, de még szólhattam a medic-nek. Szóltam is, mert kb. 1 méterre állt tőlem. Hiába kiabáltam, hogy "medic, medic", inkább elkezdett lövöldözni, és megölték kb. 2 sec alatt! :W

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Most elég sok új embert beengedtek úgyhogy meg kell várni míg kikopik a CoD-hoz szokott agyhalott réteg.

Láttam már én is érdekességeket, pl. medicet aki nem gyógyít vagy éleszt meg infantryt aki kifogy ammoból és nem esik le neki hogy mi olyankor a teendo.
Engem most a kezdo játékosok frusztrálnak mert belevágnak a pro kuldetésekbe de nem tudják mihez kezdjenek egy heavy gunnerrel vagy specops-al. Bízom benne hogy a tobbséguk figyeli a tapasztaltabb játékosokat és hamar megtanulják az alapokat :K

(#23) HaaS válasza Ilsyde (#22) üzenetére


HaaS
addikt

Nálunk többféle agyhalott is van:
I. kategória: az örök n00b, aki nem próbálja megérteni azt, ami körülötte történik (pölö nem vesz ammo pakkot, olyat farmol, ami nem is létezik ott stb.)
II. kategória: killercsávók, ezeknek mindegy mi van, de ők ölnek (30-as HEKről, kalapácsról felismerhetők)
III. kategória: spurigyerekek, ezek rohangálnak fel és alá, mint fing a gatyában (Loki-típusúak rendje)
IV. kategória: nyávogók rendje ("f00k már megint nem esett a bp"), ezen belül van abszolúte tahó fajta is, aki kilép azonnal, ha host, akkor is...

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#24) Ilsyde válasza HaaS (#23) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ezért nem is csodálkozom ha valaki egyáltalán nem akar multiplayeres játékokkal foglalkozni :)

A héten 12 órázom és alig van idom úgyhogy eléggé bosszantó mikor fél óra elmegy azzal hogy újra meg újra bele kell vágni ugyanabba a mapba mert ongyilkos természetu a csapatom.

Ráadásul ma lesz egy wipe, úgyhogy minden koronás cuccom elveszik (kevlár, kesztyu meg gépkarabély) :(

(#25) HaaS válasza Ilsyde (#24) üzenetére


HaaS
addikt

Majd meglesz a banda, azok, akikkel érdemes együtt játszani:)! Az "any rushers?" kérdés egyébként javítja az esélyt egy jó játékra, ahogy figyeltem:D!

A wipe "jó", a fejlesztés a legérdekesebb rész szerintem:).

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#26) Ilsyde válasza HaaS (#25) üzenetére


Ilsyde
őstag

Naja, tudom hogy a wipe a beta teszt resze de eleg ramaty erzes lesz latni hogy mindenem eltunik. Azert rendesen meg kellett dolgozni azokert a koronakert :) Raadasul 499-en allt a mutato mikor bejelentettek a resetet, es minden 500-ba kerul szoval ki sem probalhattam semmi ujat.

Itt jo jel ha valaki rushra biztatja a csapatot, az olyan mindig erti a dolgat. Minel gyorsabban teljesited a mapokat annal tobb koronat kapsz ugyhogy ha kompetensek a csapattarsak akkor eleg szepen lehet szuretelni a nap vegen.

Ha viszont nincs sok gogyijuk akkor csak az idot vesztegeted... Siman bele lehet olni orakat is a jatekba, de szerencsere minel tobb idot toltesz el vele annal nagyobb jutalomra szamithatsz a vegen. Ez ilyen tipikus f2p vonas, es az oruletbe kerget.

(#27) Rico45


Rico45
őstag

Helló!

Lehet buta kérdés de mi az a wipe? Törlik a statot? De miért?

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#28) 1NST1G8R válasza Rico45 (#27) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Torles, vagyis resetelik az accountodat, magyarul elvesz minden statod es cuccod amit megszereztel, olyan mintha ujra kezdened az egeszet, csak a lefoglalt felhasznaloneved marad meg. Elsosorban azert csinaljak hogy ne tegyenek szert behozhatatlan elonyre azok akik mar closed betatol kezdve nyomatjak. Eselyegyenloseg ha ugy tetszik. :)

Open beta elott szinte kotelezo szokott lenni MMO-knal, de sokszor final release elott is tolnak meg egyet, szoval ezt szem elott tartva tessek fejlodni meg gyujtogetni. :)

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#29) Ilsyde válasza 1NST1G8R (#28) üzenetére


Ilsyde
őstag

Legalabb a megszerzett palyaismeretet meg tapasztalatot nem tudjak elvenni tolunk!! :D

(#30) 1NST1G8R válasza Ilsyde (#29) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Naja, az megmarad. :D

Fortune doesn't favor fools.

(#31) Rico45 válasza 1NST1G8R (#28) üzenetére


Rico45
őstag

Értem! Köszi! Kár :-)

És most már open lesz?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#32) 1NST1G8R válasza Rico45 (#31) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Hirekbe nincs meg rola info de valoszinusitem hogy hamarosan jon az open beta. Az a durva hogy en ket napra ra hogy regeltem kaptam az invite-ot, haver meg maig napig nem kapott, bar lehet bena volt es elb@szott valamit regelesnel, nem tudom.

Ja a masik amit mar akartam kerdezni egy ideje, ti vagjatok ezt a friend listet, meg a table-t(?), nekem elvileg mindketten fel vagytok veve gface-en, de a jatekon belul csak teged tudtalak felvenni, nem nagyon ertem mi ez a session se, vagy mi a tokom, olyan kusza az egesz.

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#33) Rico45 válasza 1NST1G8R (#32) üzenetére


Rico45
őstag

Nekem fent vagy ! De én totál nem vágom! + játékon belül is lehet bariba felvenni!

De hogyan lehetne együtt játszani nem vágom .-)

ˇ"Jelen allapotban azt sem tudom megallapitani mikor van online eppen egy ismeros."
Totál így vagyok!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#34) 1NST1G8R válasza Rico45 (#33) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Na ez az ami engem is erdekelne, ha valaki rajon jelezze legyen szives. :)

Jelen allapotban azt sem tudom megallapitani mikor van online eppen egy ismeros. :F

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#35) Ilsyde válasza 1NST1G8R (#34) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nekem balra kijelzi meg mielott belepek a jatekba (beta.gface.com), odabiggyeszti az avatarokat.
A buddylistet kulon elo kell hozni a jatekbol (jobb fenti ikon) de ha valakit fel akarsz venni akkor annak eleg gyorsan vissza kell igazolnia, kulonben ervenyet veszti a meghivas. Azaz mindket felnek online kell lennie.

Volt egy srac aki meg az elejen felvett es neha-neha meghiv a sajat co-op jatekaba ugyhogy mukodik a dolog, csak kicsit finnyaskodik a rendszer.

(#36) Rico45


Rico45
őstag

Most állnak a szerverek!Mindegy
Majd holnap meglesem.

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#37) Ilsyde válasza Rico45 (#36) üzenetére


Ilsyde
őstag

Gondolom most radiroznak.

Remelem kijavitjak a harom legidegesitobb bugot:
- 0%-os targyakat nem lehet javitani
- neha auto kicket kapsz
- nehol ki lehet esni a palyakrol

(#38) ETOM válasza 1NST1G8R (#32) üzenetére


ETOM
addikt

Én se kaptam, bár annyira nem izgat..

(#39) 1NST1G8R válasza Ilsyde (#37) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

En ebbol csak az autokick-et tapasztaltam meg, de hallottam a fegyverjavitas bugrol is. En abban is remenykedem hogy konnyebb lesz majd cuccokhoz jutni, most marha draga minden szerintem, lehetne olcsobb is, vagy dobhatna tobb zset a kuldetesek utan, mert eddig emlekeim szerintem kb. 10-15 ora jatek utan 1db. nyomorult fegyvert tudtam venni, ami eleg karcsu. Igaz ehhez hozza tartozik hogy rengeteg bukott kuldetes van benne ebben a 15 oraban. :(((

Fortune doesn't favor fools.

(#40) Ilsyde válasza 1NST1G8R (#39) üzenetére


Ilsyde
őstag

Teljesen ataraztak mindent. Most mar a crown cuccok is idolimitesek (ket hetre berelheted csak). Mindez azert hogy minel tobbet jatsszon vele az ember. En ezt megertem, es azt is megertem hogy sok embernek ez az idealis - pl. iskolasoknak akik nem tudnak mit csinalni az idejukkel - de tolem meg is kapta cserebe az uninstallt.

(#41) 1NST1G8R válasza Ilsyde (#40) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Ez azt jelenti ha nem jatszol napi szinten eselyed sincs hogy jobb cuccokat szerezz, vagy ha igen akkor se tudod kihasznalni? :F Mert az tenyleg eleg tre. De ettol meg el lehet lenni az alap fegyokkal is, meg csak ezert kar volt uninstallni szerintem mert ez meg sokat valtozhat a vegleges verzioig. ;)

Fortune doesn't favor fools.

(#42) Ilsyde válasza 1NST1G8R (#41) üzenetére


Ilsyde
őstag

A tutorial teljesiteseert kaptam eleg penzt hogy vehessek egy fegyvert. Az arazassal szerintem nincs gond.

De mire osszekuporgatod megint a koronat egy jobb kevlarra, kesztyukre meg fenyakra... es csak ket hetig hasznalhatod oket, mire ujra meg kell venned?!
Nyilvan nem gond ha naponta tobb orat jatszol mert akkor hamar megvan es ki tudod hasznalni. Szamomra ertelmet veszitette igy az egesz, mert van mikor nincs sok idom jatszani, vagy tul faradt vagyok munka utan. Ket het ilyenkor is telik. Miert nem lehetett orakban szamolni?

Kicsit olyan lett mint az MMO-k, ott sem eri meg elofizetni csak ha otthon ulsz egesz nap vagy nem jatszol semmi mast.

(#43) 1NST1G8R válasza Ilsyde (#42) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Hat az elavulas az tenyleg ertelmesebb lett volna, valahogy ugy ahogy eddig is volt. Azert nem hasonlitanam egy elofizeteses MMO-hoz, az teljesen mas teszta mert azert fizetsz ES ugy nem tudod kihasznalni ha nem ulsz gep elott naphosszat, de ez legalabb ingye' van. :) Viszont tartalomban fejlodhetnenek mar, ez a par kudletes ami porog mar kezd uncsi lenni, ez igy hosszabb tavon keves lesz. :(

Te amugy mit nyomatsz meg online?

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#44) Ilsyde válasza 1NST1G8R (#43) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nem jott ki mostanaban semmi ertelmes, a maradek meg nem kot le. Pedig a beta tesztek nagy reszeben reszt veszek ugyhogy eleg sok jattek atmegy a kezeim kozott.

Ha visszahoznak a Crysis 1 multijat (Power Struggle) akkor azt jatszanam orrverzesig de igy nuku. Nincs jelenleg semmi :(

Ez a Warface tetszett, de kicsi olyan Battleforge-os izt hagy a szamban: otletes es korrekt, de mire kijon a teljes addig annyiszor latom a tartalmat, hogy megunom.

(#45) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!!

Nektek megy full képernyő nézetben a game??

Ablakban fut most :-(

Megoldottam :-) Ki kellett kapcs.Fullscreen-t meg vissza:-)

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#46) 1NST1G8R válasza Ilsyde (#44) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

A Warframe-et probaltad? Azzal eleg jol el lehet lenni es nagyon durvan pumpaljak bele az uj tartalmakat, pedig meg az is csak closed beta.

Probaltam en is par betat amiknek nagy resze csalodas volt. A Planetside 2 jo lett volna ha optimalizaltak volna de kepregeny modban futott, durvabb esemenyeknel 5 fps-eket produkalt, igy toroltem. A Hawken egesz turheto, a MWO mar kevesbe, nem hozta a regi Mechwarriorok hangulatat.

Na meg ott a LoL, az nekem mar egy eve az elso szamu kedvenc, nem lehet megunni. :)

Fortune doesn't favor fools.

(#47) Ilsyde válasza 1NST1G8R (#46) üzenetére


Ilsyde
őstag

Probaltam, meg HaaS is a Warframe-el jatszik ugyhogy olvasgattam amit irt rola. Nekem sajnos eleg uncsi ez a fajta jatekmenet.

Planetside 2-ben nekem az nem tetszett hogy egy csomot kell maszni mire eljutsz az akcioba, ott meg eleg gyorsan legyalulnak ha tuleroben van az ellen. Aztan ujra az egesz. Mondjuk ez meg a beta legelejen volt, lehet azota jobb a helyzet. Hawken-t is az elsok kozott probaltam, nem volt rossz. Kicsit egyszeru. Mechwarrior Online viszont szerintem is felejtos.

DotA klonokkal az a bajom hogy idegbajosak a jatekosok ha nem pontosan azt csinalod amit ok akarnak. Gondoltam kiprobalom a DotA2-t de fene tudja erdemes-e.

Ja meg az is negativ valtoztatas hogy most mar nem lehet megnezni a nem unlockolt fegyverek adatlapjat. Azaz nem tudod elore megtervezni hogy mit erdemes megvenni. Gondolom emogott is az van hogy vegyel meg mindent -> koltsd a penzt -> fogyjon a penzed -> jatssz tobbet hogy legyen utanpotlas.

(#48) HaaS válasza Ilsyde (#47) üzenetére


HaaS
addikt

Warframe-ben - nagy szó - már három napja nem volt nálunk újítás (ja de, a Rhino kapott némi izmot, meg a Trinity is nyúlcipőt). Na mindegy... nemtom hogy mondjam. Szóóóval... van egy "bája":). Jó betoppanni, tíz-húsz perc alatt felfrissülni benne.
A legjobban mégis az tetszik, hogy állandóan felfedezek valami újat. Sok apróság van, de például csak ezen a héten jöttem rá, hogy a Lokinak az a szkillje, ami a lövöldözős srácok kezéből kitépi a fegyvert, no az működik az üreskezű zombikra is: általában tőből tépi ki a karjukat:DDD! Hogy röhögtem már ezen is:D! Szóval csupa móka játék, szeretem!

Hát ahogy beleolvastam a topikba, jó lesz ez a Warface (egyszer), csak még sehogyan sem állnak vele.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#49) 1NST1G8R válasza Ilsyde (#47) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Nem csak a DotA klonoknal idegbajosak, hanem az osszes MOBA-nal lenyegeben ahol nem kovetik a metat. :D A LoL amugy mar regen lenyomta a DotA-t, gyakorlatilag a legjatszottabb online jatek mar jo ideje, a WoW-ot is messze megelozte mar reg, es bar igaz hogy sok a nyomorult verpistike de maga a jatek isteni, szoval ha meg nem probaltad inkabb a LoL-t ajanlanam mint a DotA 2-t, sokkal kiforrottabb es hangulatosabb jatek szerintem. Na meg ha van par ismerosod akivel tudsz csapatban jatszani az elmeny hatvanyozodik. :))

Fortune doesn't favor fools.

(#50) 1NST1G8R válasza HaaS (#48) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Valoban nem tul surun frissitik mostanaban, gondolom a Crysis 3-ra koncentralnak most inkabb Crytek-ek, de az alap jo szoval en remenykedek hogy nem fog elveszni a sullyesztoben. F2P MMOFPS-ek kozul grafikaban legalabbis nem sok kihivoja akad, szoval az esely megvan ra hogy ne egy kozepszeru online shooter valjon belole, csak a tartalomtol fugg hogy mennyire lesz sikeres, nameg ugye a F2P modelltol, amin meg lenne mit csiszolni...

Fortune doesn't favor fools.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warface
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.