Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Unreal Tournament 4

Hozzászólások

(#1) kosadzki


kosadzki
csendes tag

A játék Jelenleg Pre Alpha stádiumban van, bárki számára elérhető, a https://forums.unrealtournament.com-os regisztrációval.

(#2) #78687232 válasza kosadzki (#1) üzenetére


#78687232
törölt tag

Köszönjük!

Még az hármas topikból a kommentedre reagálnék: azt hiszik, hogy ha lebutítják CoD szintre, akkor többen fognak játszani vele? Nem hiszem.

(#3) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

ultramegagigaflekkanon

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#4) kosadzki válasza #78687232 (#2) üzenetére


kosadzki
csendes tag

Nem tudom mit hisznek, de a legutóbbi build érezhetően ebbe az irányba indult el.. :(

(#5) kosadzki válasza atidzsiforc (#3) üzenetére


kosadzki
csendes tag

confetti-gun

(#6) kosadzki


kosadzki
csendes tag

(#7) #78687232


#78687232
törölt tag

Nem lehet tudni, mikor kerül fel steam-re? Mert gondolom az a tervük.
Toxikk-ot itt várja valaki? Totál UT a videók alapján :) 01.22-én jön ki early access címként.

(#8) atidzsiforc válasza #78687232 (#7) üzenetére


atidzsiforc
őstag

ja ut movement+halo/q3 fegyverek( meg langszoro ;] ), en kivancsi vagyok ra :K

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#9) Ferdzsoo válasza #78687232 (#7) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én most leszedtem ezt az unreal engine updatert azt írják ha ebből rakod fel akkor a frissítések sokkal kisebbek lesznek már nem kell az egész buildokat leszedni újra. Majdnem olyan így mint a steam.
Csak a steamot utálom. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#10) #78687232 válasza Ferdzsoo (#9) üzenetére


#78687232
törölt tag

Pedig totál kényelmes dolog :)

(#11) Ferdzsoo válasza #78687232 (#2) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Illetve ehhez túl gyors a játék.
Egy ut sokkal gyorsabb mint egy cod, pont ez a lényeg benne hogy pörgős, és minivel egy full poweruppos embert 15sec ig kell darálni hogy behaljon. Azt nem lehet hogy 2 pisztolygolyótól behalsz. Spawning lesz az egész, vagy lesznek 3x ekkora mappok durva playercappel és feltápolod magad teljesen mielőtt találkoznál valakivel hogy ne halj bele az első melletted robbanó raksiba...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12) sto1911 válasza kosadzki (#6) üzenetére


sto1911
veterán

Ez benne van a Reflexben is, eleg hasztalannak tunik elsore, es a Reflex csak vagy 10x gyorsabb, mint az UT.

(#13) #78687232 válasza sto1911 (#12) üzenetére


#78687232
törölt tag

Mitől lenne gyorsabb? Ezt sosem értettem :D Vagy ez olyan, mint a BF/CoD? Pedig szeretem a Q-t is és az UT-t is.

(#14) sto1911 válasza #78687232 (#13) üzenetére


sto1911
veterán

A folyamatossaga miatt gyorsabb. A CPMA/Reflex/Quakeben a mozgas teljesen folyamatos, mig az UT-ban a dodge-ok miatt dodge, mesz, dodge, mesz, inkabb ilyen ritmusjateknak erzem :DD De mintha mar beszeltunk volna errol a 3 topikjaban regen.

(#15) #78687232 válasza sto1911 (#14) üzenetére


#78687232
törölt tag

Lehet, akkor bocsi. Én mindenesetre mindkettőt szeretem, de az UT-hoz húz inkább a szívem. Sokkal több dolog van benne, már csak a járművek miatt is.

(#16) yoleeka


yoleeka
tag

Hi, egyenlőre csak bejelentkeztem, hogy meglegyen a topic, egyenlőre még csak laptopom van, szal ha asszonyékhoz jön a gépem, majd akkor kiprobalom a jatekot is! :D

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#17) Setzka


Setzka
tag

Heyho! Beregisztráltam de hulye vagyok leszedni, hogy kell?

CyPress

(#18) atidzsiforc válasza Setzka (#17) üzenetére


atidzsiforc
őstag

ebben a topikban elvileg mindig a friss buildre mutatnak a linkek
vagy felrakhatod az unrealengine launchert, abbol is lehet inditani.

2013-as visual studio redist kell hozza, de linkelve van az is a fentebb emlitett helyen.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#19) Setzka válasza atidzsiforc (#18) üzenetére


Setzka
tag

megvan,koszi,este teszt

CyPress

(#20) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Díjaznák végre egy UT-t ami a 2004 nyomdokaiba lép.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah egykét gondolat:
Nemtom hogy a teljesben is így fog e maradni hogy a poweruppokhoz közel érve láthatod mikor jelenik meg, ez nagyonfrankesz dolog szerintem.
A fegyók balansza így elsőre szerinte egész korrekt, a link gunnál csak én érzem hogy ha a secondary-t rajtam tartják akkor magához húz az ellen? Sniperbe nézve vizzes hogy piroskörös a hedsát, ez szerintem nagy könnyítés.
Az egyértelműen érezhető hogy sokkal több hp-t darálnak a fegyverek, powerup nélkül esélyed nincs senki ellen...
Nemtom a mellvért miért ad 100shieldet, eddig 50-et adott. Lehet azért mert ennyire erősek a fegyók?

Durva fps droppok vannak, levettem mindent low-ra így is ugyanolyan minden mind high-on :DDD , de vagy 30fps-el többről indulok. Jó lesz ez nagyon, be kell gyakorolni a pályákat. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#22) yoleeka válasza Ferdzsoo (#21) üzenetére


yoleeka
tag

De jóóóó, a válaszok alapján neked is kell power up, hogy elverj engem...!!! :D Nem elég az hogy simán szarrá lősz?! ;)

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#23) vrmus


vrmus
csendes tag

Nocsak, játszható multiban az alpha verzió? Vannak dedikált szerverek illetve server-browser is?

(#24) atidzsiforc válasza vrmus (#23) üzenetére


atidzsiforc
őstag

:K

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#25) vrmus válasza atidzsiforc (#24) üzenetére


vrmus
csendes tag

Itt az ideje nosztalgiázni! :)

Milyen szervereken szoktatok hentelni? Magyar szerverek vannak? Játékmódok közül minden elérhető? 1on1/DM/TDM/CTF... ?

Milyen vas kell a játékhoz?

[ Szerkesztve ]

(#26) atidzsiforc válasza vrmus (#25) üzenetére


atidzsiforc
őstag

elegge optimalizalatlan meg, eszi a vasat rendesen. az en gepemen (i5 3350p, 8gb ram, hd7870) 800x600 minden lowon olyan 200-250fps-t lehet elerni, de az is ugral fel-ala, nagy a jitter.

magyar szerverek sztem meg nincsenek, en nemeten szoktam jatszani, vagy amin van player

az altalad felsorolt jatekmodok mindegyike elerheto

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#27) atidzsiforc válasza Ferdzsoo (#11) üzenetére


atidzsiforc
őstag

vagy lesznek 3x ekkora mappok durva playercappel és feltápolod magad teljesen mielőtt találkoznál valakivel hogy ne halj bele az első melletted robbanó raksiba...

na az lesz az igazi dogunalom ezzel tiki-taki movementtel

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#28) Ferdzsoo válasza atidzsiforc (#26) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ezt a van playert úgy csinálom hogy felmegyek egy viszonylag jó pinges üres szeróra aztán 5 percen belül leszünk 4-en 5-en. Mindenki arra vár hogy a másik felmenjen. :D

Nekem 1920x1200-ban minden lowon van 80-100fps.
Az a baj a droppkor lrmrgy 30-ig is az mrg nemfini
lehet leveszem a delbontást a natívból amíg nem lesz optimalizálva... :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#29) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

na ebben a buildben ugy nez ki sikerult mindent elrontani amit eddig szerettem a jatekban, eddig tudtam a crt-men kis felbontason 120hz-en jatszani, ha elotte az asztalon beallitottam, ez meg most visszaforce-olja 60ra...

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#30) atidzsiforc válasza atidzsiforc (#29) üzenetére


atidzsiforc
őstag

pontositok, mukodik, de csak akkor ha ugyanazon a felbontason megy a jatek, ami az asztalon van beallitva.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#31) Ferdzsoo válasza atidzsiforc (#30) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ezt akkor szokta csinálni ha vsync be van kapcsolva, vagy a smoothframerate... hogy cappedeli az fps-t a monitor frissítési frekijére.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#32) atidzsiforc válasza Ferdzsoo (#31) üzenetére


atidzsiforc
őstag

az altalad emlitett dolgok egyike sincs direkt hatassal a refresh ratere ;) mas volt a gond, de ahogy leirtam, meg lett oldva.

amugy szivlelendo lenne, ha menuben lehetne allitani, meg a codokban is van ra opcio

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#33) Ferdzsoo válasza atidzsiforc (#32) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah levettem a felbontást, sokkal simább lett a gamé.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#34) Ferdzsoo válasza atidzsiforc (#32) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Rendben, most hogy még 2x elovlastam megértettem hogy a monitor frissítéséről van szó. :DDD
Nem pedig az fps-ről, amiről én beszéltem az előbb. :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#35) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

szereztem egy irc csatit: #ut4.hu
meg ts, ha kell vkinek: 95.140.33.207:9987 szoba: ut4 PH! squad, pw: confettigun

neha osszeallhatnank egy kis csoportos benazasra ;]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#36) kosadzki válasza atidzsiforc (#35) üzenetére


kosadzki
csendes tag

támogatom

(#37) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

vkinek van kedve most jatszani?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#38) Ferdzsoo válasza atidzsiforc (#37) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Benne vok.
Nincs Ts-em, legközelebbre belövöm max, most nem állnék neki. :B
Valami német szerót keressünk.
Milyen néven futsz?

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#39) atidzsiforc válasza Ferdzsoo (#38) üzenetére


atidzsiforc
őstag

gyertek a megadott tsre :B

meg felmentem egy ures tdm szerora 176.9.119.171:7778

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#40) Ferdzsoo válasza atidzsiforc (#39) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Frankó volt a hent, kiléptem mert a hydraulik map nincs meg és nemigazán akarta letölteni.
Holnap tolhatnánk megint.
Komolyan mondom kész a játék, szerintem teljesen élvezhető. A dodge jump UT2k3 óta nagyon hiányzik, sajnálom hogy nem hozták vissza... :N

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#41) #78687232 válasza atidzsiforc (#35) üzenetére


#78687232
törölt tag

'Asszem folyamatosra rakom ezt a TS-t. Köszi! :) Keddig éjszakás vagyok, utána szívesen csatlakozok.

[ Szerkesztve ]

(#42) Akybron


Akybron
aktív tag

Mondjuk érdekelne, hogy mi eszi meg grafikánál az erőforrásokat? i7-es proc, gtx970 VGA 1680x1050 esetén Deck-en 200 fps van, ami a pályák kidolgozatlansága alapján (és ezzel a géppel persze) alacsonynak számít. Gyakorlatilag csak BSP alapú mapok vannak Mesh-ek nélkül, ami az ut99 technikai színvonala. Van egy programom, ami BSP alapú megjelenítést csinál mindenféle effekt és shader nélkül, a Deck16 3500-4500 FPS-sel megy.
UT3-ban a Bonescraper (szintén only BSP map) 800 fps úgy, hogy minden maxon van.

Szóval kb. 4x annyit zabál az UT4, mint az UT3.
Valószínűleg részben a prealpha állapot (optimalizálatlanság) is közre játszik, de 4x-es igény azért nem kéne.

Akinek az UT3 is csak lowon fut el, az kénytelen lesz gépet fejleszteni, ha értelmesen akar játszani UT4-gyel.

73&DX HA5OJN

(#43) Ferdzsoo válasza Akybron (#42) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Kár messzemenő következtetéseket levonni egy pre-alpha-ról. Majd ha a béta egyszer kijön...
és még az sem lesz mérvadó egy végleges gaméhoz.
Pláne az utána jövő patchekhez... :)
szóval azerintem graph low és toljuk... :D
totál optimalizálatlan...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#44) atidzsiforc válasza Ferdzsoo (#43) üzenetére


atidzsiforc
őstag

+1

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#45) igp válasza Akybron (#42) üzenetére


igp
csendes tag

Ferinek igaza van Aky, ne várj kiforrott játékot még. majd betában 1 év mulva kb jobb lesz hidd el ;]
btw mi a tosznak neked 8millió fps? :DDD nem elég az a 200?

(#46) Akybron válasza igp (#45) üzenetére


Akybron
aktív tag

Persze, de az UE4 motort magát fejlesztik 1000 éve. 4x gyorsabb nem lesz, az tuti (Hacsak nincs a játékmenet részben valami nagyon elkettyintett rész, ami visszafogja a grafikai részt).

Javulni mindenképpen sokat fog, nem vártam elsőre tökéleteset. Egy szóval sem mondtam ilyet.

A korábbi alpha asszem 60-70 FPS-t hozott gtx 460-nal.

Amúgy igen, nekem ezzel a géppel bőven sok, nem lesz gondom vele. Nekem így is tuti.
De nincs mindenkinek ilyen szintű gépe, szerintem nyers erőben ennek a negyede az, ami a tömegek számára elérhető.

Mondjuk mire kijön a végleges játék, addigra az átlag géppark is erősebb lesz, lehet hogy egy mostani közepes VGA tudását egy 1-2 év múlva megjelenő integrált izé is tudni fogja.

Akkor meg semmi gond, az addigra javított játék jól fog menni az erősebb cuccokon.

Ami mondjuk sokat dobhat a dolgon, az a DX12 megjelenése. Ha tényleg olyan tuti lesz, mint amilyennek mondják, akkor az UT4 is gyorsulni fog tőle (Gyanítom, hogy gőzerővel fejlesztik a motor DX12 részét).

73&DX HA5OJN

(#47) vrmus


vrmus
csendes tag

Letöltöttem a 64bites verziót, VS2013 és DX11 telepítve, indításkor ez a hiba-üzenet fogad:

Failed To Open Descriptor File'../../../UE4/UE4.uproject

(#48) vrmus válasza vrmus (#47) üzenetére


vrmus
csendes tag

Ok, én hülye az .exe-val próbáltam indítani, nem a .bat-al.

(#49) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

ujev elso napjan este fele ki er ra egy kis tdm mokara?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#50) vrmus válasza atidzsiforc (#49) üzenetére


vrmus
csendes tag

Remegő kezekkel? :)

Én ma érnék rá, tegnap kipróbáltam magam online egy német TDM szerveren, furcsa, nagyon furcsa azt kell mondjam! Grafikailag UT99 feeling, a mozgás viszont nagyon "földhözragadt" és nekem lassúnak tűnik az egész. A probléma továbbá, hogy évek óta nem játszottam, már csak egy gagyi tesco-s egérpadom van, a régi fülesem már nincs meg, csak egy mikrofon nélküli Phitek-em van.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Unreal Tournament 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.