Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dogdinamit


dogdinamit
csendes tag

Sziasztok!

Mielőtt leszólnának, tudom, hogy van egy hasonló topic de annak a címe elég félreérthető ezért nyitottam ezt. Most kezdtem el foglalkozni ezzel a progival és szeretném, ha ide gyűlnének azok az emberek akik értenek hozzá és tudnak segíteni.

Létezik valami magyar leírás erről a progiról?
Hogyan kezdjek neki?

Mikor a pupilla tágul a zene szegödik társul, a harmoniában olvadok mint tejben a kávé az erö most velem van a többi lehet másé. Mint pokhálo a legyet a zene öleli a teret, szinte tapinthato a muzsika nem érheti kritika ez a bolygo közi válto pénz a nemzetközi valuta.

(#2) dogdinamit válasza dogdinamit (#1) üzenetére


dogdinamit
csendes tag

Up!

Mikor a pupilla tágul a zene szegödik társul, a harmoniában olvadok mint tejben a kávé az erö most velem van a többi lehet másé. Mint pokhálo a legyet a zene öleli a teret, szinte tapinthato a muzsika nem érheti kritika ez a bolygo közi válto pénz a nemzetközi valuta.

(#3) dogdinamit


dogdinamit
csendes tag

Senki nem ismeri ezt a programot?

Mikor a pupilla tágul a zene szegödik társul, a harmoniában olvadok mint tejben a kávé az erö most velem van a többi lehet másé. Mint pokhálo a legyet a zene öleli a teret, szinte tapinthato a muzsika nem érheti kritika ez a bolygo közi válto pénz a nemzetközi valuta.

(#4) CreatorMan válasza dogdinamit (#3) üzenetére


CreatorMan
csendes tag

Fogjuk rá. Én már csináltam egy két bulit vele. Magyar leírásrol még nem hallottam. Esetleg más ami érdekel?

''Ha hiszünk önmagunkban, nem érhet kudarc''

(#5) dogdinamit válasza CreatorMan (#4) üzenetére


dogdinamit
csendes tag

Szia a szinkronizáló gomb működése érdekelne,hogy mikor kell megnyomni,és melyik oldalon, a jó müködés érdekében. Meg ha a loop-ot szeretném használni a panelon melyik gomb mire használható? Pl: set/in , active/out :F

Mikor a pupilla tágul a zene szegödik társul, a harmoniában olvadok mint tejben a kávé az erö most velem van a többi lehet másé. Mint pokhálo a legyet a zene öleli a teret, szinte tapinthato a muzsika nem érheti kritika ez a bolygo közi válto pénz a nemzetközi valuta.

(#6) Stafler válasza dogdinamit (#5) üzenetére


Stafler
csendes tag

A szinkronizáló gomb arra való, hogy egymáshoz igazítsd 2 szám ütemét. Mindig annál a deck-nél kapcsold be amit igazítani szeretnél a másikhoz. A loop-nál a set/in-nel tudsz definiálni egy új loopot, az active/out-tal meg aktíválni, vagy deaktiválni tudod a jelenlegi, vagy előre elmentett loop-okat.

Traktor DJ Studio 2.5.3 Forever!

[Szerkesztve]

(#7) dogdinamit


dogdinamit
csendes tag

Helloka lenne egy olyan kérdésem,hogy a sebességnél van az edit gomb azon belül mit,hogy állitsak be.Érdeklödnék arrol is van e valami szabály a sebesség visszaállitására vagy azt csak így érzésből kell csinálnom?
Köszike

Mikor a pupilla tágul a zene szegödik társul, a harmoniában olvadok mint tejben a kávé az erö most velem van a többi lehet másé. Mint pokhálo a legyet a zene öleli a teret, szinte tapinthato a muzsika nem érheti kritika ez a bolygo közi válto pénz a nemzetközi valuta.

(#8) TeeJay


TeeJay
félisten

na én ezt a progit nyomatom 3éve már minimum és minden mixemet ezekkel csináltam
szóval szerintem baba egy program

mindent tudok de sajna én csak az 1.0 verziónál maradtam
bár az is bőven elég mindenre:)

az újakat már nem látom át de ahogy hallom egyik legjobb mix program

ha valamiben tudok segíteni akkor itt vagyok:C

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#9) dogdinamit


dogdinamit
csendes tag

Hello!
Ha a szinkronizálóval össze állítom a két szám sebességét akkor van valami megoldás arra,hogy a sebesség visszaálításáná ne legyen tulzottan gyors ill lassu a normálra állítas idelye?

Mikor a pupilla tágul a zene szegödik társul, a harmoniában olvadok mint tejben a kávé az erö most velem van a többi lehet másé. Mint pokhálo a legyet a zene öleli a teret, szinte tapinthato a muzsika nem érheti kritika ez a bolygo közi válto pénz a nemzetközi valuta.

(#10) master bud válasza dogdinamit (#9) üzenetére


master bud
tag

Ha jól emléxem a Tempo mellett van valami gomb amivel lefelé és fölfelé is lehet állítani a tempót. :)

Certeevel nyomjatok fel egy Traktor kezelőfelület screenshotot vhová, linkeljétek ide vmelyik hozzászólásban, sokkal könnyebb lenne elmagyarázni dolgokat.

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#11) Certee


Certee
senior tag

Traktor kezelőfelület: Bővebben: link

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#12) TeeJay


TeeJay
félisten

én ugyan a régebbi verziót használom de az nekem tökéletes is:)

sajna ha jól tudom ez az újabb progi nem támogat egyszerre két külön hagkártyát?

mert nekem van egy SB meg egy Asus alaplapi hangkártya de csak a régi progi kezeli őket külön

vagy az újjal lehet az Asus 5.1es hangra vágni?

amúgy jó progi nekem tetszik és jó mixeket gyártottam vele
akit érdekel adhatok linket ahonnan le lehet szedni a saját mixemet:C

:DD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#13) Certee válasza TeeJay (#12) üzenetére


Certee
senior tag

Küld a linket! Meghallgatnám.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#14) master bud válasza dogdinamit (#9) üzenetére


master bud
tag

Na, jól emlékeztem. Tegyük fel, hogy az A deckben van egy track ami 147 BPM-es. A B-ben éppen szól egy 145 BPM. Az A deck szinkron gombját benyomod, akkor beáll 145-re és a Tempo rész felett ki is jelzi a 145-öt és a százalékos eltérést a B-hez képest.

Elindítod az A decket, átkevered, majd a Tempo fölötti +/- gombbal ( jelen esetben a + gombbal ugye 145->147) visszaállítod az eredeti tempóra olyan 20-30 másodperc alatt, ezt nem veszi észre még senki.

Remélem ez volt a kérdés Fúró Mester :)

Certee: Király.


De könyörgöm a Pistolerot ne keverjétek át Cosmára :O

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#15) Certee válasza master bud (#14) üzenetére


Certee
senior tag

Ne aggódj, Pistolerot nem kevertünk Cosmara csak valamit be kellett tenni a képhez és ez volt kéznél. Először ''Postási Júlia - Dal a szívről'' volt benne de gondoltam azt leszólnák. Erre tessék. Nem voltam eléggé körültekintő. :O

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#16) master bud válasza Certee (#15) üzenetére


master bud
tag

Postási Júlia - Dal a szívről (G.M.S. rmx)

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#17) Certee válasza master bud (#16) üzenetére


Certee
senior tag

Ezt ki tudnád fejteni bővebben, hogy mit is akartál ezzel mondani?

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#18) master bud válasza Certee (#17) üzenetére


master bud
tag

Egy frankó, a G.M.S készítette, vb1 vSTi basszus szinti alapokra rakott, 145 BPM-el dübörgő Postási Júlia remixre :D

1ből leszakítaná a fejedet amikor Júlia spektráldiléjezett hangon bejelentené, hogy 'Dalok a szívről' áááááá :D

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#19) Certee válasza master bud (#18) üzenetére


Certee
senior tag

Van egy barátunk (Gyufa) akinek nagyon bejön ez a Postási Júlia szám. Szerinted alá lehetne rakni valami elektronikus alapot, hogy meg legyen bolondítva? Eddig nem bírta az elektromos zenét, sőt inkább csak Sláger rádiót hallgatott, viszont most hogy már volt velünk néhány bulin és azt mondta, hogy kezd neki tetszeni ez a fajta zene :C

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#20) master bud válasza Certee (#19) üzenetére


master bud
tag

Lehetne csinálni belőle valamit, de csak k_rvasok melóval. Sokat kell ezekkel vacakolni. :(

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#21) _seth_


_seth_
veterán

Nagyon jó progi :)
Én a 2.5.1-es verzsönt használom, házibuliba jó a progi bár oda sztem inkább az Atomix való (egyszerűbb), nekem notin szokott menni, majd a köv héten össze lesz kötve egy jó hangcuccal ha összejön(pl 2x 300w mély.... :D meg rendes keverő igaz az 1000x jobb mint egérrel kínlódni)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#22) Szaki@Pécs válasza TeeJay (#12) üzenetére


Szaki@Pécs
tag

Én is meghallgatnám, linket please!

Az abraka-dabra ehhez képest csak hókusz-pókusz.

(#23) Certee válasza master bud (#20) üzenetére


Certee
senior tag

Na ettől féltem én is. Főleg, hogy én nem is értek hozzá. No mind1.
Dogdinamit a multkor berakott egy ABBA számot egy Trance-re a Traktorral és teljesen jó lett. Meg is lepődtem.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#24) Certee válasza _seth_ (#21) üzenetére


Certee
senior tag

Mi is Atomix-et használtunk eddig, de azért ez jelentősen jobb. Bár attól függ, hogy mit akar az ember keverni.
Buliban 2 x 600W-al nyomjuk. :C

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#25) Sn00k


Sn00k
veterán

Ki használ 2.6.1-es verziót?:F

3njoy the Lif3

(#26) Sn00k válasza Sn00k (#25) üzenetére


Sn00k
veterán

UP
UP
UP
Fontos lenne
:F:F:F

3njoy the Lif3

(#27) imikok válasza dogdinamit (#7) üzenetére


imikok
csendes tag

sziasztok olyan kérdésem lenne hogy én a traktor dj-vel nem hallam a zenét hogyan lehetséges ez mit kell csinálnom hogy haljam
a választ előre is közönöm

(#28) joola


joola
aktív tag

Sziasztok!

A 3-as verziót használja valaki?
Kíváncsi vagyok, hogy semmiképpen sem lehet rávenni, hogy a master és monitor csatornát 2 külön hangkáryára tegye?? Érdekes mert régebbi progik tudták...
Ha pedig nem lehet, akkor hogy lehet megoldani (van rá beállítási lehetőség) azt, hogy 5.1 es cuccnál a monitor menjen a 2 rear hangkimeneten, a master pedig a többin? Mert beállítom de a monitor-ban nem szól csak ugyanaz mint ami masteren.

előre is thx

Joola

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#29) joola


joola
aktív tag

UP

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#30) Flashla


Flashla
csendes tag

Sziasztok!
Tudna valaki nekem segíteni mert én a 3-as verziót szeretném használni de az istenért sem működik normálisan a SYNC gomb.Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném.folyamatosan elugrál az ütem.Arégebiekben könnyedén ment de ez nem tudom miért nem megy.

(#31) mobal


mobal
MODERÁTOR

van valami megoldás a cicahang ellen egy 180 as bmps és egy 135 bmps szám mixelésére?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#32) joola válasza joola (#28) üzenetére


joola
aktív tag

senki nem tudna segíteni??

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#33) Certee válasza imikok (#27) üzenetére


Certee
senior tag

A beállításoknál meg kell adni neki a hangkártyádat, hogy azt használja. Az első indításnál felajánlja a beállításokat. Először én is atsiklottam ezen és alig jöttem rá, hogy mért nem akar hangot kiadni.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#34) Renaissance@


Renaissance@
csendes tag

Hali! Tényleg elég gáz a sync -k a traktor 3-on, nem egyezik az ütem vagy csak egy darabig, mit kell csinálni hogy passzoljon a beat???

(#35) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

automatikus mixelesnel hogyan lehet megoldani, hogy a ket szamnal ne csak a bpm-et húzza össze, hanem a ritmust is?

(#36) #54715584


#54715584
törölt tag

up

(#37) #54715584


#54715584
törölt tag

és azt tudja vki, hogy lehetne betenni a mixert középre? nem emlékszem már, hogy ez mitől függ...?

(#38) #54715584 válasza #54715584 (#37) üzenetére


#54715584
törölt tag

UP

(#39) #54715584 válasza #54715584 (#38) üzenetére


#54715584
törölt tag

up

(#40) Dj Németh


Dj Németh
csendes tag

Szyasztok!!!

Énmár lassan fél éve használom a Traktor Dj studio 3 verzíoját.House,Dance,Trance FOREVER!Szerintem fantasttikus program!!!!Ajánlom mindenkinek.

Tudtok ennél jobb programot?

Üdv:Dj Németh

(#41) #54715584 válasza Dj Németh (#40) üzenetére


#54715584
törölt tag

eddig meg nem :)
nekem a 3 kezelofelulete nagyon bonyolult :U
a 2.6-os verziot hasznalom, tudnal valaszolni a par hsz-szel visszabbi kerdeseimre?

(#42) Dj Németh


Dj Németh
csendes tag

mi bonyolult rajta???

H érzed a zenét elég egyszerű a kezelése,én végig mentem a ranglétrán 1 majd 2 és most a 3 ast használom.Nemvagyok 1 nagy DJ,sőt még vizsgám sincs,de szeretem a zenét és ehez a szakmához ez kell....

Szerintem ;]

(#43) _Gomba_ válasza master bud (#20) üzenetére


_Gomba_
tag

KB 3 perc ;]

Én PCDJ-vel tanultam meg keverni. De sztem buliba nem jó a gép.
Múltkor is megyek zenélni, oszt ott installálnak...
Kiszedtem a 2 Piot a táskából oszt cső :C

(#44) Dj Németh válasza _Gomba_ (#43) üzenetére


Dj Németh
csendes tag

Csö!

Buliba még énse mertem elvinni.Nemtom hogy birná a program v a gép 5-6 órát.Meg nemolyan látványos mint két mk3 as :DD

(#45) _Gomba_ válasza Dj Németh (#44) üzenetére


_Gomba_
tag

Hát ha jó laptopot veszel (MAC, Sony VAIO), akkor Staton finalscratch
[link]

De vannak élményeim gépes buliból:
-2 hangkari nem szerette egymást (buli nagyon tré lett Winamp powa)
-kicsit nagyobb hangerő esetén lekapcsolt a monitor (nem kentem neki annyira ;] )
-zenélgetés közben Win 98 1x sz*rrá fagyott (De utána nem állt le reggel 10ig :DDD)
-Xp már megbízhatóbb... Atomix csak egyértelműen közölte, hogy újraindít.
Választható volt: IGEN NEM
Igen: Program leáll zene stop kb 5mp és progi újraindul de meggajdulva folytatódik
Nem: Progi kilép

Hát sztem tanuljon mindenki gépen, de buliba nagy füttykoncert lesz ha behal.

Amúgy még mindég Pcdj párti vagyok...
Nincs benne az a buta Sync gomb!

(#46) #54715584


#54715584
törölt tag

ne a masfel eves hsz-ekre reagaljatok mar bakker :D
nem bonyolult, jol keverek vele, sot, akit megnyugtat, laptopon siman kibirt 7 orat :D
a kerdeseim fentebb vannak es az automatikus keveresre vonatkoznak :)

(#47) _Gomba_ válasza #54715584 (#46) üzenetére


_Gomba_
tag

''automatikus mixelesnel hogyan lehet megoldani, hogy a ket szamnal ne csak a bpm-et húzza össze, hanem a ritmust is?''

Nem vágom mi lenne a kérdés... BPM, ritmus ??? Mi van ? :F

''és azt tudja vki, hogy lehetne betenni a mixert középre? nem emlékszem már, hogy ez mitől függ...?''

Nem használtam még.

(#48) #54715584 válasza _Gomba_ (#47) üzenetére


#54715584
törölt tag

a masodik megvan :)

az elso pedig: odaig rendben, hogy a bpm-et szinkronizalja, mindket szam ugyanolyan sebesseggel indul el, de a 4/4-et nem huzza ossze, felrever a dob, ha a szam elejen van kis szunet, nem ugorja at a szunetet

igy mar erthetobb? :)

(#49) _Gomba_ válasza #54715584 (#48) üzenetére


_Gomba_
tag

Sztem nincs olyan progi ami megállapítja a 4eket 8okat 16okat.
Amúgy lehetne 1 kérdésem ?

Te mit szeretnél közben csinálni, ha a progi automatikusan BPM-re állít és kever is ? :F

Amúgy tekerj bele feltalálták a cue funkciót. ;)

(#50) tijsvervest válasza joola (#28) üzenetére


tijsvervest
csendes tag

nálam ez úgy működik, hogy van egy 5.1-es hangkártyám (sound blaster audigy 2), azt beállítottam 4/4.1 re, aztán a traktorban a monitorhoz kiválasztottam a 2 reart (mert odadugtam a fülest), majd a masterhez pedig a 2 frontot, és így hibátlanul működik.
Mert nálam úgy van kialakítva a rendszer, h az erősítőt csatlakoztatom a masterhez, így csak egy csatlakozót igényel.
De azt is megtudod csinálni ha van keverőd h összekötöd a programmal: az audio setupban rámész: output routing, ott kiválasztod h external, és az A csatornánál kiválasztod mondjuk a 2 reart, B csatornánál akkor a 2 frontot (ha 2 csatornás keverőd van), de mindezt úgy csináld mint fenn h 4/4.1 re állítod az 5.1-es hangkártyád

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.