Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Thl W200

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:05:28

LOGOUT.hu

THL W200

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12) arty


arty
veterán

Akkutöltő LED értesítési LED-re alakítása:

Telefon rootolt, recovery telepítve, mentés készítve. Előbbi kötelező, utóbbiak biztos ami biztos!

- Moddolt lights.so letöltése
- a zip tartalmának kicsomagolása a telefonra: lights.default.so és lights.default.so-eredeti fájlokat kell kapjunk (moddolt és az 'eredeti' azaz a moddolatlan fájl, biztonsági másolatként)
- ES File explorer telefonra telepítése
- ES File explorer indít
- bal felső sarokban földgömb/teló ikonra tapi, root explorer menüpont indít:

- megjelenő menüponton Mount R/W választ:

- a /system utvonalat írható/olvashatóra állítjuk (kijelölve az RW)

- újra balfelső ikon, '/ Device' utvonalra menni:

- system mappába be, lib mappába be, hw mappába be ( itt leszünk: /system/lib/hw), a gyári lights.default.so fájlon hosszan tapperolunk, kijelöljük, töröljük:

- odanavigálunk a korábban telefonra mentett, moddolt lights.default.so fájlunkra, hosszan nyomjuk, kijelöljük, copy (másolás a vágólapra) - baloldalt látszik is a vágólap!

- újra balfelső ikon, '/ Device' utvonalra menni:

- system mappába be, lib mappába be, hw mappába be ( itt leszünk ismét: /system/lib/hw), balról megnyitjuk a vágólapot és beillesztjük a moddolt lights.default.so-t (paste gomb):

- majd az odamásolódott lights.default.so-n hosszan nyomunk, jobbalsó ikonon (MORE |) tapp, properties/tulajdonságok:

- permissions melletti change gomb:

- owner ReadWrite pipálva, többi (Group és Other) Read csak! (unixosoknak: 0644-es jogosultság az owner-en):

- a /system utvonalatvisszaállítjuk olvashatóra (képen R/W, de mi az RO-t állítjuk be!):

Tehát RO !!!! ;)

- telefon Reboot / Újraindítás

- ha felállt a rendszer, hívjunk rá a telefonra kikapcsolt képernyő mellett, de természetesen ne vegyük fel - utána a piros lednek villognia kell, jelezve, hogy hívásunk volt! ez sms és email esetén is jelez majd.

(sry a túlzóan részletesnek tűnő leírás miatt, de sokszor érzem androidos telók topikjaiban, hogy mindenki mindent evidenciaként kezel, én meg csak kapkodom a fejem ...)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Thl W200
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.