Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) t_ferenc válasza tr00p3r (#50) üzenetére


t_ferenc
őstag

:C és ajánlottam is már haveroknak;)

if you fall seven times, stand up eight

(#52) b14


b14
senior tag

A telefon valami korlátozás kódját kér.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#53) tr00p3r válasza b14 (#52) üzenetére


tr00p3r
őstag

6230?

(#54) b14 válasza tr00p3r (#53) üzenetére


b14
senior tag

3220

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#55) tr00p3r válasza b14 (#54) üzenetére


tr00p3r
őstag

hm.... mailben küldj nekem infókat

(#56) b14 válasza tr00p3r (#55) üzenetére


b14
senior tag

Van messengered?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#58) doglotthal


doglotthal
aktív tag

Hali. Ha nincs meg a biztonsági kód akkor cseszhetem a telcsit, vagy vihetem szervízbe hogy szeggyék ki? Vagy van más megoldás esetleg? :F

[Szerkesztve]

(#59) # ri/os r3


# ri/os r3
csendes tag

szia azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet a telcsit kárgyafüggetlené teni és hogyan:O:O

menő manó

(#63) b14


b14
senior tag

Kédezjed meg Feribát

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#65) Slax válasza b14 (#63) üzenetére


Slax
senior tag

aztat montta, hogy van benn valami kis pijos kártya valami villanyos tégla alatt, aztat kell valami csipessze kipiszkállni, és tűvel kell ottan nagyító alatt belekarcollni. de nem tom, mer elhajlot az a kis pijos kártya mikor kipiszkálltam onnan, és most két könyv alatt van, mer a kalapács nem volt elég nehez, hogy kisimongassa, az asszony montta, hogy próbáljam meg a sodrófával, de ammeg görbe mijótta itten vallammi kutya kóberált itten a gyesznyók mellett. ha killapul a könyvek alatt, akkor hova karcolljam?

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#66) Slax


Slax
senior tag

Csak baromkodok.:DD Jelentem abbahagyom, mert a hozzáértők meglincselnek.:) Köszönöm a tanácsokat, már tegnap sikerült a fentebb emlegetett linkekkel az uncsitesó telóját életre hívni. Még mielőtt keresztapám megtudta.:))

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#67) b14 válasza Slax (#66) üzenetére


b14
senior tag

Mondtam én, hogy segít a feribá.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#68) lamadou válasza # ri/os r3 (#59) üzenetére


lamadou
senior tag

ez sajnos illegális, itt bővebb információt nem kapsz a kérdésedre. de már eddig is eléggé alaposan leírták sztem.

(#71) Lizzard


Lizzard
aktív tag

Hi all!

Motorola T720i telcsihez tudtok vmi jó kis kódokat? Mindegy mit csinál, lehet szervizinfós, gyártási év kiírós, önmegsemmisítős... :P:Y

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

(#72) kd


kd
tag

SAMSUNG E 700-ra van valami?

JAJA DE MI HAJCSA

(#73) The DJ


The DJ
addikt

Nézzetek szét itt, a Trükkfórum menüpont alatt, itt mindenki megtalálhatja azt, amit keres: Bővebben: link

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#74) nandor.suba


nandor.suba
csendes tag

A Siemens C65-höz valami kód, hogy mikor gyártották meg miegymás!
Hasonlóképpen egy Samsung C100-hoz is!
Legyszives E-mail-ben kérem!!!

(#76) doglotthal


doglotthal
aktív tag

Akkor ellövöm a napi két upp egyikét!
UPP

(#77) doglotthal


doglotthal
aktív tag

Valaki! Senki sincs vagy nem akartok válaszolni?
Ez felfogható egy upp-nak is! :O

(#78) doglotthal


doglotthal
aktív tag

Na jó. Ha így állunk! Hát legyen. Nem kell a segítség, mert már megcsináltuk! Köszi mindenkinek! :P

(#80) Vaze


Vaze
őstag

Udv All...
Siemens M55-hoz vann valami kod esetleg fuggetlenito kod vagy valami hasznos kod?
eloreis koszi....

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#81) b14 válasza doglotthal (#78) üzenetére


b14
senior tag

Hogy csináltátok meg? Kérlek!

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#83) b14


b14
senior tag

Gép nélkül nem sikerült?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#84) Toastini


Toastini
csendes tag

Szevasztok! Ki tud segíteni abban, hogy elfelejtettema telóm Nokia 3210-es
biztonsági kódját? Vegyek egy új telefont?:F:F

Toastini

(#85) doglotthal válasza Toastini (#84) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Nem kell új telót venni. Ha a 12345, vagy a 00000 nem működik akkor kemény 2ezerbe fog kerülni!:)
Nekem ennyiért csinálták egy hete.

(#86) Toastini válasza doglotthal (#85) üzenetére


Toastini
csendes tag

Hova tudok fordulni ezzel a problémával? Szoftveresen mint a telefon kikódolást
ezt nem lehet megoldani?:Y

Toastini

(#87) doglotthal válasza Toastini (#86) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Hát valahogyan biztos meg lehet csinálni, ha van hozzá programod. Szerintem bármelyik telefonokkal foglalkozó helyen megcsinálják jó pénzért.
De kérdezd meg több helyen is, nekem pl. pesten nyugatinál srác mondja 4ezer, Gödöllőn meg 2k volt. :F

(#88) eská


eská
csendes tag

a nokiáknál:
*#0000# és kiírja az akksi infoját
*#06# imei szám (ez sonyericssonhoz is jó) :C

Dell Inspiron 8600 Intel Pentium M 1.6 ( Centrino, 2 MB cache), 40GB, Ati Radeon 9600 ProTurbo, 512 MB DDR RAM, 15.4 WSXGA+, CDRW/DVD

(#89) Fade_Away


Fade_Away
őstag

az imei számot honnan tudom meg?

(#90) ngabor2 válasza Fade_Away (#89) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ha egyet visszaolvasol... *#06#
vagy leveszed teló hátlapját, esetleg az akksit, és ott van:C

(#91) doglotthal


doglotthal
aktív tag

Hali, tudom hogy nem ide tartozik, de nem akarok új topikot nyitni:
Tehát a minap vettem egy új aksit a telómba. (LiPol-os, 850mAh-s)
A probléma a következő: Az akku jó, ha fel van töltve működik, de néha olyat csinál a telcsi, hogy fogja magát elhalványodik, majd nme lehet látni a kijelzőn semmit. Ilyenkor akku ki, vissza, bekapcs és újra működik. Mi lehet a baj?
Bocs az offért.

(#92) doglotthal válasza doglotthal (#91) üzenetére


doglotthal
aktív tag

Nos, valaki esetleg válaszolhatna, azt nagyon megköszönném. :DD

(#93) a_tesz válasza doglotthal (#92) üzenetére


a_tesz
Korrektor

pedig szerintem ennek pl lehetett volna, lehet hogy hamarabb segítenek... :)
szóval amikor elmegy a kép, akkor meg lehet csörgetni, vagy se kép se hang? milyen teló? az akksi gyári-e vagy utángyártott?

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#95) doglotthal válasza a_tesz (#93) üzenetére


doglotthal
aktív tag

ez egy nokia 3650 es, utángyártoot akksi, szerintem valami kontakt hiba lesz.
Kiékeltem, de még akkor is, ma pl. autóztam, a zsebemben volt, és kikapcsolt. Elég szar terepan mentem. :F

(#96) a_tesz válasza doglotthal (#95) üzenetére


a_tesz
Korrektor

namost utángyártott aksikról meg van a véleményem. jóságos ericsson a2628-asomba is olyat vettem, ''mer óccsó :)'', és hiába a gyári adata ugyanúgy 1400mAh mint a gyári li-ion akksinak, a gyári kibírt 7-8 napot, ez meg négyet. és olyanokat csinál, hogy hívás előtt még azt jelzi, hogy félig van az akksi, aztán kap egy kis terhelést, és paff, kikapcs. igen, ez kellemetlen, szóval én amellett vagyok, hogy nem csak a gyártók bevételmaximalizálásáról szól ez a ''csak eredeti tartozékot'' propaganda, legalábbis akksiban biztos nem (adatkábel, headset elfér utángyártottban is... személyes tapasztalatom legalábbis ez)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#97) mr_knight


mr_knight
senior tag

Ez a TOPIC nem arrol szól, hogy ''Mik a telefonok különleges kódjai ?'' Nem mintha zavarna, de elmentünk nagyon a lényegtől...... :U

[Szerkesztve]

(#98) Szabesz01


Szabesz01
tag

SonyEricsson hoz is tudsz ilyet?

(#99) a_tesz válasza Szabesz01 (#98) üzenetére


a_tesz
Korrektor

meg lennék lepve, ha tudna...

mr_knight: elnézést az offért :B

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#100) Szabesz01 válasza a_tesz (#99) üzenetére


Szabesz01
tag

1 próbát azért megért :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.