Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  TaleWorlds topic

Hozzászólások

(#1) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Meglepve tapasztaltam, hogy nincs az általuk készített játékokhoz egy darab topic sem. Csak remélem, hogy nem csak én játszom és fogok játszani még az általuk létrehozott virtuális harctereken.
Lényegében ez egy all in one topic lenne, amennyiben életképes marad.

Az eddig megjelent játékok:
Mount & Blade (2008)
Mount & Blade Warband (2010)
Mount & Blade With fire and Sword (2011)
Mount & Blade Napoleonic Wars (2012)
Mount & Blade Viking Conquest (2014)

Megjelenés alatt:
Mount & Blade II Bannerlord (2015)

Honlap: TaleWorlds Entertainment

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2) BoB válasza flymi (#1) üzenetére


BoB
veterán

Mint warband fan jelentkezem!

Mikor lesz valami nagy csata? :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3) flymi válasza BoB (#2) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:C
Amint leszervezed! ;]
Mint már más topicokban is említettem, nem szoktam online játszani... De ha megcsinálod és tudunk időpontot egyeztetni részemről megér egy próbát. De most megyek fogat húzatni. :O

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#4) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nem értem, mire föl ez a nagy csend a Bannerlord kapcsán...
Mindjárt vége lesz az évnek és augusztus óta nincs hír a megjelenésről, az idő pedig csak egyre fogy.
Ha csúszik, legalább írnák meg, hogy kitolják '16 tavaszára, vagy valami...
Túl türelmetlen lennék? :B

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#5) frem1790 válasza flymi (#4) üzenetére


frem1790
tag

Ami azt illeti az előtt az augusztusi hír előtt is ilyen csend volt - egy - két évig legalább - úgy hogy ne nagyon várj nagy hírverést szerintem.
Most vagy az van, hogy a marketinggel nem stimmel náluk valami: nincs is, nincs rá pénz, nincs rá idő, stb.
Jobbik eset, hogy úgy állnak, hozzá mint a Mad Max v. a Fallout 4 készítői: csak közvetlenül a megjelenés előtt csinálnak reklámot neki.

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#6) frem1790


frem1790
tag

Most ugrott be, hogy korábban mintha már láttam volna M&B topicot:

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#7) flymi válasza frem1790 (#6) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Valóban. De ezt egy összetettebb topicnak szántam, nem csak egy játékhoz.
Ide minden elfér ami TaleWorlds.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#8) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

"The game's release date is 2016, according to one of the developers and PR managers, there will be public beta testing."

"Release Date(s) 2016"

Akkor idén már nem is várom a Bannerlordot... :(
A honlapjukon, facebook oldalukon sem írnak semmit egyébként az új játék megjelenéséről...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#9) BoB válasza flymi (#8) üzenetére


BoB
veterán

A lényeg hogy egyáltalán elkészüljön. Ahogy tudom mindösszesen 2 ember készíti (2 török)?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#10) flymi válasza BoB (#9) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Na pölö ezt sem tudtam. Akkor meg pláne nagy respekt jár nekik!
Azt hittem ettől kicsit azért nagyobb a fejlesztői gárda...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#11) frem1790 válasza BoB (#9) üzenetére


frem1790
tag

Igen, én is úgy tudom, hogy csak páran csinálják. Úgy rémlik olvastam anno, hogy otthagyták a kiadójukat(Paradox) és önállóan készítik a Bannerlordot. Így nincs kiadói nyomás rajtuk. Viszont se pénzük, se idejük a reklámra meg a játékosok tájékoztatására.
Legalábbis gondolom ezért jön olyan ritkán hír felőlük.

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#12) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Kellemes ünnepeket, sok pihenést, sikeres új évet és nagyszerű Bannerlord-ot kívánok mindenkinek!
Reméljük jövőre kicsit megélénkül a topic! Ha bármilyen infótok van az új játék megjelenésével kapcsolatban, csak biggyesszétek ide! :R

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#13) frem1790 válasza flymi (#12) üzenetére


frem1790
tag

Üdv!

Van némi friss hír:
[link]

Az mindenesetre biztató, hogy még mindig foglalkoznak a játékkal.
Kellemes Ünnepeket!
BUÉK!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#14) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Kicsit megkésve... Az utolsó hír február 19-ről... Nem volt valami nagy visszhangja. Kiadják még az idén egyáltalán? :F
Bár most április végéig nem bánnám, ha nem dobnák piacra, mert egy deka szabadidőm sem lesz...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#15) frem1790


frem1790
tag

Alakulgat a dolog, de hogy mikor lesz belőle megjelenés azt még mindig nem tudni.

[hír]

[gameplay videó]

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#16) frem1790


frem1790
tag

Halad azért a dolog!
Jól elbeszélgetek itt magammal! :P

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#17) BoB válasza frem1790 (#16) üzenetére


BoB
veterán

Én figyelem azért a monológod :D

Várom már.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#18) frem1790 válasza BoB (#17) üzenetére


frem1790
tag

Az jó, már kezdtem hülyén érezni magam! :DDD

Hát igen: jöhetne már, de még dátum sincs kitűzve sajnos. :(

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#19) frem1790


frem1790
tag

Lehet az idén kiadják, ez már valami, bár konkrét dátum még mindig nincs, de folyik a munka. Várom!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#20) BoB válasza frem1790 (#19) üzenetére


BoB
veterán

Már én is várom. Mostanában a Viking-el játszottam, nagyon jó a kampány. Csak elakadtam ott, hogy szerezzek meg egy falut. Nagyon messze van a baráti területektől és képtelen vagyok megvédeni utána.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#21) frem1790 válasza BoB (#20) üzenetére


frem1790
tag

A Viking nekem kimaradt, meg az alap M&B - al is rég játszottam. De nagyon várom az új részt, tetszett ez a várvédős videó. Sok újítást visznek bele úgy látom, az a kődobálós rész a kaput támadókra nagyon ott volt! ;] Meg a grafikán is javítottak, szóval tényleg jó lenne még az idén kipróbálni!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#22) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Gusztus 18 óta semmi új, friss hír... Fájdalmasan lassan jön, pedig jónak ígérkezik!
Ahogy elnéztem a legutolsó videót, azért tényleg egy kisebb ugrás lesz az eddigi M&B-ekhez képest.
Remélem még az idén szüretelhető lesz a játék és nem kell még hosszú hónapokat várni... :(

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#23) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Azért arra is kíváncsi leszek, lesznek-e olyan csodálatos és szemet gyönyörködtetõ bugok, mint pölö a Warband-ben (halottak a levegõben, vagy az asztalban, nyílvesszõ a levegõben, támadók nem bírnak átlépni a fal tetején a létráról stb...). :)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#24) frem1790 válasza flymi (#23) üzenetére


frem1790
tag

Szerintem azok nélkül a bugok nélkül nem az lett volna a játék ami. Jókat röhögtem egy-egy lebegő, kitekeredett hősi halotton. :DDD Biztos kapunk belőlük most is.
Viszont az idei megjelenésre nem számítok, bár ne legyen igazam.

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#25) flymi válasza frem1790 (#24) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nekem is elég gyanús, hogy az idén már nem dobják piacra, de látszik, h már a célegyenesben vannak, ha már gameplay is van. Kíváncsi leszek az árára is...
Jól láttam, hogy már a térkép is megvan? A régebbi városok is megtalálhatóak lesznek kicsit átnevezve.
Érdekes lehet még, h állítólag a fegyvereket is testre lehet szabni. Majd meglátjuk ez miben nyilvánul meg, mindenesetre érdekes feature.
Ami érdekelné, h lehet-e majd királyságot alapítani, nõsülni, mint a warband-ben?! Vagy lesznek-e egyéb extrák, amik érdekesebbé teszik az amúgy sem unalmas játékot?

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#26) frem1790 válasza flymi (#25) üzenetére


frem1790
tag

Nem hiszem, hogy kukázzák az eddig jól bevált dolgokat, az már látszik az eddig látott videókon is, hogy inkább javítgatnak, bővítgetnek. Politikára, családi dolgokra bőven ráfér a javítás és nagyon remélem, hogy jobban kihasználják a hatalmas - és sajnos - üres térkép adta lehetőségeket is. Én is úgy látom, hogy nagyon előrehaladott állapotban van a játék, reméljük mihamarabb kézhez kapjuk. Na és persze, hogy valamelyik fordítócsapat lát benne annyi fantáziát, hogy lefordítja.

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#27) BoB


BoB
veterán

Az nem lenne jó ha egy időben jönne ki az egyetlen vetélytársával, a Kingdom Deliverance-al. Az jövőre fog megjelenni.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#28) frem1790 válasza BoB (#27) üzenetére


frem1790
tag

Tőlem jöhet egyszerre. Minden hibája és hiányossága ellenére is tuti vétel - ha nem lesz rosszabb mint az elődei. :N
A Kingdom Come-t meg majd még meglátom...

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#29) frem1790


frem1790
tag

Hír van emberek!!!! :))
A Bannerlord fent van a Steam-en, lehet gusztálni, követni, van megadva becsült gépigény is.
Ezek szerint lassan tényleg célegyenesben lesz a játék! :C

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#30) flymi válasza frem1790 (#29) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:C

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#31) BoB válasza frem1790 (#29) üzenetére


BoB
veterán

Köszi le is csekkolom :R

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#32) frem1790


frem1790
tag

Nagyon nagyok az elvárásaim a játékkal kapcsolatban, remélem nem esek majd pofára. Ahogy néztem a gépigényt: elég magas, ez remélni engedi, hogy látványban nem lesz hiány. A 40 giga helyigény, meg számomra arra utal, hogy rengeteg tartalomnak kell lennie benne. Most töltöttem le a Witcher 3 GOTY-t, az is alig valamivel volt több 40-nél, szóval.....
Vagy nagyon nagyot alkotnak a fiúk, vagy nagyon nagy bukta lesz, remélem az előbbi!!! :)

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#33) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Karácsonyra remélem már lesz belőle valami.
Kérdés még, mennyire szállnak el az árral...

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#34) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Lenne pár kérdésem:

-Viking Conquest-ben milyen harcosokat érdemes kiképezni?
-Hol tudok lovat szerezni?

Egyenlőre ennyi, de még csak most kezdtem el a DLC-t. :)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#35) frem1790 válasza flymi (#34) üzenetére


frem1790
tag

Sorry, de nekem ez a DLC kimaradt. :)

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#36) BoB válasza flymi (#34) üzenetére


BoB
veterán

Asszem városokban találsz lovat.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#37) flymi válasza BoB (#36) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Eddig még nem sikerült találnom. :(
Időközben viszont ráleltem a troop tree-re, így azért ki lehet következtetni nagyjából, csak sok idő.

Sajnos elakadtam ott, hogy mikor Sven megtámadja a várost, lekaszabolnak minket. Minden pénzem emberekre költöttem, de nem tudom legyőzni.

ferm1790: Érdemes beszerezni mert elég jó. A terület nagy, lehet majd hajókázni, még én is csak ismerkedem vele, de tetszik. Most vettem meg steamre Bundle formájában.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#38) BoB válasza flymi (#37) üzenetére


BoB
veterán

Nagyon jó a VC, ennek van normális története. Már nem emlékszem, de nekem sikerült legyőznöm ha jól értem hol tartasz (még az elején).

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#39) flymi válasza BoB (#38) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Igen, az elején. Ha sokáig nem megyek oda a városba akkor mi van/lesz? Valahogy kéne még pénzt szereznem, hogy fejlesszem a katonákat és szerezzek még, 47 nem volt elég.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#40) BoB válasza flymi (#39) üzenetére


BoB
veterán

Jó kérdés :D

Szerintem semmi.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#41) flymi válasza BoB (#40) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Akkor halogatom még a dolgot egy kicsit. Erősödök, szerzek még több harcost.
Majd holnap folytatom. :R

Bannerlord árára kíváncsi leszek, szerintem már csak jövőre jön. ;]
Sajna az új játékokra/DLC-kre nem adott kedvezményt a steam.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#42) BoB válasza flymi (#41) üzenetére


BoB
veterán

30 euróra tippelek. Mindenesetre steam-en már fent van, beraktam a kívánságlistára így kapok majd értesítést róla ha megjelenik.

Valószínű majd meg is veszem egyből teljes áron, hogy támogassam a fejlesztőket (igen ritka ez nálam, pár kivételes játék ilyen nálam)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#43) flymi válasza BoB (#42) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Már nekem is bent figyel a listán. :)

30 €? Hmm...
Szerintem rossz vidékre születtem. Inkább a skót felföldön lenne a helyem, ennyit nem adnék egy játékért sem. De ha lesz rá kedvezményes ár, azonnal megveszem. Addig is majd elmondod milyen. :D

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#44) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Szereztem pár ezer pénzt, hogy fejleszteni tudjam az embereimet, de nem tudom. :( Gondolom kell nekik is TP, de honnan?
Találtam lókupect. :) Elég drágán mérik a hátasokat.
Aztán eszembe jutott az is, hogy mérsékelten alkalmazok egy kis cheat-et, de nem működnek amik az alap Warbandban igen. Ötlet? :F

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#45) frem1790


frem1790
tag

Új képek! Pazar lesz!!! :C

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#46) flymi válasza frem1790 (#45) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nem tudom miért, nekem csak itt mutatja a képeket.
Széééép! Még a lovak zabláján is látszik a kopás.
Ti értitek, hogy roham közben miért néz hátra/oldalra egyik-másik lovas? :D

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#47) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

A pipacsok elég laposak, a görögdinnyék kicsit szögletesek (mondjuk a káposztához képest), de ha az összképet nézzük rendben lesz ez szerintem. Már nagyon várom, főleg, hogy tavalyra ígérték. Megjelenési dátum még mindig nincs. :(

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#48) frem1790 válasza flymi (#47) üzenetére


frem1790
tag

:DDD Igazad van, de a tököm sem fog foglalkozni kaszabolás közben a pipacsokkal! :DDD
Csak jelenne már meg minél hamarabb!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#49) BoB válasza frem1790 (#45) üzenetére


BoB
veterán

Jó lesz grafika ügyileg. Remélem directx 11.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#50) BigStraw


BigStraw
senior tag

Tudni lehet. hogy történet ügyileg milyen lesz? Gondolok arra, hogy lehet minden a miénk vagy?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  TaleWorlds topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.