Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10829) mephi666


mephi666
nagyúr

hasonló sztorim van... nettel/kábeltévével kapcsolatban...

2008 március 1-ével költöztem a lakásomba, először 1hét alatt felújítottuk, aztán mentem beköttetni a tv-t/netet... elvileg azzal a szolgáltatóval volt szerződése az előző lakónak is, mint nekem... megbeszéltük, hogy pénteken jönnek majd délután bekötni... jöttek is rendes késéssel... az elosztót felrakták meg a csatikat a kábelre... modemet is hoztak meg ami kell... pár perc alatt összerakták a cuccot, aztán siettek is elfele, hogy párperc alatt megtalálja majd a kapcsolatot meg minden... hívjam az egyiküket, ha nem jó és másnap kijön... na, nem lett jó... hívom másnap a srácot délelőtt 8kor: mindjárt jön... hívom 9kor: mindjárt jön... hívom 10kor: fél12kor jön... hívnám délben... (ebédre voltunk hivatalosak) erre kinyomja... el is mentünk otthonról... délután szintén kinyomogatta...
hétfőn hívom reggel az ügyfélszolgálatot, hogy mi a bajom meg milyen faszkalap szerelőjük van... meg nehogy ki merjék számlázni azokat a napokat, amikor nem volt szolgáltatás, mert abból bajuk lesz... délután jött a szerelőjük... szerencsére nem a péntekiek, mert abban nem lett volna köszönet... ő első lépésként kérdezi: lépcsőházban hol megy a kábel? van egy "szekrény", amiben ott az elosztó... kinyitom: el van vágva :W így "kötötték ki" a szolgáltatást előttem... szép... de erre nem voltak képesek, hogy a "szerelők" ezt leellenőrizzék... többször is balhéztam ezekkel a kábeltévésekkel és általában amikor a hülye hibájukból nincs hosszabb ideig szolgáltatás, mindig jelzem nekik, hogy arra az időre ne is számlázzanak... :) szerintem ez is így normális és sokan erről sem tudnak és simán fizetnek ilyenkor is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.