Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Shadowgun: Deadzone

Hozzászólások

(#1) SP!T


SP!T
addikt

Gondoltam nyitok egy topicot ennek a játéknak, hátha mások is nyomják. :) Szóval? Ki hol tart? :C

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2) orangez


orangez
csendes tag

22 :))

Nagyon gyors proci, iszonyat videókari, végtelen vinyó...

(#3) SP!T


SP!T
addikt

Nem vagyunk túl sokan... :( :DDD

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4) SP!T


SP!T
addikt

Lassan meglesz a 30! :) :U

There's a device that I've been using called a whoop.

(#5) Davebowman


Davebowman
senior tag

10 Spate+Vega és gránát +Health1 Az első 5-ben tuti benne vagyok. Másnál?

Vargalex 1.1.7

(#6) SP!T válasza Davebowman (#5) üzenetére


SP!T
addikt

Fegyverek:
Agony vagy Shredder
Mace vagy OSOG
(Ezek függenek a pályától.)

Kiegészítők:
Grenade2
Health2

:)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#7) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Nevetek?
Nekem: attilasd1
16-os szint.
Eddig 3 magyar ismerősöm van. Csinálhatnánk egy team-et, így együtt nyomulhatnánk. :D
Fegyverben én a nagyfiút használom, bár most gyűjtögettem, így van pénzem más fegyverekre. Annak a fegyónak mi a neve ami hosszú lézer "oszlopot" lő ki?

[ Szerkesztve ]

(#8) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Sziasztok!
Volt egy régi topic, még a bétának, de jó hogy most van egy új.
Jómagam elég régóta nyomom (lvl50), hosszabb rövidebb kihagyásokkal.
DrAnonymus néven futok.
Nyugodtan dobjatok be havernak, de facebookos/pc-s emberekkel nem harcolok közösen, mert ők egérrel sokkal pontosabban céloznak, ami nem túl fair.

Egyébként régebben sokkal jobb volt ez a játék.
A mostani verzió nem az igazi, néhány pályát lebutítottak.
Sok fegyvert legyengítettek, mert sírtak a noobok.
Viszont a legutóbbi update óta van ez a "booster" nevű dolog, ami egyedül arra jó, hogy tönkretegye az ember játékát...
Remélem a beígért új update-el eltörlik, és akkor kicsit régi fényében tündökölhet a játék. :K

[ Szerkesztve ]

(#9) f(x)=exp(x) válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Kedvenc fegyó(k)? :)

(#10) Dr.Anonymus válasza f(x)=exp(x) (#9) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

változó
nagyon sok mindentől függ hogy milyen fegyver jó
ha pc-ről nyomod akkor teljesen más arzenál kellhet mint tabletről
megint más mobilról

mivel én tabletről nyomom ezért a kedvenc fegyóim (összes megvan kimaxolva, szóval volt módom összehasonlítani őket):
- agony (közelre, távolra, mindenhova tökéletes másodlagos fegyver - régen még jobb volt, de sajnos ez is a nerfelés áldozata lett)
-mace / doomhammer (mind2 nagyon jó shotgun, a doomhammer 33-as damageről lerontották sajnos de még így is üt. Igazából hogy melyiket viszem csatába elsődleges fegyverként az attól függ, hogy mennyire vagyok fáradt. Ha nem vagyok túl jó formában akkor nehezebben megy a célzás és olyankor a jól jön a mace nagy pontossága és gyors firerate-je, ha jobb passzban vagyok, akkor jöhet a doomhammer a nagyobb damage miatt - egy kívétel van csak, az pedig az outpost map, ott mindig a mace a nyerő a térkép fordulékony jellege miatt)

ha lenne harmadik fegyver slotom akkor vinnék magammal vagy egy:
- violator-t (meglepően jó tud lenni bizonyos helyeken, tipikusan nagy nyílt tereket tud jól levédeni, ha pl. az invasion map közepét akarjátok meghódítani egy keményebb ellenféllel szemben akkor elengedhetetlen lehet
viszont ha pl. a palace az itteni felső képen látható részét kell lefedni akkor az agony hatékonyabb)
- vagy redeemer-t (vannak helyek ahonnan nagyon hatékony, tipikusan ilyen a trainyard felső emeleti részei, ahonnan lefelé lődözve vele, eszméletlen pusztítást lehet végezni, a középső spawn pointról érkezőknek szinte esélyük sincs leszedni téged, te viszont nagyon könnyen ki tudod iktatni őket - pláne a szűk vonatátjárón)

shredder vonalat nem kedvelem , utálom ha egy nagy csata közepén tár cserére kell pazarolni az időmet
ha már kisebb tár és nagyobb fire rate kell akkor inkább Warmonger, régen egy nagyon jó fegyver volt
olyan szinten, hogy ha birtokoltad, akkor egy magad megszerezhetted a csapatodnak a győzelmet gond nélkül
sajnos annyire nerfelték, hogy az agonynál is rosszabb lett, de mégis... van ahol még a Warmonger a király, pl ha az összeszerelő műhelybe dob be a játék akkor mindenképp próbáljátok ki, mivel annak a pályának a jellege (közép hosszú lövés távolságok szinte mindenütt, ahol még nem kell nagy pontosság, de shotgunhoz már túl távol van az ellenfél)
abszólút a Warmongerre van szabva, legyőzhetetlen lehetsz vele

az item-eket nem kérdezted de azok közül csak annyi, hogy általában 2 gránátot és egy turretet viszek magammal, több slotom sajnos nincs
ha a vortex, trainyard pályákat kapom akkor a turretet amint lehet cserélem két taposó aknára
azokon a pályákon vannak olyan helyek, ahol 80% hogy belemászik valaki

a warzone egy fura pálya, ott mind a turrett mind az akna jól jöhet, ha aknát választasz akkor a vékony átjáró bejáratához érdemes egyet tenni, valamint a mellette lévő ablak alá
ugyanis sokan rafináltak és tudják hogy akna lesz a bejáratnál, és az ablakon másznak ki, hagy legyen nekik meglepi ott is ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) f(x)=exp(x) válasza Dr.Anonymus (#10) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Köszönöm! :R

(#12) Dr.Anonymus válasza f(x)=exp(x) (#11) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

legközelebb gondold meg kérdezel-e, mert mint látod a végén még válaszolok:D
és akkor nem úszod meg pár oldalnyi szöveg alatt :DDD

egyébként láttál már repülő cheatereket a játékban?
Nekem tegnap volt "szerencsém"
esélyem se volt ellenük, mivel nagyon gyorsak és fentről lőnek :D

(#13) SP!T


SP!T
addikt

Tele vannak mostanában cheaterekkel... :( Nagyon várom az updatet, mert nekem elveszi a kedvemet így. Bár én csak PC-vel nyomom, a tablet iszonyat kényelmetlen nekem.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#14) Dr.Anonymus válasza SP!T (#13) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Tableten viszont kevesebb a cheater. :)
A repülős cheatert is azért láttam mert ritkán ha nincs megfelelő mobil csapat akkor PC /fb-sek közé dob be. Most is ez történt.
De rohadtul idegesítő az egész csalósdi. :(

(#15) f(x)=exp(x) válasza Dr.Anonymus (#12) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Hasznos infók voltak. Az agonyt meg is vettem, nagyon bejön.
Még nem. :D

(#16) Dr.Anonymus válasza f(x)=exp(x) (#15) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

örülök, ha segítettem valamit:K

parancsolj, ne hogy kimaradj :DDD

olyan gyorsan röpködött fel alá, hogy azt a csíkot ő húzta maga után:

[ Szerkesztve ]

(#17) f(x)=exp(x) válasza Dr.Anonymus (#16) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Komoly. :D
És ez mi vagy ki? A játék dobja be?
Jó a tököd. :C

(#18) Dr.Anonymus válasza f(x)=exp(x) (#17) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

LOL, nem vagyok hozzászokva, hogy ilyen bókot kapjak férfiaktól :D
én is bírom, csak nagyon nagy:P
nehéz kilátni mögüle
mostanában a csalók egyébként ezt a sipkát is be tudják szerezni,
de régebben meglehetősen egyedi volt, mivel csak egy ideig volt elérhető a játékban, de ma már előfordul, hogy ketten nyomjuk:D

ez a repkedő, csak egy csaló, egyébként fogalmam sincs hogy csinálta, de pc-ről sok mindent lehet
a fegyvereket is felturbózzák, a sebességet is, mindent
ezen a meccsen konrkétan szóhoz se jutottam, olyan sebességgel futottak, repkedtek a játékosok körülöttem (több csaló volt mind2 oldalon), hogy a speed boost szar se volt ezen srácok tempójához képest :DDD
már csak poénból maradtam bent, hogy lássam

(#19) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Néhány eredményem ma. 3 szintet léptem. :)




[link]

[ Szerkesztve ]

(#20) f(x)=exp(x) válasza f(x)=exp(x) (#19) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

(#21) Dr.Anonymus válasza f(x)=exp(x) (#20) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

csak így tovább szép munka :K

(#22) f(x)=exp(x) válasza Dr.Anonymus (#21) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

:R
Ez se lett rossz.

[ Szerkesztve ]

(#23) Dr.Anonymus válasza f(x)=exp(x) (#22) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

helyes, helyes :)

(#24) f(x)=exp(x) válasza SP!T (#13) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én csak tabbal nyomom, nekem bejömn az irányíthatósága. :)

(#25) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

20-as szint felett. Kemény, az biztos. :O :C

(#26) Dr.Anonymus válasza f(x)=exp(x) (#25) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

lesznek majd kemény meccseid ;)
de annál jobb lesz a játék :K

(#27) f(x)=exp(x) válasza Dr.Anonymus (#26) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Már most is azok vannak.
Minden 4. embernél van valamilyen Boost. :(
Élvezetes játékmenetek vannak, még így is, bár egy kicsit nehezebb.

(#28) SP!T válasza f(x)=exp(x) (#27) üzenetére


SP!T
addikt

Ezeket a boostokat én is kilőném. Illetve ami nagyon szar, hogy nem lehet mapot választani. Vannak kedvenceim és vannak olyanok amiket utálok.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#29) Dr.Anonymus válasza SP!T (#28) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ja, meg legalább ha már mappet választani nem lehet
akkor legalább fegyvert lehetne könnyebben váltani az első spawn előtt, anélkül hogy hátrányba kerülne az ember (lemaradna az első spawnról)

(#30) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Áá, bedobott a játék a pc-sek közé. :Y
9 emberből 5 csalt. Láthatatlanok voltak, 5-ször olyan gyorsan mentek mint normálisan. :(
Ha valaki tudja hogy mikor fog játszani, vagy akar játszani, itt privátba rámírhat, és akkor tolhatjuk. :)

(#31) SP!T válasza f(x)=exp(x) (#30) üzenetére


SP!T
addikt

Láthatatlanság az boost! De észre lehet venni, csak figyelni kell. Ha sikerül meglőnöd, jobban látszódik és végül meg is szűnik így a láthatatlansága.

A gyorsabbak alatt azt érted repkedett a pályán? Mert ha nem megint csak boost szerintem. :) Én is szoktam néha ezeket használni, mert van amit ingyen megkapsz néha. Nézd meg milyen boostok vannak.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#32) f(x)=exp(x) válasza SP!T (#31) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nem boost volt, akkor egy kicsit lehet látni, olyan mint amikor spawn-ol a játék, csak kis részletekbe. A gyorsaságnál meg nem volt körülötte semmi jelzés (ez szokott lenni), q sokkal gyorsabbak is voltak.
A boost-okat én is el szoktam használni. A géppel ti mennyit nyrtetek eddig?

(#33) Dr.Anonymus válasza SP!T (#31) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

tényleg nem boost
engem is kb. minden 10-ik meccsnél pc/fb-sek közé pakol (pedig tablettel nyomom)
ilyenkor 100% hogy minimum 2 csaló lesz a pályán
olyan sebességgel közlekednek, hogy ahhoz képest a speed boost "mami átkel a zebrán" tempó... :(
esélyed nincs, pláne mivel gyakran a fegyvereiket is tunningolják illegállisan
vagy valamilyen célzó bot-ot használnak, csak annyit veszel észre, hogy levegőt se veszel már halott vagy ráadásul olyan kevés lövéstő amitől még nem lehetnél hulla
(pláne mivel nem sninper lő le)

(#34) f(x)=exp(x) válasza Dr.Anonymus (#33) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

+1
Reggel is colt egy repülő csávó, na ő rosszul csalt, mert mindenki őt lőtte, 20 mp-kent meghalt egyszer. :)

(#35) Dr.Anonymus válasza f(x)=exp(x) (#34) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

egyébként tök jó volt hogy összefutottunk :K
jó lesz nyomni majd közösen
egy ph-s csapat nem lenne baj ha összejönne:)

(#36) f(x)=exp(x) válasza Dr.Anonymus (#35) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A 3 launcherről dobj már fel képeket légyszíves.

(#37) Dr.Anonymus válasza f(x)=exp(x) (#36) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Here you go:)



(#38) SP!T


SP!T
addikt

Még amit hiányolok a játékból az a chat játék közben. Jó lenne néha kommunikálni a jó csapatmunkáért.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#39) f(x)=exp(x) válasza Dr.Anonymus (#37) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Köszi.
Nem szoktad őket használni?

(#40) Dr.Anonymus válasza SP!T (#38) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

jó lenne, de főleg a pc-seknél lenne megvalósítható
tableten nehéz lenne gépelni is meg játszani is

de egyébként van a prémiumosoknak voice chat
egyszer kipróbáltam régebben amikor még prémium voltam, de valaki állandóan bömböltetett valami zenét, szóval azonnal leálltam vele, annyira zavart

(#41) Dr.Anonymus válasza f(x)=exp(x) (#39) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

de a Redeemert igen
jó cucc :K

(#42) f(x)=exp(x) válasza Dr.Anonymus (#40) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

egyszer kipróbáltam régebben amikor még prémium voltam, de valaki állandóan bömböltetett valami zenét, szóval azonnal leálltam vele, annyira zavart
Ezen nevettem vagy 2 percet.

(#43) Dr.Anonymus válasza f(x)=exp(x) (#42) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

de komolyan.. recsegett mint valami öreg rádió, nem hagytak nyugodtan gyilkolni..:D

(#44) Dr.Anonymus válasza SP!T (#38) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

de egyébként úgy vettem észre, hogy ha jó játékosokkal dob össze egy csapatba a játék akkor nem kell megbeszélni a stratégiát, mindenki tudja mit kell tenni, mert már-már egyértelmű

ha meg kezdőkkel hoz össze sors, akkor hiába szólok nekik (van ugye ez a lehetőség, hogy jelezz nekik néhány parancsot), úgyse teszik, talán nem is értik :)
szóval igazából mindegy

én csak akkor szoktam kiakadni, amikor vesztésre áll a csapatunk és ott ül békésen 4 sniper egy-egy fedezék mögött, mint ha nem kellene támadni...
hogy ez 10-es szint alatt előfordul azt még megértem, de hogy 25+osok nem fogják fel hogy miről szól a zone-control az már nehezen érthető..:D
ilyenkor szoktam velük üvöltözni, hogy támadjanak (villám és egyéb egyezményes kézmozdulatok:DDD)
de semmi hatása nincs általában.. :(

(#45) f(x)=exp(x) válasza Dr.Anonymus (#44) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Teljesen igaz. Én az elején mindig megyek elfoglalni a zászlókat, majd miután meghaltam, megnézem hogy melyik a legerősebb játékos, és azt követem. :D
Jól járok vele, mert meggyengíti az ellenfelet, nekem már csak egy lövés agonnyal, és by-by thedranonymus. :DD. Régebben vittem magammal painkillert (doboz), meg töltényeket, azzal is segítettem, mert szinte mindenki bombákat visz csak (1-es és 2-es szintű), ezért eleg gyorsan adja az XP-t meg a $ a két doboz. :)
Azt én se értem, hogy miért áll be mindenki fedezék mögé, vannak pályák amiknél érthető, de általában simán ki lehet kerülni az ellenfelet, és hátulról elfoglalni az állomásokat. Kedvencem mikor Barrage-el próbálja valaki leszedni a pálya másik végében tartózkodó, mozgó ürgét.!! Mire odaér a lövedék már rég elmegy onnan az illető, arról nem is beszélve hogy ki is szedik hamar onnan. :o
A launcherekről úgy gondoltam a képet hogy melyik részeit lehet fejleszteni, mert a barrage-el ezt szúrtam el, szinte nem is lehet fejleszteni, pedig jó fegyver lehetne. Az érdekelne még hogy a 3 közül melyik szerinted a leghasználhatóbb, és miért.
Én úgy vettem észre hogy nem értik, hogy mit akarsz nekik mondani, múltkor egy 23-as csávótól kértem fájdalomcsillapítót (szembe álltam vele). Nem adott, na így jártam, nincs. Arrébb megy, meglövik, erre nem le rak egyet. :)
Remélem majd összefutunk még valamikor. :))

(#46) Dr.Anonymus válasza f(x)=exp(x) (#45) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

no time for healing :DDD

hát igen, van ilyen szívás
nekem a legabszurdabb, amit láttam amikor valaki az invasion pálya meredek fal szakaszának tetejéről egy shotgunnal lövöldözött... azt hittem harakirit követek el.. :DDD

LOL, ezt benéztem, pedig hányszor meghaltam, hogy jól sikerüljenek a fotók..:D
ok, akkor ha hazaérek akkor lövök képet a kimaxolt rocket launcherek statjáról is :)

(#47) f(x)=exp(x) válasza Dr.Anonymus (#46) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Legalább a tárak méretét láttam.

(#48) SP!T válasza Dr.Anonymus (#46) üzenetére


SP!T
addikt

Téged nem zavar a nagy tök a fejeden? Kevesebbet látsz, takar sok mindent illetve könnyebben kiszúrnak. Én ha karakterre költenék pénzt csak a legvékonyabb robotcsajra költenék, meg a legkevésbé látható sisakra. Azokra nehezebb célozni én utálom ha olyan jön velem szembe.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#49) Dr.Anonymus válasza SP!T (#48) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

teljesen igazad van, bár lényeges különbséget nem vettem észre sebződésben a skineknél
de valahogy mintha a két csajos skin - a Widow, és SARA tényleg jobban mozogna.
Utóbbi időben egyébként változtatom hogy melyiket veszem fel épp (látod a rocketes screenshotokon is), mivel úgy is az összes skin megvan, meg majdnem az összes sipka is (az afro kivételével mindegyik megvan, az afro nem tetszik :( )

a sheriff + pumpkin (vagy halloween) kombót azért használtam sokáig, mert egyedi és vicces volt ;)
most már akármelyik csaló megveheti, de mivel ez egy rare-item volt, vagyis csak egy ideig volt megvásárolható jó régen, ezért gyakorlatilag senkinek nem volt meg a játékban ma már
De igen, okozott gondot, főleg az elején amikor hozzá kellett szokni hogy alig látsz valamit tőle, de aztán meg lehet szokni, és mivel úgy is folyamatosan mozgok ezért a látóteremet nem takarta ki annyira, mintha egy helyben állnék - amit amúgy se teszek
amik az igazi gondok voltak vele az inkább az, hogy pl.
- mindenki azonnal felismeri hogy melyik csapatban vagy, így az ellenség mögé belopózós akciókban nem jeleskedik ez a skin+ hat combó
- a mesterlövészek könnyen céloznak rád, szinte kötelességüknek is érzik hogy először engem lőjenek, mert feltűnő
viszont van egy kevés előnye is, pl.:
- egyszerűen poén használni, oldja a stresszt :DDD
- lelki hadvisselés: ha egy mosolygós tökfej kinyír az valahol megalázóan vicces, kicsit le tudja törni az ellenfelet :D
- és mindemellett valahogy lelkesíti is a csapattagokat, úgy gondolják, hogy egy különleges figura van velük
(ami a sok csaló előtti időben igaz is volt, akkor még jobb voltam a harcban :DDD )

egyébként én nem bánnám, ha nagyobb eltérés lenne a karakterek között, pl. a Beast kicsit lassabb lenne, de több sebzést bírna el, a widow, gyorsabb lenne de kevesebb sebzést állna, stb.
aztán persze lehetne tovább menni ezen a vonalon, hogy egyes fegyverekre bónusz sebzést/pontosságot kapnának bizonyos karakterek, pl. R.A.T.S. a lézer fegyverekkel pontosabb lenne, Widow a mesterlövés cuccokkal, Slade a warmonger vonallal, Beast a shotgunokkal, stb stb
állat lenne :U

[ Szerkesztve ]

(#50) Dr.Anonymus válasza f(x)=exp(x) (#47) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nem lettél elfelejtve ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Shadowgun: Deadzone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.