Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) nggabi


nggabi
nagyúr

aki szeretné frissítheti :U én sajna már annyira nem vagyok képben sgsben...

"szenyor dzsíííí"

(#3) tresh


tresh
addikt

na akkor most lehet szépíteni az első hszt :)

nggabi: ha leszabsz egy kicsit a note-ból rögtön sgs-t kapsz szóval ja nyugodtan írjad amit szeretnél ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) tariattila válasza nggabi (#2) üzenetére


tariattila
veterán

ugyan már... csináljad csak... ;]
(hamárazelsőtnekedkellettbeböfögni) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) nggabi válasza tariattila (#4) üzenetére


nggabi
nagyúr

csak megnyitottam a bulit :D

én már a jvu óta nem vagyok képben... nekem is jó lenne majd vmi leírás, cunát fogok rakni asszem... majd... egyszer... :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#6) bok92


bok92
addikt

Na, új topikhoz új rom is dukálna... :K
de nem ma... ;]

(#7) ( V )


( V )
veterán

nna üdv mindenkinek újfent! :C

ha majd lesz egyszer egy nyugodt hétvégém össze ütök vmi kibővített kisokost az 1-eskéhez! ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#8) tresh válasza ( V ) (#7) üzenetére


tresh
addikt

Ha csinálod ezt a kis szösszenetet akkor pár romot is betehetnél pár infóval pl a macska,ICS, gyári GB ha nem nagy kérés :)

(#9) fo_di


fo_di
őstag

új topikhoz kevesebb imeivesztést meg téglát kívánok :)

(#10) GrooveHero válasza tresh (#8) üzenetére


GrooveHero
addikt

Üdv a kollégáknak itt is, beköszönök, hogy meglegyen az új totyik, további jó ROM-olást mindnekinek :C :DD :DD
Amúgy támogatom az ötletet, várjuk hogy legyen szabadidő, és egy patent #1 hsz:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#11) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok! ;] :D...Fura ez a zöld...:)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#12) ( V ) válasza tresh (#8) üzenetére


( V )
veterán

oké, bár a macsek nem az én asztalom (összesen 1szer volt fent), azt majd pl logarithm kollégára bízom ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#13) Remus389 válasza GrooveHero (#10) üzenetére


Remus389
veterán

igazából lehetne egy egyszerűsített bekezdés is, a rommoláshoz, akksihoz

egy ilyen gyorstalpaló, ahol csak a lényeg van

és utána ahogy most is van

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#14) GrooveHero válasza Remus389 (#13) üzenetére


GrooveHero
addikt

Tiszta sor, de én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy szakzsargon mentesen kellene leírni, szépen lépésekben.
Pontról pontra, hogy még öreganyám is meg tudja csinálni. :DD :DD Nem tudom érthető e amit mondok. Az a lényeg, hogy részletes legyen, és primitív megfogalmazású, így aki betéved, az könnyen tudja majd, mit, hogy, merre, a profibbak meg úgyis tudják. Így elkerülhető a fölöslegesen sok "hülye" kérdés, amire úgyis csak azt a választ kapja szegány delikvens, mint én anno: #1-es hsz:DD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#15) fo_di válasza ( V ) (#12) üzenetére


fo_di
őstag

macsekban segíthetek én is, ha kell (jó másfél éve nem is járt más a telefonomon a macskán kívül)

(#16) logarithm


logarithm
őstag

Na üdv pajtik, első hsz tunningolás lesz, megoldhatjuk :)

(#17) Gabeboy74


Gabeboy74
tag

Elolvastam fo_di írását, ez alapján remélhetőleg sikerül visszaállítani a gyári állapotot. Viszont arra nem volt visszajelzés, hogy szerintetek aksi probléma a villámgyors lemerülés, vagy más gubanc lehet. Köszi előre is.

SGS CM10.1 - SGS3 JB - TF300T - MacBook Air

(#18) Remus389 válasza GrooveHero (#14) üzenetére


Remus389
veterán

azért jó lenne ha egy ember csinálná, javaslatok alapján

én (V)-re szavazok, mert ért hozzá, rohadt sokat segített itt a fórumon(legalábbis az utóbbi időkben), tehát kiérdemli hogy ő szerkessze az első hsz-t

nem rossz most sem, csak legyen benne kezdőknek gyorstalpaló(download mode, recovery, odinos felrakás, képekkel, instal zip from sd card), konyhanyelven, minnél egyszerűbben, néhány link még 2.2-es androidra vonatkozik(tudom ugyanúgy kell feltenni csak ez elbizonyítalaníthatja), meg ugye javasolt stabil romok: CM9(a linkjeivel) és a JW6

kicsit a macskás részt is lehetne fejleszteni, de ebben a cica szakértők segítsége kell, csak írjanak egy bekezdést, mi az és melyik a javasolt, hogyan kell felrakni

ugye a legújabb gyári rom sem a JVU, már régóta, hanem a JW6

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#19) porse


porse
senior tag

re :P

... szerintem.

(#20) assemble


assemble
addikt

Re :)
Remélem megérjük még a Jelly Bean-t is :C

(#21) sonique


sonique
őstag

kéne egy kis segitség
ugy altalában i9000 de nekem egy i897em van captivate ..
a lényeg gondoltam felrakok egy ics-t
esetleg tiramslim 2.0at ami ugy gsg re van meg is csinaltam benne a valtozatasokat hogy el induljon a telepités kernel csere keylayout csere
az update scriptböl is kivettem getprop sorokat ne ellenörizze ..
no mind1 is de sem evvel az aroma installal sem sima cm9 el nem megy fel
wipeolhatok fomatálhatok mert repartolhatok én elötte a vége mindig ugya az ics kernel bootlop

ugy nekem i9000 rom van fel i9000 Gb bootloaderrel
de mar probaltam eredeti i897röl feltenni de utana a captivate verzios cm9 kiirta hogy ez marpedig nem i897 vagy i897

amikor meg elkezdi telepiteni vagyis ugy néz ki elkezdi a vége megint csak az hogy nincs semmi :( csak bootlop

aroma installer is cirka 2sec alatt végez de a cappy re készül ics romok amiket probaltam is ebbe a zsak utcába futottak

romok amiket probaltam
aokp_captivatemtd_milestone-6
cm-9-20120709-NIGHTLY-captivatemtd
cm-9-20120709-NIGHTLY-galaxysmtd
TiramiSlim_Final_V_2.0 sajatmodositassokkal cappyhez
TiramiSlim_FinalV1.0_Captivate
RemICS-UX_v1.3

cappy kernelek
Semaphore_ICS_1.2.5sc
Devil3_0.79_cappy_CFS_BLN_VC_20120618

bootloader
i9000 gb sztem evvel mindennek mennikéne mert nincs benne semilyen korlatozas
at&t eredeti :(

[ Szerkesztve ]

(#22) Eclips21 válasza Remus389 (#18) üzenetére


Eclips21
őstag

"ugye a legújabb gyári rom sem a JVU, már régóta, hanem a JW6"

én úgy tudom a JW7 :P

(#23) Zoona


Zoona
aktív tag

Sziasztok!

Unokatestvéremnek van egy Galaxy S telefonja, és egy olyan problémája lenne, hogy vagy két hete nem tud letölteni az android store-ból. ( előre is bocs az esetleges hibáimért nekem Iphone-om van és nem ismerem az android rendszert)

Annyit mondott nekem, hogy ha le akar valamit telepíteni a store-ból akkor sokáig csinál mintha töltené és egy idő után kiirja hogy a telepítés nem sikerült - teljesen tiszta a telefonon minden. Tudnátok valamiféle megoldást mondani, vagy esetleg adni tanácsot hogy miben segítsek neki ezzel kapcsolatban?

Előre is köszönöm.

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#24) Remus389 válasza Eclips21 (#22) üzenetére


Remus389
veterán

[link]

azta tényleg van !!!

de könyörgöm, minek? miért reszelik a Sajtot ennyit? ráadásul csak 2.3.6 nem 2.3.7

miért nem adnak inkább egy ICS-t vagy inkább egy Jelly Bean-t, tudom el kell tudni adni az újakat... de akkor meg mi a fenének JW7??

szerintem van egy team-je a Samsungnak, mondjuk 5 ember aki az sgs softverjét reszeli, csiszolja

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#25) fo_di válasza Zoona (#23) üzenetére


fo_di
őstag

törölje ki a beállítások/alkalmazások kezelése/mind menüben a market cache-t, plusz a letöltéskezelő, a google framework, a google talk, google apps, és a checkin service (talán valami bejelentkezési akármi lesz) adatait
elvileg ettől nagy valószínűséggel megjavul
Google Play: “Download unsuccessful” Error Fix

(#26) Devergo7 válasza Zoona (#23) üzenetére


Devergo7
tag

Mentse le az adatait, majd csináljon egy gyári visszaállítást.

Devergo7 felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#27) ( V ) válasza Remus389 (#24) üzenetére


( V )
veterán

hát egyenlőre be kell érni ennyivel... talán majd a Key Lime Pie-nál... (haha)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#28) fo_di válasza Devergo7 (#26) üzenetére


fo_di
őstag

fölösleges a market miatt factory resetelni, a fentebbi megoldja a problémát

(#29) kutkut


kutkut
addikt

Üdv itt is! :) Kíváncsi vagyok, ki lesz még itt a következő 50k-s hsz-nél! :C

Jah, kicsit UV-oltam... :U Érdemes játszani vele! :K Most 1200MHz-en megy -25mV-tal a gyári 1000MHz-hez képest. :D
Azt viszont, kicsit furcsáltam, hogy simán a procit húzva 1300-ra jobban muzsikált antutu szerint, mint amikor az 1200-es alapnak adtam 10%-os liveOC-t.
Viszont, a játékokban segít az a liveOC. :K A játékosoknak azt ajánlom, próbálják minél magasabbra állítani a liveOC-t (esetleg egy kis OV-tal), a procit meg nyugodtan visszavehetik 800-ra, így is simán kihajtja a GPU-t. Sőt, talán még 400-on is... Így talán lehet kompenzálni a OV-t. :)

Eszméletlen, mit ki lehet hozni ebből a telóból, úgyhogy lehet, hogy én is itt leszek még egy ideig... :D Talán még az 50k-s hsz-t is begyűjtöm. ;]:DDD

Meizu MX3 32GB

(#30) CHIPman válasza kutkut (#29) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A proci nem hajtja ki a GPU-t, mert a Galaxy Nexusban is ugyanez van alatta 2 maggal, és azon igen jól fut a GTA3, míg nálunk erősen akadozik. Nem a RAM, és nem a GPU magasabb órajele a keresztmetszet.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#31) kutkut válasza CHIPman (#30) üzenetére


kutkut
addikt

Hát, a GTA-t még nem próbáltam, de a nenamark ugyanannyi fps-t dobott 800 és 1200MHz-en...
LiveOC-val, ha a gpu-t is húztam, akkor egyből emelkedett az fps, még 800MHz-nél is.
Egyébként, ha jól tudom, a gta a hanggal lagol, az meg gondolom, a procit terheli... de én csak azt mondtam, hogy a gpu-t (bőven) kihatja a proci. Ettől függetlenül lehet, hogy mindez nem elég a gta-hoz. :D

Meizu MX3 32GB

(#32) radicspeter1


radicspeter1
őstag

Újra itthon! =)
Üdvözlet mindenkinet!

[LG NEXUS 5]

(#33) koxminator


koxminator
senior tag

Üdv itt is mindenkinek :)

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#34) ( V )


( V )
veterán

:C künt van a szósz:
Android 4.1 Jelly Bean source code now available

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#35) Boonen007 válasza ( V ) (#34) üzenetére


Boonen007
őstag

Akkor innentől napok hetek kérdése és JB az SGS-en.

(#36) D1L1ZS válasza ( V ) (#34) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Yuppppijjjééé! :DD :C

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#37) tresh válasza ( V ) (#34) üzenetére


tresh
addikt

Na akkor most már kiadhatnak rá egy hivatalos gyári ICS-t is :D

(#38) Linkin válasza ( V ) (#34) üzenetére


Linkin
senior tag

Várom én is ezt a JB-t jólesz :C :C

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#39) bpmcwap


bpmcwap
senior tag

sziasztok,
olyan gondom van hogy a telon a hátlapi kamerám mivel ilyen idétlenül lett kialakítva már egy merő karc és sajna 8megapixel tömény homályom van. Gariban ez iugye nem igazán orvosolható, ahol én vettem ott egy másik telefon áráért cserélnék...... :(
Járt már valaki hasonlóan, tudtok ajánlani valami megfizethető megoldást, jó helyet stb??? Köszönöm

Túrista vagyok

(#40) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!

Galaxy S-re érdemes IceCreamSandwich-et telepíteni? A rádió és a videófelvétel működik már vele? Stabil?
Ha pozitívak a tapasztalatok akkor tudnátok linkelni egy részletes magyar leírást az ICS ROM telepítésről és egy megbízható ROM-ot?

Előre is köszönöm:R

[ Szerkesztve ]

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#41) Vic61


Vic61
senior tag

Na, a JB-nken már működik a WiFi...már csak telefonálni nem lehet rajta... :DD :D :DDD
[link]

Samsung Galaxy Fold

(#42) tresh válasza viktorhmv (#40) üzenetére


tresh
addikt

Nem sokára szerkesztik az első hsz-t abban benne lesz bármi de ha jól tudom sokan a cunát(TsunamICS 2.5) használjak és minden működik talán a rádióhoz kell külön app ;)

[ Szerkesztve ]

(#43) dbalazs123 válasza viktorhmv (#40) üzenetére


dbalazs123
aktív tag

Igen, szerintem az ICS Romok már vanak olyan stabilak, mint bármelyik nem gyári Ginger. Telepítési útmutató itt van az első oldalon, de az már eléggé elavult.

Gyorsan írok neked egy útmutatót az AOKP Milestone 6-hoz:

- a zip kiterjesztésű telepítőfájlokat rámásolod a telefonra:
- itt találod őket: ROM, gapps
- lépj recovery modeba, majd nyomj egy factory resetet, egy wipe cache-et és egy wipe dalvik cachet
- ezt követően zip fájlként telepítsd először a ROM-ot
- ha GB-n voltál, akkor valószínüleg elakad a telepítés az elején, és vagy visszalép recoverybe, vagy bootloopot kapsz, de nem kell megijedni --> (ha bootloop volt akksi ki-be és újra indítsd el a recoveryt) indítsd el mégegyszer a ROM telepítését
- másodjára végig fog futni
- utána egyből telepítsd a gappsot
- indítsd újra a telót, jelentkezz be google accountodba és indítsd újra
- kész vagy --> enjoy

Ha sikerül megszeretni az ICS-t ez által a ROM által, akkor érdemes belevágni kísérletibb verziójú ROM-ok telepítésébe is, amik talán kevésbé stabilak, de gyorsabbak, szebbek stb...

[ Szerkesztve ]

SGS / CM 10.2 / Devil 4.3

(#44) dbalazs123 válasza viktorhmv (#40) üzenetére


dbalazs123
aktív tag

A videófelvétel már fél éve nem téma ICS esetén, de a rádióra is van már megoldás:
Spirit FM --> régen ez az app tönkrevágta néhány Galaxy S hangszóróját, de ezek a verziók amiket ( V ) linkelt elvileg biztonságosak.

SGS / CM 10.2 / Devil 4.3

(#45) assemble válasza Vic61 (#41) üzenetére


assemble
addikt

Ez még nem is forrásból épült gondolom, mivel azt most adták ki ez meg egy hete kint van.
Az azért minimum hogy forrásból épültet fogok csak felrakni, de abból sem fogom az első épp hogy működő változatot, jó lesz addig a már majdnem stabil CM9 :)

(#46) logarithm


logarithm
őstag

Elkészítettem a miui v4 (ics 4.0.4) telepítés útmutatót egy doc-ban.
Illetve aki miui-s vethetne rá egy pillantást, hogy jól írtam-e vagy egyéb tanács mit írjak vagy javítson bele.
Mikor fogjuk szerkeszteni az első hsz-t?

(#47) ice9


ice9
tag

vki tudna egy jó eladót mondani ebayen fekete szilikon tokra? rendeltem egyet, de ennek el van csúszva a mikrofon lyuka. próbáltam kifúrni de nem lett vmi esztétikus a megvalósítás, így inkább rendelnék újat :D

(#48) ( V ) válasza dbalazs123 (#44) üzenetére


( V )
veterán

azért csak óvatosan, a topicján írta a dev h 1-2 embernek megint előbukkant a probléma.
nálam a júni 15ös SpiritUL eddig hibátlan!

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#49) dbalazs123 válasza logarithm (#46) üzenetére


dbalazs123
aktív tag

Amikor ( V ) -nek lesz egy kis ideje. Én is szorgalmazom, hogy ő írja, mert ő látja át a legjobban a friss fejlesztéseket (a miuit kivéve mert abban ti vagytok a királyok ;) ).

(#48) ( V ): akkor én is várok még ezzel, mert úgysem használom soha a rádiót, és nincs kedvem gari nélküli telóval belevágni a hangszórócsere kálváriába

# 1561( V ) Nekem nem melegedett ma este USB ről töltve fast charge scripttel.

[ Szerkesztve ]

SGS / CM 10.2 / Devil 4.3

(#50) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok! Olyan problémával szembesültem, amire nem tudok megoldást találni. Feldugom a telefont adatkábelre, de a pc nem látja... egyből telefon és gép restart, nem segített. Próbáltam másik számítógépet, usb kábelt, usb portot, legvégül full wipe-pal újraraktam a tsunamit. Semmi változás. Ha CWM recoveryben mountolom az sd kártyát, akkor sem látja a pc. Nem emlékszem, hogy fizikai sérülést szenvedhetett volna a micro-usb aljzat...
Járt már valaki így?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.