Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League

Hozzászólások

(#1) had423


had423
aktív tag

Tervezem hogy megveszem a játékot, 20 Euró most steamen, csak nem tudom milyen kontrollerrel lehetne benne csapatni. Valaki esetleg próbálta már? :R

(#2) Franklin válasza had423 (#1) üzenetére


Franklin
addikt

Ha megveszed, próbáld majd ki légyszi billentyűzettel is, kíváncsi vagyok, melyikkel jobb/könnyebb irányítani.

(#3) had423 válasza Franklin (#2) üzenetére


had423
aktív tag

Hát ha van választási lehetőséged, akkor nyilván a kontroller lesz a nyerő, mivel arra találták ki a játékot, de nem tudom árban hol kezdődnek a Rocket League-gel kompatibilis cuccok. Olyan 6-7k körül van egy Xbox kontroller, amit másra nem is használnék, szóval nekem akkor 20 Eu helyett 40-be fájna az egész.
Pedig nagy fun játéknak tűnik.

(#4) Franklin válasza had423 (#3) üzenetére


Franklin
addikt

Sajnos én mindig egér+bill kombóval játszottam, kontroller kb. 1 órán át volt a kezemben összesen eddigi életemben :-)

Igen, jó mókának tűnik és ahogy észrevettem, másoknak is bejön, Steam-en vezeti az eladási listát és Twitch-en is rengeteg nézője van :-)

(#5) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, tud valaki valamit róla hogy PS4-es játszhat-e PC-ssel egy csapatban?
Egyébként ha valakinek van kedve bénáskodni akkor vegyen fel Steamen.
Név: Hypper
Kép: Family Guy

A játék az nem játék!

(#6) had423 válasza Lézerparaszt (#5) üzenetére


had423
aktív tag

Igen, összedobhat konzolossal is.

(#7) Lézerparaszt válasza had423 (#6) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Rosszul fogalmaztam, úgy értettem hogy PC-s játékosként a csapatomba invelhetek-e PS4-es ismerőst, de már kinyomoztam hogy nem.

A játék az nem játék!

(#8) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Hogyan lehet fejleszteni a kocsit, hogy nagyobbat lehessen ugrani/vagy gyorsabb legyen?
Külsőt azt tudom, de a "belsőt"?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#9) Keller16 válasza Predator2 (#8) üzenetére


Keller16
aktív tag

Sehogy.

(#10) Predator2 válasza Keller16 (#9) üzenetére


Predator2
addikt

Akkor a kocsik közti különbségekből fakad, hogy némelyik kocsi 2x olyan gyors mint én, vagy 2x akkorát ugrik?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#11) Keller16 válasza Predator2 (#10) üzenetére


Keller16
aktív tag

Tudtommal a kocsik csak kinézetre térnek el egymástól. Minden csak a játékosok skilljén múlik.

[ Szerkesztve ]

(#12) Lézerparaszt válasza Predator2 (#10) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

A kocsik között elhanyagolható különbségek vannak, kb észre sem lehet venni. Csináld végig az összes tutorialt és megmutatja mi miért és hogy van.

A játék az nem játék!

(#13) Predator2 válasza Lézerparaszt (#12) üzenetére


Predator2
addikt

A dlc vel szerzett kocsik sem jobbak az alap verzióknál?

Lehet másképp ugrani mint a jobb egér gombbal? Nem értem hogyan tudnak egyesek olyan hatalmasakat ugrani, vagy lehet a fejlettségi szint is közrejátszik. Én csak semi-pro vagyok.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#14) Lézerparaszt válasza Predator2 (#13) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

A tutorial írja mihez mit kell nyomni. A játék nem lesz sem nehezebb, sem könnyebb ahogy szerzed a szinteket, semmi előny nem származik sem dlc-ből, sem abból hogy rookie vagy legend vagy. Egyszerűen csak gyakorlás kérdése (miután a tutorialt végigcsináltad). Ha gondolod vegyél fel Steamen és megmutatom amit nem tudsz. Állítólag controllerrel jobb megszokni az irányítást, de billentyűzet+egérrel sem lehetetlen.

Steam nevem: Hypper
A képem a játékban látott AI felirat.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#15) Predator2 válasza Lézerparaszt (#14) üzenetére


Predator2
addikt

Felvettelek Gergő, kíváncsi vagyok, hogyan lehet olyan nagyokat ugratni.

:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#16) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Sziasztok!

A Hockey módot Ti megtaláltátok?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#17) Lézerparaszt válasza ImACeltic (#16) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ott van ahol 1v1,2v2,3v3 ranked, nem ranked stb módokat lehet kiválasztani.

A játék az nem játék!

(#18) ImACeltic válasza Lézerparaszt (#17) üzenetére


ImACeltic
őstag

Közben már megtaláltam, de azért köszi! :)

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#19) Xmodule


Xmodule
őstag

Játszik innen valaki ezzel a játékkal? Én úgy tíz órát raktam bele eddig és nagyon tetszik. Eddig csak random csatákban voltam de jó lenne valakivel együtt játszani.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20) Lézerparaszt válasza Xmodule (#19) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én játszok, de egyre rosszabb vagyok benne :D

A játék az nem játék!

(#21) Xmodule válasza Lézerparaszt (#20) üzenetére


Xmodule
őstag

nekem ugyan ez a nevem steamen. vegyel fel ha gondolod

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#22) Xmodule válasza Lézerparaszt (#20) üzenetére


Xmodule
őstag

A tegnapi után, ha most nem vagy formában akkor elég durva lehet amikor formában vagy. :)
Remélem egyszer én is el jutok erre a szintre.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#23) Lézerparaszt válasza Xmodule (#22) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Amikor formában vagyok, akár üres kapuba is be tudom rúgni :D

A játék az nem játék!

(#24) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok!
Én is játszok a játékkal. Imperialz2802 néven vagyok. Ha gondoljátok vegyetek fel.

(#25) Lézerparaszt válasza Stylerr (#24) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nincs Steamen ilyen ID

A játék az nem játék!

(#26) Stylerr válasza Lézerparaszt (#25) üzenetére


Stylerr
addikt

Nem az az ID, ami jobb felül van kiírva, és amire rákattintva a legördülő menü jön ki, ahol " felhasználóváltás, profil megnézése, és fiók részletei" között tudok választani? imperialz2802 van oda írva. Lehet az volt a baj, hogy nagy betűvel írtam le nektek.

[ Szerkesztve ]

(#27) Lézerparaszt válasza Stylerr (#26) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ami éppen a neved, az kell. Vagy vegyél fel Te, Hypper vagyok, AI avatarral.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#28) Stylerr válasza Lézerparaszt (#27) üzenetére


Stylerr
addikt

Imperialz, és Hank Moody a profilképem.

[ Szerkesztve ]

(#29) Lézerparaszt válasza Stylerr (#28) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Mi öregek csak Mulderként ismerjük :D

A játék az nem játék!

(#30) Stylerr


Stylerr
addikt

Lehetséges úgy játszani, hogy egy gépen toljuk ketten az öcsémmel?

(#31) Lézerparaszt válasza Stylerr (#30) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Konzolon akár 4-en is lehet osztott képernyőn, szóval szerintem lehet PC-n is, de nem tudom hogy.

A játék az nem játék!

(#32) #79621120


#79621120
törölt tag

Ha már szóba jött a billentyű + egér kombó :

(#33) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Sziasztok!

A héten vettem a játékot, akinek van kedve néha-néha közösen játszani az vegyen fel, ha gondolja.
Steam név: yozsee, profil kép: Ronaldo (az igazi :D )

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#34) bigrob


bigrob
őstag

Valakinek nincs egy 4-es pakkból nyitott fölös példánya? Steam walleten van 10,5 euróm azt veszek marketen amit kér az illető.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#35) X Factor válasza Lézerparaszt (#31) üzenetére


X Factor
addikt

Pc-n nincs split screen.

Make things work

(#36) yozsee11 válasza X Factor (#35) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Pedig van...

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#37) K1nG HuNp válasza X Factor (#35) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Van

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#38) Lézerparaszt válasza X Factor (#35) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Van, már megtaláltam. Vettem PS4 DS kontrollert, azon a start gombbal egyből átvált osztott képernyőre és hozzáad egy játékost. Arra nem jöttem rá hogy a DS miatt van vagy mert egyszerre 2 kontroller is van rádugva a gépre. A lényeg hogy működik.

A játék az nem játék!

(#39) Griff55


Griff55
senior tag

Népszerű játék ellenére nem valami aktív a topik.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#40) S1M0N válasza Griff55 (#39) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én nem tudom mit lehetne róla írni...

Maximum a góljaimról/védéseimről készült videókat linkelném be, de előbb meg kellene csinálni, mert el van mentve jó pár mérkőzés.

Amúgy a kosaras játékmódra kíváncsi leszek.

(#41) bigrob válasza S1M0N (#40) üzenetére


bigrob
őstag

Az mikor jön? :O
Utoljára a hokissal nyomtuk :D

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#42) S1M0N válasza bigrob (#41) üzenetére


S1M0N
senior tag

Pontos dátum még nincs, csak egy képet közöltek róla.

A hokis nagyon rossz, igaz, csak egy mérkőzést játszottam, ki is kaptunk 1-0-ra, de a labdához képest tényleg sokkal másabb játékmenetet követel.

A kosár viszont jónak ígérkezik, bár a magas labdákkal megszokott gyűlni a bajom.

(#43) bigrob válasza S1M0N (#42) üzenetére


bigrob
őstag

Magas labdákkal van szerintem mindenkinek gondja :DDD
A hokis azért jó mert végig tudod vezetni a falon és egy haverod meg csak berobban a kapu elé és durr :D

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#44) Griff55 válasza S1M0N (#42) üzenetére


Griff55
senior tag

Szerintem nem olyan rossz a hoki :DD viszont ez a kosaras nekem is kemyény dió lesz mert a lepattanók leszedésében nem vagyok valami jó

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#45) #78687232


#78687232
törölt tag

Sziasztok!

Eddig csak jót hallottam a játékról, így a mai nap végül én is megvásároltam. Már a cross-platform miatt is hatalmas pacsi jár a fejlesztőknek. :)

(#46) b05co


b05co
tag

Üdv! Egy laza kis cikk a Rocket League-ben már megtalálható, de elrejtett játékmódok előhívásáról. Jó szórakozást! :)

[Rocket League és ami mögötte van]

Gondoltam érdekes lehet

(#47) Stylerr válasza #78687232 (#45) üzenetére


Stylerr
addikt

Már ki is jött a cross platform? Tehát tudok csapatban játszani az xbox360as haverommal?

(#48) Lézerparaszt válasza Stylerr (#47) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Úgy tudom eddig csak PC-PS4 cross platform van, viszont állítólag lesz PC-XBOX One is, de az csak akkor fog működni, ha mindkét verziót a microsoft áruházból veszed meg, steamessel nem fog menni....állítólag.
Xbox360-ra tudtommal nem jött ki a játék és nem is nagyon volt szó róla, de lehet rosszul tudom.

A játék az nem játék!

(#49) yozsee11 válasza Stylerr (#47) üzenetére


yozsee11
aktív tag

A játék egyrészt csak PC, PS4 és Xbox One-ra érhető el, tehát 360-ra nincs.
A hivatalos oldalon az szerepel, hogy coming soon, és hogy valamikor később a tavasz folyamán, pontos dátum nincs egyenlőre.
És jelenleg csapatban (invite) sajnos csak azonos platformbelivel lehet játszani.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#50) Stylerr


Stylerr
addikt

Értem, köszönöm! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rocket League
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.