Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

A Snapi 801 és a memóriakártya bővíthetőségének hiánya (damn, két SIM kártya kell, de SD kártya nem?!?) miatt lefele görbült a szám, viszont a hatalmas aksi, 3GB RAM és a 64GB-os tárhely ezt bőven feledteti.

Hmm... Azt kell mondjam, hogy ez iszonyú erős kezdés, és ebben az árban nagyon is versenyképes felhozatal. Ja, és lehet, hogy a cikk kicsit rájátszik, de tényleg roppant kínos, amikor egy amúgy ezen az árszinten mozgó telefonból kihagyják az értesítő ledet...

Csodálom, hogy nem kapott ajánlott minősítést...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Must have! A Cyanogen rengeteget dob az erteken szamomra, a legjobb rendszer.

Igazan kar, hogy nem 64bites a Soc, de eroben nincs hiany.

Remelem ki tudom probalni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) istnag válasza Graphics (#2) üzenetére


istnag
addikt

A Cyanogen rengeteget dob az erteken szamomra, a legjobb rendszer.

Remélem csak nem értem az iróniát és viccelsz.

(#4) Graphics válasza istnag (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miert viccelnék? Ha ironizalnek akkor valami jelzest tennek erre.
A cyanogen rendszer kivalo szerintem, ennyi a mondandom lenyege.

Jol testreszabhato es parameterezheto is. A temazhatosaga sokkal melyebb, mint pl egy EMUI vagy MIUI eseteben.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) peterson1190


peterson1190
tag

Ez miért jobb választás mint egy Oneplus one?
+Ujjlenyomat olvasó+"szupiszelfikamera"
+Nagyobb aksi.
+dualsim
-magasabb ár
-nincs nfc
-Nincs értesítő led?!?
Hmmhmm...

[ Szerkesztve ]

Alcatel ?>3310>Cxt55>ZTEBlade 3>Xperia X8>Lenovo S650>LG G2>Lenovo vibe X2>Honor 6>Sony Z2>Huawei Mate 7>OnePlus One>Galaxy S6 edge>Honor 8>Galaxy S7>Galaxy S8>Mi Mix 2S>Pixel 4XL>iphone8>Iphone11>Mi10>Note20 Ultra>Zenphone 9

(#6) istnag válasza Graphics (#4) üzenetére


istnag
addikt

Akkor használd egészséggel. :)

(#7) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Az a 4100 mAh akksi dicséretes :R Hahó, többi gyártó, vehetnétek példát.
Ha egy tízessel olcsóbb lenne, must have.

(#8) VaDy


VaDy
tag

Szerintetek ez 100ert vagy honor 7 115ert?!

(#9) Szilofon


Szilofon
tag

Az aksi példás,a márka név viszont szerintem gázos :)

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#10) TTommi válasza VaDy (#8) üzenetére


TTommi
aktív tag

Ha e kettő között kellene vacilálnom, inkább a Honort választanám!

SXZ2 és SXZ5c

(#11) Graphics válasza istnag (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De fejtsd ki, mi a gond a rendszerrel.?

@kakix: magaslabda: a Te userneved se jobb :D, de nem tudhatjuk milyen alantas jelentese van arrafele a Zuknak

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) kelzsoca válasza peterson1190 (#5) üzenetére


kelzsoca
félisten

-Nincs értesítő led?!?

Hogyne lenne. :D

Az OIS miatt jobb képeket készít mint a OnePlus One.

Itt vannak a saját teszt képeim.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13) Obyboy válasza peterson1190 (#5) üzenetére


Obyboy
addikt

Honnan veszed, hogy nincs állapotjelző LED??? - "Felül előlapi kamera, fény- és távolságmérő szenzorok, és sokak kedvence, az állapotjelző LED helyezkedik el."

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#14) HaZse


HaZse
őstag

Nem rossz telefon lett. A képek az átlag droidos telefonoknál jobbak, de a video szerintem nem olyan jó. Ebben azt értem, hogy az O.I.S. nem működik, mert akkor a tesztvideóban nem lenne ennyire darabos a svenk.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#15) aelod


aelod
veterán

Nem tudom miért a hiszti a S801 miatt. Egy nagyon erős hardver még mindig. Igaz "csak" 4 magos de kérdem én melyik program használja ki a mostani 8 magos procikat? Ráadásul ennek az órajele is szép magas 2.5ghz ami egy szálon elég erős. RAM-ból van bőven, kijelző szép. Cm meg külön jó pont. Kenterbe veri egyik másik gyári felületet simán.

Amúgy nem tudom miért akkora újítás az USB type C :F

A telefon viszont nagyon jó. Kéne ha lenne rá zseton.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#16) peterson1190 válasza kelzsoca (#12) üzenetére


peterson1190
tag

Hát ez elkerülte figyelmemet elnézést, akkor viszont jó vétel :)

Alcatel ?>3310>Cxt55>ZTEBlade 3>Xperia X8>Lenovo S650>LG G2>Lenovo vibe X2>Honor 6>Sony Z2>Huawei Mate 7>OnePlus One>Galaxy S6 edge>Honor 8>Galaxy S7>Galaxy S8>Mi Mix 2S>Pixel 4XL>iphone8>Iphone11>Mi10>Note20 Ultra>Zenphone 9

(#17) tailor


tailor
őstag

Szóval ZUK...

;]

(#18) Fred23


Fred23
nagyúr

Vajon milyen gyorsan, és mennyire fog esni az ára? Nagyon szimpatikus készülék, ajánlott szerintem mindenképp, nagyon eltalálták. Kár, hogy nincs belőle egy 4,2-4,5"-os is!

(#19) Graphics válasza aelod (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azert, mert eddig max 2 telefonban volt/van. typeC

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) Wesder válasza aelod (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Mert kb hozzà képest a micro usb 2.0 vàltozata tetü lassú :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) helixP válasza istnag (#3) üzenetére


helixP
nagyúr

Nincs miért ironizálnia, a mostani legjobb Android alapú OS. Testre szabható, nem tol az arcodba által favorizált appokat, stabil és gyors.

Ennyire nekem való telefont meg már régóta nem láttam, érdekes, hogy 'csak' tetszett'-el jutalmazták a srácok.

[ Szerkesztve ]

(#22) HaZse válasza Wesder (#20) üzenetére


HaZse
őstag

Ennél a készüléknél nem tudhatod, hogy milyen gyors, mert a cikk alapján nem sikerült másolni a telefonra.

Az, hogy USB Type-C van a telefonon, attól még lehet a másolási sebesség maximum az USB 2.0-s sebessége is.

Főleg azért érdekes ez, mert nem lehet tudni, hogy a telefonban lévő vezérlő és flash milyen sebességet tud.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#23) Graphics válasza helixP (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kivancsi vagyok a valaszara :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Nagyon szimpatikus válogatás ezzel a snapival, CM-mel, akksival, nameg a fHD kijelzővel. Ebben a párosításban az S801 overkill a mai napig, pláne 3 giga rammal.

Kicsit esik az ára, és egyike lesz a bestbuy telóknak. Engem személy szerint a kamera érdekel legkevésvé. Nagyszerű kezdés, a Lenovo megint odatette magát. Ilyenkor bánom, hogy már van egy jó telefonom :)

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#25) helixP válasza Graphics (#23) üzenetére


helixP
nagyúr

Én sem láttam még embert, aki CM-re húzta volna a száját, persze ízlések és pofonok.

(#26) James67 válasza VaDy (#8) üzenetére


James67
aktív tag

Inkább a Honor 7.

Redmi Note 8 4/64

(#27) Csapoati válasza Cifu (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

100 ezerért mi a gond a Snap801-gyel? Kimondottan versenyképes ajánlat ez a telefon ennyiért. 64 giga mellé meg a felhasználók saccra 90%-ának felesleges a bővíthetőség. A tesztképek viszont ne szépítsük, baromi rosszak (a 100 ezres kategóriában), kelzsoca képei azért sokkal inkább bizalomgerjesztők.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) istnag válasza helixP (#25) üzenetére


istnag
addikt

Az egész CM egy nagy bughalmaz.. El akartam kerülni, mert nem akarok vitatkozni. Ha lesz a kezetekben egy CM készülék, majd indítsatok egy catlog -ot ;)

(#29) aelod válasza Wesder (#20) üzenetére


aelod
veterán

Mennyivel gyorsabb?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#30) helixP válasza istnag (#28) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem vitatkozunk, beszélgetünk, és úgy látom Veled lehet is, majd leoltanak minket, ha nagyon offok vagyunk :)
CM-et használok ha tehetem, és már nagyon rég óta (most is) és sosem volt bajom vele. Ha meg az úgymond bugok csak catlogban látszanak és érzésre, gyorsaságra, akksiidőre, app kompatibilitásra nem jönnek elő, akkor nincs miről beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#31) Blyan válasza tailor (#17) üzenetére


Blyan
félisten

Várom a Zil márkát is. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32) GIJoe


GIJoe
addikt

Ha X10el lenne, jobb lenne, v később X20el esetleg...

(#33) Graphics válasza GIJoe (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem igazan, ott gyengebb a grafika, illetve a Cyanogenmod sem igazan lenne az MTK miatt.

Ez jobb igy.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) aelod válasza GIJoe (#32) üzenetére


aelod
veterán

Miért is? :F

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#35) GIJoe válasza Graphics (#33) üzenetére


GIJoe
addikt

Ugye a 64bit, a grafika engem hidegen hagy meg a benchmark 40.E- v 48 E antutu pont...
a cynagen mod sem érdekel, későbbi szoftvertámogatás miatt...

(#36) Obyboy válasza istnag (#28) üzenetére


Obyboy
addikt

Nekem OPO-n semmi bajom a CM-mel, 900+ órát fut a telefon újraindítás nélkül (nem akad, nem lassul, minden alkalmazás pöcre indul) így nem érdekel ha a háttérben valami "bugos". Anno az xperiaP-n unofficial CM volt azzal voltak problémák de ott szerintem nem a CM miatt volt bugos hanem az unofficial miatt. Tudnál esetleg egy olyan ROM-ot ajánlani ami nem bughalmaz? Ha lesz időm indítok egy catlog-ot de ha nem haragszol fenntartással kezelem mint az antutut.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#37) Jim Tonic válasza GIJoe (#35) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

A 64 bit akkor miért nem hagy hidegen? :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#38) motoflug válasza Szilofon (#9) üzenetére


motoflug
őstag

Ugyanezt gondolom én is. Számomra igencsak fura.

(#39) GIJoe válasza Jim Tonic (#37) üzenetére


GIJoe
addikt

nem nagyobb a valószínűsége hogy jön rá biztonsági okokból is frissítés mint egy 32esre?
X10 szerintem olcsóbb hardver, talán

(#40) kelzsoca válasza Csapoati (#27) üzenetére


kelzsoca
félisten

kelzsoca képei azért sokkal inkább bizalomgerjesztők.

Mivel a picasa tömörít is rajtuk, érdemes letölteni a képeket teljes méretben, és úgy megnézni.

https://vertigostore.eu

(#41) tailor válasza Blyan (#31) üzenetére


tailor
őstag

Ahogy elnézem, ez itt senkinek nem mond semmit... Fiatalok! ;]

(#42) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Tetszetős készülék!
Köszönöm a RAM használatról a képet ;) MA!-nak külön piros pont .

(#43) Csapoati válasza tailor (#41) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Izs, Nysa, Barkas... mire vagy még kíváncsi? ;]

#40 kelzsoca: Igaz, megnézem őket normális változatban is.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) Graphics válasza Csapoati (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megy izs meg nem izs ;]

Nysa pipa, volt itthon , elso jarmu amit vezettem, vezethettem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) Obyboy válasza WhiteWalker (#42) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha kilövöm a futó alkalmazásokat akkor nekem is hasonló a RAM használat OPO-n, 123+ óra futás után...

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#46) batai15


batai15
félisten

Tetszik.

(#47) Jim Tonic válasza Graphics (#44) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

#43-ra ment, csak mellé kattintottam. :B

Barkas az kakukktojás. Nem orosz volt, hanem német (NDK).

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#48) Den Hadnagy válasza istnag (#28) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Samu S3-ra tettem anno CM-ot, semmi para nem volt vele. A telefon fellélegzett.

Eleve a CM-ban jó, hogy folyamatosan jönnek rá a frissítések, nekem hatalmas pluszpont, ha egy telónak ez a gyári rendszere.

A névadáshoz: valami strapatelefonnak szerintem ütne a KRAZ is :D

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#49) WhiteWalker válasza Obyboy (#45) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Valamelyik tesztnél kértem , ha megoldható tegyenek egy képet a RAMról a tesztekbe a közeljövőben. Erre irányult a mondandóm ;)
Meghallgatott kérésem :D

(#50) Csapoati válasza Jim Tonic (#47) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Nysa meg lengyel volt... A KGST teherautóit akartam tovább sorolni. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.