Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] ZTE Blade

Hozzászólások

(#1) Midway


Midway
senior tag

Jó leírás. Köszönjük! :C

[ Szerkesztve ]

(#2) DiVaD


DiVaD
senior tag

Köszönjük, hiánypótló cikk ez. :R

(#3) sto1911


sto1911
veterán

Legyetek szívesek a kérdéseket, problémákat az eredeti fórumban feltenni!

(#4) tildy


tildy
nagyúr

A San Francisco nevű változata 36 ezer magyar királyi valutáért szerintem még frankóbb :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) HPAA válasza tildy (#4) üzenetére


HPAA
őstag

...lenne , /ha lenne/

aki tudna ebben segiteni ne sajnaljon megdobni 1 pu-vel

************* censored

(#6) sto1911 válasza tildy (#4) üzenetére


sto1911
veterán

Ja, en ugy vettem az enyemt, hogy hetfon este elutaltam a penzt, hazaerek, latom lehet kapni a T-nel is, szolok, hogy ne vegyen, mert itt ervenyes a 2 ev gari.

(#7) tildy válasza sto1911 (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Van az ZTE-nek itteni szervíze amúgy?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) DiVaD


DiVaD
senior tag

tildy: Annyiért tényleg jó lenne, ha lenne és lenne rá valamennyi gari itthon. Ez a kettő pedig nem jön össze 36ért. :) Sőt még az "alap" Blade se, ahogy nézem a T-s webshop-ot. :(

(#9) caizzz


caizzz
aktív tag

az uk verzión ebayen (~100-120£) sokat gondolkoztam, de aztán (mivel szolgáltatói garis) felejtős lett. a hazai is jó, csak jöjjön majd olyan szállítmány amiben nem fail a kijelző.

marakujás kőbányai

(#10) sto1911 válasza tildy (#7) üzenetére


sto1911
veterán

Ugy tudom nincs, a T intezi. De UK-ba meg nehez eljuttatnom, ha valami baja lesz.

(#11) D1Rect


D1Rect
félisten

Köszi a cikket, felkeltette az érdeklődésemet. :R

(#12) philoxenia válasza tildy (#4) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hol lehet forintért San Franciscot kapni? :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13) tildy válasza caizzz (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

Szolgaltatoi garis, de a szolgaltato ki is tudja 10-20 fontert garanciavesztes nelkul kodolni.
Philoxenia: tildyncs shopban :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14) Matthu


Matthu
aktív tag

Köszi a jó cikket! A telefon meglehetősen jól néz ki és ennyiért valóban instant get!

(#15) sto1911 válasza Matthu (#14) üzenetére


sto1911
veterán

Koszonom mindenkinek az elismerest! :R

(#16) baliii


baliii
senior tag

Lenne egy kérdésem, bár lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet az olvasás során: kapacitív a kijelző? Egyébként jó cikk, gratulálok!

(#17) sto1911 válasza baliii (#16) üzenetére


sto1911
veterán

Koszonom, nincs beene a cikkben (mindjart beleiorm), kapacitiv, multitouch a kijelzo.

(#18) baliii válasza sto1911 (#17) üzenetére


baliii
senior tag

Eddig mindig az volt a bajom az ilyen érintős olcsóbb telefonokkal, hogy rezisztív kijelzőt kaptak, de ez így nagyon durva ennyi pénzért! :Y

(#19) Probber


Probber
őstag

Jó választás, szép és jó telefon és még az ára is meglehetősen korrekt.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#20) bigga


bigga
aktív tag

Elég jó kis mobilnak néz ki, csak ugye a gyerekbetegségei miatt lehet nem vállalnám be - meg ha újítok akkor egy erősebb kamerával ellátott telót vennék, nem mintha ha annyira szükségét érezném de néha jól jön. Persze ki mire használja..

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#21) sto1911 válasza baliii (#18) üzenetére


sto1911
veterán

Agreed. Ugyanez a bajom volt, de most megoldodott :D

(#22) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A wi-fi probléma csak titkosított hálózatokon jelentkezik, legalábbis nálam nem volt még gond eddig egyszer sem. Soha nem szakadt le, mindig stabil volt.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#23) Davidof92


Davidof92
senior tag

Grat a cikkhez, jó lett. Ennyiért(ha kapható) megéri, csak sajnos nem nekem. A kamerája nem túl izmos, illetve én nem szeretem a kapacatív kijelzőt, rezisztívet preferálom.

(#24) ClioRS


ClioRS
őstag

Köszi a beszámolót, jó lett. :K

Nekem egy kérdésem lenne:

Az az Audis, meg az utolsó két kép miért lett olyan érdekes? :U

(#25) WhiteWalker válasza baliii (#18) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ennyi pénzért egy ilyen tudású teló???? odab@sz :Y , köszi a cikket , nehogy vegyek egy ilyet..... :R

(#26) 8zabi


8zabi
őstag

arra a billentyűzetre ráférne egy kis porszívózás :D

(#27) Napfénysüti válasza tildy (#4) üzenetére

Ha így van akkor az tényleg ütős ajánlat. Egyébként szimpatikus készülék főleg mikor megláttam mennyibe kerül. :)

Més que un club!

(#28) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Jó cikk, szép munka! A telefon meg best buy :)

(#29) Bluegene válasza baliii (#18) üzenetére


Bluegene
addikt

#21: a Samsung Monte is kapacitatív kijelzős és olcsó

igaz ott ninc s az Android

ennyi pénzért tényleg bomba vétel, igaz 30-ért vettem a Galaxy S-emet de rabláncon vagyok :DDD

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#30) rakal válasza tildy (#4) üzenetére


rakal
senior tag

Van egy apró probléma:az árak.
Már 150 fontért is láttam az angol e-bay-en(ott is hiánygazdaság van???)

(#31) Máté94 válasza Davidof92 (#23) üzenetére


Máté94
addikt

Rezisztív van benne.

(#32) Mercutio_ válasza tildy (#13) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az ottani verzióban nem jelentkeznek azok a problémák, amit a T-s modelleknél tapasztaltak? (pixelhiba, kék elszíneződés, stb.)
A tildyshop mikorra tudna szállítani? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33) philoxenia válasza Máté94 (#31) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kapacitív. ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34) caizzz válasza Mercutio_ (#32) üzenetére


caizzz
aktív tag

uk az amoled, ez meg valami tft hiba.

meg 512 a ram. ;)

0perces független san franciscot lehet lőni 110-120 font körül, ebay.céó.júkéj.

marakujás kőbányai

(#35) sto1911 válasza ClioRS (#24) üzenetére


sto1911
veterán

Elmozdulhatott a kezem, azert lett olyan fura a kep. Valamiert nem homalyos es elmosodott lett, hanem ilyen fura :F

@(#26) 8zabi: sasszem! ;]

[ Szerkesztve ]

(#36) tildy válasza rakal (#30) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, de én szolgáltatótól veszem fix 109 fontos összegért.

Ajándékcsomaggal.
A San Francisco amoleddel szerelt, 512 mega rammal, kékes elszíneződés , pixelhiba nincs. Megnézem a postaköltséget mennyi , de lehet jobb valakivel hazaküldeni, vagy ilyesmi .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37) yolan


yolan
őstag

Elvileg ez egy T-s érintetlen backup, nem teszteltem. Azért egyen sajátotok!
legyen? :B

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#38) Mercutio_ válasza tildy (#36) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nincs olyan korlát, hogy egy előfizető csak max. 2 darabot vehet?

Ez ugye prepaid ár, nem előfizus?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39) korpicschess


korpicschess
veterán

Jó lett a cikk, egy valami szúrja csak a szemem:
"Mobilnet nélkül az Android kis túlzással egy Nokia 3210."
Azért ez nagyon-nagyon durva túlzás....

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#40) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Engem csak az zavar , hogy kétszer említed a kijelző tulajdonságait.
( Kapa, Multi, felbontás )

Egyszer az első oldalon, aztán meg amikor a prociról írsz.

Egyébként szép kis összefoglaló. :R

[ Szerkesztve ]

(#41) ivana


ivana
Ármester

"FONTOS! Az Orange San Francisco (a brit ZTE Blade) 512 Mb memóriát tartalmaz. Az erre összeállított Froyo (2.2) romok a Magyarországon forgalomba hozott Blade-eken nem futnak!"

[ Szerkesztve ]

(#42) Gude


Gude
senior tag

Jó vételnek látszik a teló.Az iráshoz meg gratula ;)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#43) blueMerle


blueMerle
veterán

Úristen álmaim telefonja ez NAGYON bejön, azonnal veszek egyet kártyafüggetlenül.

Ajánlatokkal lehet bombázni :)

(#44) Bluegene válasza blueMerle (#43) üzenetére


Bluegene
addikt

nekem is tetszik annak ellenére hogy SGS tulaj vagyok(talán túl nagy nekem)

csere esetleg? privikkel lehet bombázni :)

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#45) Csokiii


Csokiii
aktív tag

de azért lessz erre a verzióra is hivatalos 2.2 igaz?

(#46) Solten


Solten
addikt

Gratula, meg anno gondolkodtam egy cikken, (Orange San Franciscom van), "szerencse" hogy vartam vele, nem lett volna ilyen reszletes mint ez... :C

"ha nincs töltőn a gép, akkor a kijelző lekapcsolásakor dobja a WIFI kapcsolatot, és nem mindig csatlakozik újra."

Ez a magyar verziora igaz? Nalam soha nem jott elo ez a problema.

"eldobálja az SD kártyát, de ennek rengeteg oka lehet, egyelőre nem tisztázott az oka. Lehetséges hardver, szoftver, user error, írásvédett, vagy gyenge minőségű kártya az oka."

Ez sem... A gyari 2GB-s Verbatim kivaloan teszi a dolgat.

"FONTOS! Az Orange San Francisco (a brit ZTE Blade) 512Mb memóriát tartalmaz. Az erre összeállított Froyo (2.2) romok a Magyarországon forgalomba hozott Blade-eken nem fut!"

Es erdekes, kiprobaltam mindenfele romot, a francia Bladen alapulo bladevillain 1.0.1 a legtokeletesebb. A magyar alapu 1.1-es verzio elegge kohog, ahogy a hungarian hedgehog (modaco forum) is. A gyari Orange se egy sebessegbajnok.

Mindenesetre koszonjuk ZTE ezt a kivalo telefont bagatell arert, az ev vetele! :)

Saor Alba

(#47) valaki654


valaki654
tag

jó a telo, jó az írás :R

(#48) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Nem rossz teló, de ez a kijelző hiba elég nagy gond azért....

(#49) sto1911 válasza Solten (#46) üzenetére


sto1911
veterán

Koszonom mindenkienek!

Solten: a WIFI gond ugy latszik eleg esetleges, nalam pl. ma egesz jol mukodott, delutan viszont egyszer csak megmakacsolta magat. Halistennek az SD-problema is csak keveseket erint, a forumban hozta el 1-2 ember, mar abban is ketelkedek, hogy nem user error volt...

Nekem most BV 1.1 van fenn, gyorsabb, mint a gyari, de pl. a gyari task manager az eroforrasok fulre kattintva lefagy :S

(#45) Csokiii: elvileg a kinai "testverre" mar javaban keszul a hivatalos 2.2, jovo ev elejere varjuk.

Javitottam nehany hibat a cikkben, foleg a modding reszt.

[ Szerkesztve ]

(#50) JanFe


JanFe
aktív tag

Ennyiert nagyon megeri. Tetszett a teszt :)

"There is nothing permanent except change"

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.