Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Szia!
Ismét nagyon jó leírás.
Nekem most olyan problámám lenne, hogy van egy USB-s hangkártyám a laptophoz kötve.
Ehhez optikán csatlakozik a hangfalam.
Laptopon be van állítva és VLC-n működik a hang, viszont XBMC-ben nem tudom beállítani hogy itt szóljon.
Analóg módban a laptop hangfala szól, HDMI / optic módban nincs hang, ráadásul optical ra állítva beszaggat.

Előre is köszi a segítséget.

PSN: sirarcheer

(#2) zsigus válasza sirarcheer (#1) üzenetére


zsigus
őstag

Üdv

Köszönöm.

Sajnos sem USB-s hangkártyát sem az optikai kimenetet nem próbáltam az XBMC-ben, ezért ebben nem tudok segíteni. Kérdezd meg az Építsünk HTPC-t topic-ban, hátha.

(#3) marfoglalthu


marfoglalthu
csendes tag

sziasztok!
nekem nem jelenik meg a médiatár a Videok alatt, pedig most töltöttem le a 13-as verziót. Lehet, hogy ezért nem találom a kiegészítőknél a port.hu-t sem?
mi a manó lehet?

(#4) Maximusz válasza marfoglalthu (#3) üzenetére


Maximusz
aktív tag

sajna én sem találom, és a videóknak sem tudok plakátokat letölteni, mint a régi verzióban - nem tudom, mit kellene csinálni, hogy működjön (próbáltam a 14.0-ás Kodi-t is, de ott sincs semmi ilyen funkció - legalábbis nem találtam meg).

maximusz

(#5) rruzsi


rruzsi
tag

Sziasztok!

Remélem jó helyen járok, próbáltam a "épitsünk HTPC -t" fórumon érdeklődni, de semmi reakció nem volt ezért most itt próbálkozom, hátha :)

Most kezdem(ném) használni az XBMC -t, és nagyon tetszik, nagyon élvezem még a beállítását is, de szembetalálkoztam egy problémával, elég sokat googliztam, de sajna sehogy nem találtam választ, ezért most tőletek kérnék segítséget. A problémám, az Istream addon -nal keresnék magyar szinkronos filmeket, de nekem amint beírok ékezetet a keresendő címbe, nem találja meg. Tesztnek megtaláltam a "Kolibri-kód" címü filmet.
Az indexer az imdb, amíg úgy keresem hogy kolibri, addig megtalálja, de ha úgy írom be hogy "kolibri-kód" ami amúgy az imdb beli neve, már nem találja meg. Szeretném tudni, hogy én vagyok a béna vagy az istream vagy esetleg imdb addonnal van gond. A válaszokat előre is köszönöm, és bocsi ha egy kicsit zavarosan v. hosszan írtam le.

Üdv. :R

:R

(#6) Phülöp


Phülöp
addikt

Kodi tud olyat, hogy az 5.1-es centerének a hangját normálisan keveri ki sztereóra?
Rendszeres problémám, hogy minden hangos, kivéve a beszédet. Tegnap olyanba futottam bele, hogy szomszédriogató hangerő mellett is fülelni kellett erősen. A médialejátszóm hamarosan érkezik, Openelec/Kodi van rajta gyárilag.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.