Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marositech


marositech
senior tag

Még jó hogy fizikai gombos a tiéd...az enyém érintős...agyvérzést kapok tőle a random önálló "gomb"nyomogatástól.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2) Ndruu válasza marositech (#1) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Displayport kábellel van rákötve a gépre? Nálunk is volt hasonló gond egy NEC monitorral, amin érintősek a gombok és a kábelcsere megoldotta (Displayporton kívül bármi mással jól működik).

Harrrr!!!!

(#3) Mtt


Mtt
tag

Dönthető, emelhető vagy ilyesmi? :)

"őszi esték melege leszek, / hogy ne lúdbőrözzenek az öregek"

(#4) zoo8800 válasza Mtt (#3) üzenetére


zoo8800
veterán

Persze, hogy dönthető :) , de emelni, forgatni nem lehet. Semmi extra.

rip and tear, until it is done

(#5) marositech válasza Ndruu (#2) üzenetére


marositech
senior tag

DVI alatt és HDMI alatt is csinálja még a mai napig is.
Próbáltam kontakt tisztítóval, rendes tisztítóval WD-40 és semmi.
Úgy oldottam meg, hogy van egy OSD lock funkciója és azt használom.
De tény, soha többet érintőset, még este is szenvedés bekapcsolni...egyszerűen nemtalálom. :)

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#6) elektrotank


elektrotank
tag

Gratula a szerzeményedhez :)
Nekem egy Orion T23" DLED Slim TV-m van, ami ugye most monitorként szolgál. Tény, hogy csak HD Ready-s, dehát ez van, én megvagyok elégedve vele. Teljesen fix, egyáltalán nem mozdítható, néha az még zavarni is szokott, hogy külön be kell kapcsolnom a távirányítójával, gépindításkor nem kapcsol be automatikusan és ki. Kikapcsoláskor csak annyit ír ki, hogy "Nincs jel a PC-ből". Az a vicces, hogy amikor alvó módba teszem a gépet és ugyanúgy a távirányítójával kikapcsolom a monitort, majd esetleg később elindítom a gépet (ugye alvómódból), akkor a legtöbbször bekapcsol automatikusan. A fene érti ezt :O
Ezt talán 1 éve vettük, fogalmam sincs mikor már, azt hiszem 60k volt az ára, ahogy körülnéztem a neten, egy 24" ledes Full HD-s Oriont, ami TV is egyben már 44k-ért lehet venni. A tulajdonságainak nem néztem utána. Tehát most már olcsón is lehet kapni elég jó monitorokat, ami végtére nem is olyan rossz :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#7) Mtt válasza zoo8800 (#4) üzenetére


Mtt
tag

Köszi, egyszer sikerül egy fantasztikus Samsung monitor és TV kombót vennem ami nem volt az, ráadásul gyárilag előre dőlt, ezért már inkább mindig megkérdezem... :D

"őszi esték melege leszek, / hogy ne lúdbőrözzenek az öregek"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.