Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zolee5016


zolee5016
őstag

Nyílj meg!
:K

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#2) Buci21


Buci21
addikt

szép lesz :D

(#3) creation


creation
senior tag

Visszatalálós :) :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#4) zolee5016 válasza Buci21 (#2) üzenetére


zolee5016
őstag

thx

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5) zolee5016


zolee5016
őstag

3. munkanap........

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#6) creation válasza zolee5016 (#5) üzenetére


creation
senior tag

2008.01.21? :) :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#7) zolee5016 válasza creation (#6) üzenetére


zolee5016
őstag

aham :DDD
ha kiveszem tölteni az elemeket a fényképező visszaáll erre a dátumra...lusta vagyok beállítani

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#8) csabi112


csabi112
Modder

Szépen alakul!
Ez vízhűtéses lesz? Talán egy kicsit több részletet is megoszthatnál velünk, hogy képben legyünk. Köszi!
Sok sikert az építéshez!

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

(#9) zolee5016 válasza csabi112 (#8) üzenetére


zolee5016
őstag

Szia!!!
Köszi a véleményt.....
Alapjában véve radiknak is van (lenne ) hely.....de a víz nekem nagypálya,főleg egyedül.
Talán egy kicsit több részletet is megoszthatnál velünk, hogy képben legyünk.
Itt konkrétan mire is gondolsz??? :B

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#10) csabi112 válasza zolee5016 (#9) üzenetére


csabi112
Modder

Szóval, írhatnál többet a munkafolyamatokról. Pl. azt nem fejtetted ki, hogy mik a hűtési terveid.
Várom a (bőbeszédűbb) folytatást!

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

(#11) zolee5016 válasza csabi112 (#10) üzenetére


zolee5016
őstag

Értem
-őszintén szólva ,most is kavarog 3-4 verzió a fejembe.....DE! nem igazán a hardveres részre gyúrok rá.Abban elég kötöttek a kereteim..(a leganyagiasabb rész is általában) Inkább az ún: optikai része számít a dolognak .
Most 2,5 nm méhsejtrács került satupadra,és onnan nemsokára a cuccba,cuccra ,valamint az oldallapokat készítem gőzerővel....jön a trimpanel kivágás a HDD,és táphelykialakítás....tehát maga a ház ami most a lényeg.
Innen ahol most áll a dolog,nincs visszaút,és nekem is kicsit meglepő lett,amilyen jól állok vele.kb 23 éve tanult dolgok azonnal jönnek vissza.Pedig 17 éve nem sok közöm van a dologhoz pékként!( én ált közlekedésgépszerelő anno 314,314/1,majd 314/2 szakmát tanultam,majd csináltam hegesztői vizsgát is)
:B
Nagyon szeretnék vízhűtést,ötletek is vannak...de sajnos nagy a tapasztalatlanság,sok a félsz....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#12) creation válasza zolee5016 (#11) üzenetére


creation
senior tag

Mindenkiben benne van a félsz, amikor belevág a fémbe.
És akkor is amikor új területre téved.

De ezért van a PH közössége. Hidd el találsz itt segítséget, főleg ha kérsz :)

Én is benne vagyok egy projectbe... Most 3D scannert keresek :D Mert ami mérőgéppel én dolgozok, azzal amit én szeretnék, nagyon macerás lenne.

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#13) zolee5016 válasza creation (#12) üzenetére


zolee5016
őstag

Nekem nem a fémmunka okoz problémát,,,a vízesítés ami egy kicsit sem megy....de talán majd lesz segítség..............
Csütörtökre elkészülnek az oldalpaneljeim..... :C már jól állok velük....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14) zolee5016


zolee5016
őstag

Frissítve...... :C

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#15) csabi112 válasza zolee5016 (#14) üzenetére


csabi112
Modder

Alakul ez, szépen! Látom már a vízhűtéshez is vannak cuccaid, sok sikert!
A Veletech-en megnézném, elkészül addig?

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

(#16) zolee5016 válasza csabi112 (#15) üzenetére


zolee5016
őstag

Köszi ;)
Igen lesz víz......Az,hogy a veletech-ig kész lesz-e, pusztán anyagi kérdés...a ház belseje már teljesen kész van,de a vizesítés rengeteg módosítást hozott,így ma ismét atomjaira kaptam szét.....A Trim-ek még képlékenyek....de valószínű kivágom,rácsozom itt-ott azt is......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#17) zolee5016


zolee5016
őstag

Egy csavar betette a kaput a vga-nak... :O a..pótlásán dolgozok..addig minden más tevékenység kilőve........... :(

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.