Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Jöjjetek, ötletek! :K

Rip and tear

(#2) eddie17


eddie17
addikt

Ezt a kettőt ajánlom eléggé odavágnak! Igaz minisorozatok...
The Take
The Shadow Line

(#3) Zolaash válasza eddie17 (#2) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Köcce, meglesem őket! ;)

Rip and tear

(#4) Lenry


Lenry
félisten

House

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Gergő_


Gergő_
őstag

Váratlan utazás

(#6) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Agymenők, Hazudj ha tudsz, mondanám az Így jártam anyátokkalt is, de az utolsó 2-3 valami borzalmas szerintem. Ja igen, mostani kedvenc a Modern család.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) Zolaash válasza Bjørgersson (#6) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Oké, az ajánlatokkal frissítem a listát. Mint említettem, nem teljes. :B Köszi.

Lenry: lent van, csak lesni kell.

Gergő: :Y nooormális? :N

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#8) netpeti98


netpeti98
addikt

Sherlock

Üdv netpeti98

(#9) Lenry válasza Zolaash (#7) üzenetére


Lenry
félisten

akkor tessék nekiesni.
a világ legjobb vígjátéksorozata.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) fesii válasza netpeti98 (#8) üzenetére


fesii
aktív tag

Szerintem a másik elementary jobb...
Ezenkivül: South Park, Family guy,hazudj ha tudsz (sajnos abbahagyták), Terápia,

[ Szerkesztve ]

(#11) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nip/tuck, nagyon jooooo!
Masik a Big Bang Theory.

when the sun shines, we'll shine together

(#12) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Game of Thrones

(#13) krizmo_


krizmo_
addikt

Supernatural (Odaát) Pont ma ajánlottam egy másik helyen.
Lie to me (Hazudj, ha tudsz) Ezt a sorozatot én is csak ajánlani tudom.
Once Upon A Time (Hol volt hol nem volt)
Games of Thrones (Trónok harca)
NCIS, NCIS - Los Angeles
Heores (Hősök)
Angel
24

[ Szerkesztve ]

(#14) theiron320


theiron320
aktív tag

Suits
The mentalist
Arrow

Nem a győzelem a részvét, hanem a fontos!

(#15) netpeti98 válasza fesii (#10) üzenetére


netpeti98
addikt

Erre gondolsz:[link]? Ezt csak hallásból ismerem.

A bejegyzéshez még ajánlom még: Mostanában csak úgy belenéztem a Zöld íjászba (Arrow), a reklám alapján nem vártam sokat, de kellemes csalódás volt, jó sorozat

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#16) Gergő_ válasza netpeti98 (#15) üzenetére


Gergő_
őstag

SPOILER

mondom

Spoiler

Szóval én nézem az Arrow de ez is kezd ellaposodni rendesen, nincs egy normálisabb új sorozat. Ami tetszett az a Red Widow volt, meglássuk...

Arrow, akkor érdekes amikor a szigeten lezajlott események kerülnek elő, különben halál unalmas.

(#17) Brutforsz


Brutforsz
aktív tag

Az alábbi vígjátéksorozatokat ajánlom; a produkciókat a klasszikus szitkomhoz viszonyított helyzetük alapján rendeztem sorba, az elején a legtipikusabb, a végén a legformabontóbb szériák:

Anger Management - Rules of Engagement - Go On - New Girl - Happy Endings - Legit - Community

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#18) netpeti98 válasza Gergő_ (#16) üzenetére


netpeti98
addikt

Én még csak a 8. résznél tartok, és azt kell mondjam igazad van ebből a szempontból, a sorozathoz a szigetes események adják hozzá a pluszt, különben tényleg unalmas lenne.

Üdv netpeti98

(#19) SentryGun


SentryGun
aktív tag

Én szeretem a régieket is, bár most elvonókúrán vagyok (töröltem mind az 700 giga még megnézendő sorozatomat), és igyekszem re-szocializálódni a társadalomba. :DDD :
- Vészhelyzet - jó hosszú, mert van belőle 15 évad (22-24 résszel évadonként)
- Magnum P.I. - szintén 8 évad
- Csöngetett Mylord - családi nagy kedvenc

Régebbiek:
- Csillagkapubúl minden megvolt? Atlantisz és Universe és a filmek is? A Universe nekem spceiel a legnagyobb kedvencem az összes közül.
- Nip/Tuck - a 7 évadból az első 3-5 jó, de az utolsó kettő már elég agymenés volt szerintem
- IT Crowd - nekem baromira tetszett (totális favorit: Disabled toilet - [link] illetve a Jen és az internet - [link]

Újabbak közül a
- Breaking Bad - ennek idén lesz vége, de izgulós lesz tutira. Abszolút ajánlom!!
- Dexter - már kezdik elnagyolni, de most megint jó fordulat jön
- The Big Bang Theory - a sorozatjunkie is írta, ésegyetértek velük: egyre jobban elkanyarodnak a geek vonaltól
- Lie to Me - bár a második évadtól szerintem igencsak kifulladt nagyon a koncepció

(#20) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Supernatural(kifejezetten az 5. évadik - sajnos a többinek nem tett jót az író-váltás)
Hell on Wheels
Game of Thrones
Spartacus
Once Upon A Time(ha képes vagy gyerekkori lényedet elővenni, hisz ez szó szerint egy élőszereplős mese)

(#21) krizmo_ válasza Nordic (#20) üzenetére


krizmo_
addikt

Mi most járunk a 8. évadnál (párommal), és nekünk továbbra is tetszik a Supernatural, szerintem még mindig izgalmas és nagyon jó sorozat. Mindig tudnak benne újat mutatni.

Once Upon A Time - Igaz, hogy vannak benne mese elemek, de azért mégsem éppen gyerekeknek szól, mert elrugaszkodik az eredeti mese változattól....érdekes, hogy milyen történetet tudtak kialakítani belőle...
Engem megfogott az egyedisége, hogy azelőtt még nem láttam ehhez hasonló filmet.
Van akinek bejön van akinek nem, én személy szerint amúgy is szeretem a meséket (na, jó nem mindet, de elég sokat).

(#22) FF23


FF23
senior tag

Élet a Marson
(Life on Mars)

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#23) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

(#24) Ringman


Ringman
nagyúr

a Róma kilóg a többi közül pozitív értelemben

a szökést nem láttam egyébként.

amit mindenféleképp el kell kezdeni - max nem tetszik és abbahagyod:
wire
shield
sopranos

(#25) Tom5


Tom5
addikt

homeland - most nézem, nagyon bejön - ha volt már akkor bocs

(#26) Crystalheart válasza krizmo_ (#21) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nekem nem igazán jött be - felnőtteknek szól, mégis sokszor gyermetegnek éreztem, a megvalósítást pedig fél-amatőrnek. Hiányzott belőle valami plusz, talán egy kis misztikum, egy kis művészet, nem tudom. Sokáig nem is jutottam vele.

(#27) zolee5016


zolee5016
őstag

Szintén egy régebbi...elgondolkodtató ,kellően zavaros....az X-akták nyomában...
.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Baccano? (Bár én nem angolul néztem meg.)

(#29) krizmo_ válasza Crystalheart (#26) üzenetére


krizmo_
addikt

Ízlések és pofonok. Én nem érzem fél-amatőrnek, sőt szerintem nagyon jól összerakták. Van benne misztikum is bőven, eleve az egész történet misztikán alapszik.
A színészek is jól alakítják a szerepüket.
Mondjuk ez nem olyan jellegű film, amibe kellene művészet...az más kategória.... A maga kategóriájában jó sorozat.

(#30) Avicularia


Avicularia
veterán

South Park, Office,Homeland

[ Szerkesztve ]

(#31) Crystalheart válasza krizmo_ (#29) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Minden filmbe kell művészet. :) (A művészfilmeket nem szeretem.) Éppen az volt számomra benne a furcsa, vagy inkább visszatetsző, hogy az alap misztikus, mégsem misztikus hangulatú. De valószínűleg inkább a vágásokkal és az operatőri munkával volt gondom, tehát azzal, ahol a technika és a művészet vegyül. Sablonos vágásmódszert használ, kommersz beállításokkal. Azon kívül belehallgattam angolul és magyarul is, a magyar szinkron nagyon közepes lett, az eredetiben viszont sok szereplő modoros, mint Csányi Sándor idehaza. :D

(#32) Zolaash válasza Crystalheart (#28) üzenetére


Zolaash
aktív tag

A rajzfilm, anime vonal biztosan kimarad. Ami nem magyar szinkronos, az is kiesik, mert a nejem nem csípi. :B Bocs, hogy nem válaszolgatok mindenkinek külön, de most már összejött annyi ötlet, amire nem írhatom, hogy köszi, megnézem. Viszont a topik jó lesz későbbre, innen fogok mazsolázgatni.
Köszönöm mindenkinek az ötleteket! :R

Rip and tear

(#33) Crystalheart válasza Zolaash (#32) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kár, mert a Baccano van olyan jó, mint egy élőszereplős, nem egy tucatanime, eléggé kilóg a sorból :) De ezek szerint már a magyar szinkron hiánya miatt is kiesik.

Ez esetben... van még olyan emlytésre méltó sorozat, amit egyáltalán nem soroltak itt fel?

Talán régebbiek. Tényleg, a Sándor Mátyás sem volt rossz a korához képest, ha jól emlékszem. :) De azt már biztosan láttátok.

(#34) Ringman válasza Zolaash (#32) üzenetére


Ringman
nagyúr

Ami nem magyar szinkronos, az is kiesik, mert a nejem nem csípi

úgy viszont jópár sorozatot nincs is értelme megnézni :(

(#35) deicide válasza Gergő_ (#16) üzenetére


deicide
veterán

Red Widow-t megnézem hétvégén én is :K

Illetve 3 új, ami nekem tetszik, nemrég kezdődtek, néhány rész van még csak mindegyikből:

The Following
Banshee
Zero Hour

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#36) Crystalheart válasza Ringman (#34) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez bizony igaz, de azért amerikai sorozatok közül jóval többet szinkronizálnak le jól, mint animék közül... (A 0-nál minden több. :DDD)

(#37) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Modern c'álád :K

(#38) Zolaash válasza DeFranco (#37) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Elkezdtem egy korábbi javaslat alapján, de az első két részben összesen egy jó poén volt. :U

Rip and tear

(#39) blasko92


blasko92
őstag

The Sopranos (Maffiózók)

(#40) bullseye


bullseye
addikt

Dokik... egyértelmű

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#41) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Ugyan csak 13 reszes, kisse vontatott, amolyan tipikus Stephen King, de ha szereted a fickot, akkor a Kingdom Hospital - A felelem korhaza finom csemege lesz :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#42) mttssz


mttssz
senior tag

The Following - jo kis nyomozos, sorozatgyilkosos szektas cucc
Utopia - brit akcentus, osszeeskuves, ne bizz senkiben jelleg
In The Flesh - brit minisorozat, zombis drama, nem gyilkolaszos
Revolution - akciosorozat, egy aram nelkuli jovoben
Faling Skies - urlenymegszallos akcio-scifi-drama
Breaking Bad - kemiatanar beszall a drogbizniszbe, egyik kedvenc sorozat

Hirtelen ennyi jutott eszembe amit erdemes nezni.

(#43) danih válasza mttssz (#42) üzenetére


danih
addikt

Köszönöm, pont kerestem mint nézzünk.

(#44) Racze


Racze
tag

Deadwood (mert ez még nem volt)... sajnos csak 3 évados lett, de nagyon ajánlom!!!

****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.