Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Ööö... 100/50 megás net+TV+telefon 35€. Szóval hol vetted aranyáron azt a netet???
Helyileg hol vagy?

Egyébként ami a pékárút illeti, van kompromisszumos megoldás, csak meg kell találni a helyeket.

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) Zolaash válasza total90 (#1) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Pillanatnyilag Passau-ban, de a cimborák többsége falun lakik. Még a mobilnet is trágya, egyszerűen nincs térerő. Ez mellett drága, és lassú. Net ügyben van javaslatod?

Rip and tear

(#3) total90 válasza Zolaash (#2) üzenetére


total90
veterán

Nem vagy túl messze tőlem(München).
Én T-nél vagyok, de pl. Kabel Deutschland is jó. Most mobil neted van? Ki a szolgáltató?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) Zolaash válasza total90 (#3) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Nem az enyém, egy pajtásomnál cellázok.
Efféle:

Rip and tear

(#5) total90 válasza Zolaash (#4) üzenetére


total90
veterán

QSC nem a legjobb házi felhasználásra. Céges cuccaik okésak, de a többi no comment.

Mit dolgozol egyébként? Német mennyire megy?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) Zolaash válasza total90 (#5) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Holnap megyek próbamelóra egy céghez, úgyhogy pillanatnyilag semmit. Német, háááát.... Ich spreche ein wenig, aber mein Deutsch ist nicht zu stark. Kicsit több, mint 20 éve tanultam németül, akkor is csak 2 évig.

Rip and tear

(#7) total90 válasza Zolaash (#6) üzenetére


total90
veterán

Sok sikert :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) Zolaash válasza total90 (#7) üzenetére


Zolaash
aktív tag

:R Danke schön!

Rip and tear

(#9) EczkE


EczkE
addikt

Aztán updateled a bejegyzést, hogy mi volt és hogyan tovább! :K

Sok sikert! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#10) keIdor


keIdor
titán

Ne viccelj, az utolsó pont... pont az a legjobb, hogy soha nincs 35 foknál melegebb és ha ne adj isten egyszer-egyszer mégis csak 35 fokig nő a hőmérséklet, akkor sem tart tovább 2 napig.
Nyáron gyakori a 15-25 fok, az a legjobb. Nem is fázol, de nem is fősz meg. Szerk.: és persze nincs szárazság, minden szép zöld, ahogy annak lennie kell.:)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) total90 válasza keIdor (#10) üzenetére


total90
veterán

Ott a pont!

Te honnét?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#12) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Nincsenek dakoták, de legalább vannak törökök. :DDD

(#13) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nem vágom, miért hozza mindenki ezt az "itthon nem mosolyognak/külföldön mosolyognak" témát. Miért mosolyognának a semmire? Ha valaki épp az ismerősével beszélget, és jó kedve van, mosolyog az itthon is. A kisboltok eladói is mosolyognak. (Vácon legalábbis mindig.) Ha csak megy az utcán és van, akkor semmi oka rá, hogy egy arcizmát is megmozdítsa. Nem voltam még külföldön, de nekem nincs különösebb gondom a hazai mosolymennyiséggel, hiszen akkor van mosoly, ha indokolt. Gyanítom, hogy Németországban sem fülig érő szájjal mennek magukban az emberek. Van egy másik véglet, Japán, ahol akkor is mosolyognak illemből, ha épp haragszanak az emberre, az sem kéne.

[ Szerkesztve ]

(#14) total90 válasza Crystalheart (#13) üzenetére


total90
veterán

Mondjuk én azt észlelem, hogy a németek hidegebbek, szóval kevésbé mosolyognak :B Szerintem egyébként ez másra értendő... de lehet csak én értem félre.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#15) Hieronymus válasza Zolaash (#4) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ezért nem kell Németországba menni. :D

A Mecsek tetején sem jobb a helyzet..

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#16) Zolaash válasza EczkE (#9) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Update:

Egy galvanizáló üzemben lettem droid. Kemény fizikai munka van, el lehet fáradni rendesen. Viszont ma megkerestem annyi pénzt, amennyiért a postánál egy hétig róttam a lépcsőket.

Keldor papa: a hőség egy szikrányit sem hiányzik, viszont az állandó esőtől eret vágok.

Coccolino_O: a kettő azért nem ugyanaz talán.

Kristályszív & total90: akkor lehet, hogy csak én kiqrt szexi, és azért vigyorognak a bulák. ;]

Hieronymus: lol

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#17) Coccolino_O válasza Zolaash (#16) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Miért, a többségük nem a szociális háló miatt van Németországban? Mint svédeknél az arabok.

[ Szerkesztve ]

(#18) Zolaash válasza Coccolino_O (#17) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Fogalmam sincs, még egyikükkel sem beszéltem. :D A műszakvezetőm is török. Kicsit fura is, hogy egy török vezényel a németeknek.

Rip and tear

(#19) Hieronymus válasza Zolaash (#18) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Kicsit fura is, hogy egy török vezényel a németeknek.

Vélhetően nincs ott német.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#20) Zolaash válasza Hieronymus (#19) üzenetére


Zolaash
aktív tag

De, van bőven. Legalábbis így elsőre.

Rip and tear

(#21) Eastman válasza Zolaash (#16) üzenetére


Eastman
őstag

Egy galvanizáló üzemben...

Menekülős. Bocs.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22) total90 válasza Zolaash (#16) üzenetére


total90
veterán

Valahol el kell kezdeni, grat. Később lehet keresni jobbat és jobbat, itt lehetőség van bőven.
Szerintem aki Németországban nem talál munkát, az már nem is akar dolgozni. Mind rugdosnám seggbe a sok fiatalt, akik segélyt kérnek, mert nem dolgoznak...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#23) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Sajnos össze se lehet hasonlítani a két országot. A netet meg ne vedd számításba, aki nem nagyvárosba lakik, annak nincs Digi, marad a lassú és szar net. A mobil és vezetékesnet mennyország az Románia. De Németország se rossz, viszont a 3G lefedettség tényleg nem olyan jó (bár a Telekom már elég jó), a 4G ellenben a világon talán ott van legjobban kiépítve. Ami meg drágának tűnik, az se drága a fizetésekhez mérten.

Ja, és ott nincsenek dakoták :DDD. Nem vagyok rasszista, de amik itt történnek, az már nekem is sok. Múltkor négyezer forintom bánta miattuk, nem vagyok gyenge ember, de ha öten jönnek rám késsel, az ellen sokat nem tehetek.

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#24) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Nahát, itt meg eltelt közben fél év...
Vettem kocsit, kifizettem az adósságaim egy részét, nagyobb lakásba (ami még mindig csak egy stúdió) költöztem.
Akit érdekelnek részletek, az kérdezzen. :)

Rip and tear

(#25) beleszólok válasza Zolaash (#24) üzenetére


beleszólok
senior tag

(bocs, tárgytalan)

[ Szerkesztve ]

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#26) zolikaDB válasza Zolaash (#24) üzenetére


zolikaDB
veterán

Azota mi alakult? (En is dolgoztam kint par eve, mint CNC maros, erdekel, mi a helyzet manapsag)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.