Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rewolt


rewolt
csendes tag

A hűtő típusa : Hyper TX3

[ Szerkesztve ]

(#2) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

És mi ebből a tanulság?

Egyébként majd egy éve nagyon jól jártam ugyanitt:

Húgom Cerka 430-as gépét akartam fejleszteni. Épp akciós ingyenes posta volt.

Kifogtam egy Phenom II 965-öt + egy Asus M5A99X kombót kemény 22k-ért. Nem gyengén gyanus volt, de hát olyan mint a lottó ha nem játszunk akkor soha nem nyerünk.
Megérkezve a cucc a proci lábai össze vissza álltak, de egy órás pepecselés megtette a hatását, végül belement a foglalatba és azóta megy az egész pakk hibátlanul :K

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) Zolaash válasza rewolt (#1) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Köszi! ;)

Dr.Romano: Az a tanulság, hogy nem feltétlen akar mindenki átkúrni mindenkit a jófogáson, vannak normális eladók is, a híreszteléssel ellentétben. :)

Rip and tear

(#4) Dr. Romano válasza Zolaash (#3) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jah értem. Akkor nekem ez azért nem jött át mert számomra totál evidens.Természetesen vannak normális eladók a jófogáson hisz én vagyok az egyikük... ;)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Világ szarja ez a szarfogás, fel kellene gyújtani az egészet úgy ahogy van. Az OLX nagyon jó volt, de persze fel kellett vásárolni, hogy ne legyen konkurencia. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) Dr. Romano válasza Bjørgersson (#5) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Evvan. Nekem sem tetszik mert akkoriban három helyen is lehetett hirdetni (és jellemzően az olx-en mindig sokkal többször nézték meg a hirdetéseimet mint a fogáson).
Manapság a jófogáson és a hardveraprón szoktam eladni, más használható és sokat látogatott hely nemigen van (vatera felejtős).

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) Bjørgersson válasza Dr. Romano (#6) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Le is írtál mindent helyettem. Ráadásul az OLX-et nem gyökerek üzemeltették, nem kellett minden szarért fizetni, meg 90 naponta újra meghirdetni, stb.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) kmisi99


kmisi99
addikt

Nem kötözködésből de én nem tartom épp jó üzletnek. Egy 4 magosítható phenom 2 kb 10 000 [link] 200mhz el van lemaradva mint a fent említett 970 es. Ahogy láttam az alaplapod is elvileg támogatja a mag feloldást. A feloldással pedig ugyan úgy egy 4 magos teljes értékű phenomot kap az ember.

(#9) mickemoto válasza Bjørgersson (#7) üzenetére


mickemoto
őstag

OLX előtti expressz vagy apronet vagy mi volt ami tényleg jó volt.Ez a szarfogás hihetetlen.Bármit csinálsz:hirdetést adsz fel, módosítod,törlöd, üzenetet írsz valakinek,csak azután megy végbe ha már ellenőrizték.Ami teljesen változó ideig tart.Volt olyan hirdetés aminek a törléséről egy hét múlva kaptam email értesítést.
Amit még észrevettem hogy állandóan változtatnak dolgokon és nem éppen jó irányba.
Olyan mintha szándékosan rontanák a használt piacot.
A hirdetésekkel persze nem lenne gond, éppolyan vegyesek mint bármely más felületen.

(#10) shteer válasza Dr. Romano (#6) üzenetére


shteer
titán

apron.hu

Csak használatba kellene vennie a népnek

..szerintem jónak tűnik

(#11) Zolaash válasza kmisi99 (#8) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Igen, a deszka tudja ezt az opciót, csak én vagyok finnyás. Gondolom oka van annak, hogy letiltottak benne egy (két) magot. Próbáltam én is négymagosítani az Athlon-t, és ment is mind a 4 mag, de sokkal rosszabb lett tőle minden (értsd: az addig jól működő játékok szaggattak), így hamar el is felejtettem azt a lehetőséget. Biztos van millió ember, akinek ez így működik, de nekem természetesen nem ment...

Rip and tear

(#12) kmisi99 válasza Zolaash (#11) üzenetére


kmisi99
addikt

Igen egy része hibás gyengélkedő mag, de ebből nincs túl sok ezért nagy része teljes értékű phenom x4 a gyártószalagról levéve.

(#13) Chaser


Chaser
titán

Az a tanulság, hogy nem feltétlen akar mindenki átkúrni mindenkit a jófogáson, vannak normális eladók is, a híreszteléssel ellentétben. :) - ha mondjuk ezt odaírnád a végére nem lenne befejezetlen a történet.
Speciel arra számítottam, valami kellemetlenbe futottál, erre mintha elvágták volna a mesét:D :F

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14) shteer válasza Chaser (#13) üzenetére


shteer
titán

kellene oda is egy alap értékelési rendszer

..szerintem jónak tűnik

(#15) djculture válasza kmisi99 (#8) üzenetére


djculture
félisten

Költeni se kellett volna rá nagy eséllyel mert az athlon is propus magos 4 maggal..Nekem is athlonII x3 450 van üzemel szépen négy maggal phenomII x4 b50 néven

[ Szerkesztve ]

(#16) fzoli15 válasza Zolaash (#11) üzenetére


fzoli15
csendes tag

Vannak olyan procik, amiknél tényleg hibás valamelyik (vagy az összes) letiltott mag, de korrekt eladó ezt elismeri és nem írja oda, hogy négymagosítható, vagy azt írja, hogy nem tesztelte le.
Amit úgy hirdetnek, hogy négymagosítható, azoknál le vannak tesztelve a letiltott magok és hibátlanok. Ilyet 10k alatt is tudsz venni. Én pl. nem rég adtam el 8600-ért a Phenom II X2 555BE-met, amit kb. 5 évig használtam 4 maggal teljesen hibamentesen. De eredeti 4 magos Phenom II-t is kapsz 15k alatt simán, szóval szerintem nem jártál jól egyáltalán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.