Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Zolaash:] Digi

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Tegnap óta gyengélkedik. Pár perccel később, hogy kiraktam a post-ot:

Rip and tear

(#2) FatalEror


FatalEror
addikt

Én is néztem DIGI-t nagy mellel hirdették a 80/40mb-s netet,aztán oda írták apró betűvel valami nevetséges a garantált sebességet,mondom jól van marad a UPC 7k-ért 25mb-s nettel meg 65 csatornával,és itt legalább van discovery ellentétben a digivel.Illetve a mostani net az nagyon faxa lassan egy éve lesz meg,de még egyszer nem leállás,és a sebességet is nagyon szépen tartja. :K

HardCore is my LifeStyle

(#3) Zolaash válasza FatalEror (#2) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Nekem kb. 5 éve van, eddig sosem volt ilyen. Látod, már meg is javult. UPC-s netem volt előtte, nem cserélném el ezt arra. Viszont tv-ben most a UPC a nyerő.

Rip and tear

(#4) Bjørgersson válasza FatalEror (#2) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Diginet + UPC tv?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) FatalEror válasza Zolaash (#3) üzenetére


FatalEror
addikt

Hát nálam TV-be T-home a legdrágábbak,de a szolgáltatás minőségében nálam ők viszik a prímet.Nekem UPC-ből egy undorító ocsmány szürke hányadék dobozom van,hozzá illő ocsmány használhatatlan távirányítóval,és egy szhar scart kábellel.Ez a doboz valami katasztrófa ronda és használhatatlan,szabályszerűen át kell nyúlnom a távirányítón,hogy érzékeljen valami,és most valamelyik hibbant fejéből kipattant az isteni szikra,hogy át kell írni a csatornák számát,mely tök logikusra sikeredett,hisz nincs abban semmi furcsa,hogy a 65-s csatorna után a 100-s jön illetve isteni élmény a használhatatlan távirányítón 3 számjegyű csatorna kódot "gépelni" amikor már 1 számjegyhez is át kell nyúlni a távirányítón,hogy érzékeljen valamit!! :W Lassan lehet kidobom az ablakon,még nem tudom.

kovy29:
Nem soha nem volt digi hála a jó égnek láttam pár digis TV csomagot élőben ház katasztrófa illetve akik belefutottak abba,hogy 3k az egész,az most már bontja is a szerződést,mert nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#6) Bull1


Bull1
aktív tag

Szar a digi.

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#7) Bjørgersson válasza FatalEror (#5) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Olvasd már el még egyszer mit írtam.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) FatalEror válasza Bjørgersson (#7) üzenetére


FatalEror
addikt

TV-s csomaghoz is adnak netet. ;) De,hogy egyértelmű legyen minden a UPC-nél van.

HardCore is my LifeStyle

(#9) Bjørgersson válasza FatalEror (#8) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Úgy értettem, hogy miért nem Diginet + UPC tv kombót választottál? Én ha tehetném, így tennék. És elnézést, ha rosszul fogalmaztam. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) FatalEror válasza Bjørgersson (#9) üzenetére


FatalEror
addikt

Ja értelek,hát mer nem olcsó,és abból meg már inkább vissza mennék T-home-hoz,illetve a DIGI-s net nem tűnik egy életbiztosításnak,mivel a garantált sávszél elég kicsi!Gondolkodom,hogy kéne szerezni HD boxot a UPC-től asszem ha 1500ft rádobok,a TV-re havonta akkor lesz egy használható s.boxom,és megkapom a discoverx sience.t a F&H-t,Spektrum home,és még egyéb számomra érdekes tv adókat.Illetve további 1,5k-ért pedig duplázzák a sávszélt is 25-ről 50-re.

HardCore is my LifeStyle

(#11) Bjørgersson válasza FatalEror (#10) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értem. Ez mondjuk így elég jól hangzik. Az meg már, hogy 80 vagy 50 Mbps letöltés, szerintem szinte lényegtelen. Én már az 50-ért is ölni tudnék. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12) FatalEror válasza Bjørgersson (#11) üzenetére


FatalEror
addikt

Nekem ez a 3mb/s letöltés nagyon patent.

HardCore is my LifeStyle

(#13) Zolaash válasza FatalEror (#10) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Én is a kovy29-féle kombóban láttam/látok potenciált. Amúgy nem lehet okom panaszra, a 40 megával 5,1mb/s sebességgel jönnek le a linux distro-k. Csak hát ez a mai kiagyalt...
Vakegérke netje 80/40 volt régebben, tőle érdemes infót szerezni.

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#14) HuMarc


HuMarc
addikt

Ma nekem is gyengélkedik a T-home.

(#15) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nálunk ma is csak úgy száguldozik a zinternet. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16) ferensz


ferensz
senior tag

Uhh, ezek alapján akkor a miénk nem is annyira lassú :DDD

Na de majd amint megleszünk a lakásfelújítással akkor majd hála a diginek én is leszedhetem a világ összes linux disztróját

;]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#17) Vakegérke válasza Zolaash (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Általában nincs panaszom, de pillanatnyilag így néz ki a dolog:

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Most meg ennyi, a fene se tudja. Lehet, hogy valamit barkácsolnak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) HuMarc válasza HuMarc (#14) üzenetére


HuMarc
addikt

Most ilyen, de ennél azért sokkal jobb szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#20) Zolaash


Zolaash
aktív tag


Estére ennyi. Maradjon csak így, és nem lesz egy szavam sem. :N

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#21) Alexios


Alexios
veterán


20/10-es digi, nem szokott gondom lenni vele :)

(#22) FatalEror válasza Zolaash (#13) üzenetére


FatalEror
addikt

Csak azért mondom,mert itt ahol lakunk már nem egyszer ütköztünk ilyen szempontból technikai korlátba,amikor még régebben egy 10mb/s netet akartunk akkor mondták,hogy ide csak 5mb/s tudnak biztosítani.

HardCore is my LifeStyle

(#23) Zolaash válasza Alexios (#21) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Ping 0... Az derék. A szobádban van a "doboz"? :D

Rip and tear

(#24) Bjørgersson válasza Zolaash (#23) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most látom én is. Hát mi folyik ott kéremszépen?! :Y

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25) HuMarc válasza HuMarc (#19) üzenetére


HuMarc
addikt

Na végre, mára normális lett.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Zolaash:] Digi
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.