Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hajrá! :R....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) Lauda válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


Lauda
félisten

Hazakoltoztel, vagy nincs atirva az adatlapod? :B

szerk: ok, majd meg dumalunk rola, nem szeretnem szetoffolni a bejegyzesed, csak erre most felkaptam a fejem. :)

szerk: en is ugy gondoltam :R ;)

[ Szerkesztve ]

(#3) - = Zk = - válasza Lauda (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hazajöttem sajnos..:W :O

szerk.
semmi baj, kérdezz bátran. max priviben :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ennyire nem használt senki ilyen telefont?....na ne már :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Bátyámnak volt ilyen telefonja még nagyon régen. Jó telefon volt. De a Nokiának a 6210 és a 6310/i verzió hozta meg a hírnevet, nem beszélve arról, hogy a legjobb széria volt.
Azt hiszem egy 6310I-t be is szerzek magamnak. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.