Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pckownz


pckownz
senior tag

Nekem báttya, NEKEEEEM! :DD :DD

Ati topic engedélyével :D

[ Szerkesztve ]

(#2) - = Zk = - válasza pckownz (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fogod a poharat? kilöttyinted, nyakadba ugrok! :((( ;] :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) pckownz válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


pckownz
senior tag

Okosan mert 100kilóval még guggolok! :D

(#4) Armahun


Armahun
addikt

Nagyok jóféle itóka ez.

Azóta szeretem, amióta először jól megkóstoltam :) , és egész éjszaka a klotyómanóval kiabáltam.
Most vagy az ital volt a bűnös vagy az a vadkolbász amit kenyér nélkül fogyasztottuk vacsorára. :D
Emlékezetes az biztos.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5) ABE


ABE
őstag

Én szeressem a cuccot, azóta iszom, mióta az eszemet tudom. Még az ereimben is Becher folyik. :DDD

Na jó, ez így nem igaz, de már jó pár éve fogyasztok belőle szívesen, megismerkedésünket valószínűleg örök homály fedi (szerintem berúgtam tőle, mint a kutya).

[ Szerkesztve ]

(#6) - = Zk = - válasza pckownz (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

énmeg 2méter10centi-ig lábbal pofozok :P

#4::C azigen:))

#5: ááá, egy rokon:R...zupá! :C
(én is a napokban gondolkodtam, honnan "ismerem" Őt, de nem ugrott be:C)

#7:....pff.:C ott már rongyosra vetítik szerencsétleneket....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) pckownz válasza - = Zk = - (#6) üzenetére


pckownz
senior tag

Cool TV?
5perce Kiss Ádám poénja volt éppen :DD

(#8) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Akkor én a középső üveget kérem. Sosem ittam ilyet de megkóstolnám. Viszek poharat az üveghez! Meg engedélynek van modellező engedélyem. Az megfelel?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#9) - = Zk = - válasza Snowy_owl (#8) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, az első próbálkozó az engedéllyel ;] :)) (modellező engedély is van?:Y)
nem adom, sry...tartsd ide a poharad, és kiszorítom belőle a levegőt értékes finomfűszeres nedüvel. üveget nem adok, sry. kell a többieknek is :P

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Egyszer apámnak vettem egy üveggel, díszdobozban, pohárral. Akkor meg is bontottuk, azóta a rabja vagyok. A jager után ez az FTW.. Am kösz, de nekem nem kell most...

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) Snowy_owl válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Nem kell nekem az üveg a beltartalom nekem bőven megfelel. :DD
Ha majd megyek tessómékhoz Pestre akkor majd elugrok. Készíts majd be egy üveggel. Szólok előre hogy mikor megyek. ;) Majd cserébe viszek tatám féle házi pálinkát. Szilva!

Nem teljesen engedély inkább versenyre jogosít fel vagy hogyvan. Sosem használtam mert sosem fejeztem be a hajómat. :(

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#12) - = Zk = - válasza gamerkiller (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R....ok. esetleg hagyjak későbbre?
(az aláírásod most fáj:W:R)

#11:
nah, ha ezt a csere-bere boltot előbb mondod, akkor "többet" veszek a becherből.... ;]
látod, én meg még HP-t nem ittam....de nem van kedvem kirakni, amit már egyszer lenyeltem. pláne nem felül és piát:DDD apám fossá is verne, ha megtudná, hogy kihánytam a piát:C

#13: semmi gond. inni nem kérsz, ha már benéztél?:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) Dany007 válasza Snowy_owl (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Na, mi volt a füleddel? :) Sry, hogy ide írok, de a topicodban nem nézted :P

(#14) Snowy_owl válasza Dany007 (#13) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Huh tényleg. Meggyógyult. Túllihegtem. A fülcsepp sokat segített. Remélem nem lesz több gond a fülemmel. Köszönöm érdeklődésed. :)

- = Zk = -
Hát nem tudom. Ha senki nem fogyasztja el akkor rendben. Amúgy majdnem elmúltam 18 alig 2 év. Ugye ez nem probléma? :U

Vigyázni kell. Nem szabad keverni, tapasztalat. Jól kell leplezni a szülők előtt. :D Azt anyáék a mai napig nem tudják hogy elhagytam a cipőm. :S

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#15) - = Zk = - válasza Snowy_owl (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát volna aki elfogyasztaná, de sztem abban a körben Én erősen nem lennék benne....valszeg majd egy erős boldogító sátoros ünnepkor fogom megkóstolni a pálinkát....remélhetőleg még ebben a hónapban...
nem nem baj a korod, de miért kérded?....

tapasztalat megfogadva:R...cipő téma erősen X-aktás? ;) ...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) Snowy_owl válasza - = Zk = - (#15) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Eléggé. Valahogy 2 óra kiesett és az utca végén ébredtem. De a cipő meglett. Kicsit X aktás mert arra a 2órára iszonyat kíváncsi lennék hogy hogy jutottam el az egyik utca végéből a másikba ami legalább 800méter. De az a legérdekesebb hogy egyszer csak világos lett. Ez már X aktás. De ez már nagyon off.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#17) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Véletlen, hogy a nagyobbik üveg baloldalán az a felirat van, hogy főkapcsoló?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#18) - = Zk = - válasza Cthulhu Dawn (#17) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem, a háttérben egy polc van, és azon van a felirat. semmi extra. kiragasztottam még régebben

#16::C:R.....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19) madstunt


madstunt
addikt

aki csak elalszik tőle annak ne adjál azokba kár a finom ital:D

a krúdy könyv alatt mivan?

(#20) - = Zk = - válasza madstunt (#19) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ok, figyelni fogom Őket:)) ;]

ez:

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#21) madstunt válasza - = Zk = - (#20) üzenetére


madstunt
addikt

látom érdekelnek az álmok:)

#16 mraco: ilenyem nekem is volt, amikor tavaly ugyanekkor ellopták a telóm. xaktás ügyek tuti

[ Szerkesztve ]

(#22) - = Zk = - válasza madstunt (#21) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, mivel (péntek?) 13.-án születtem... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23) - = Zk = - válasza madstunt (#21) üzenetére


- = Zk = -
félisten

valamint igencsak érdekelnek az "álmok", ugyanis ettől az itókától aztán lehet álmodni olyat, hogy még Krúdy Gyula is csak vakarja a tarkóját a saját álmoskönyvének belső borítóján:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24) tibi666


tibi666
senior tag

én imádtam, aztán jó egy éve óriásit hánytam tőle, azóta nem ittam.
de lehet fogok még. a rumtól is nagyon készen voltam, arra se néztem rá sokáig, aztán ma azt toltam.

(#25) - = Zk = - válasza tibi666 (#24) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igazi sikersztori:C:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) tibi666 válasza - = Zk = - (#25) üzenetére


tibi666
senior tag

a kitartás meghozza a gyümölcsét. újra vedelhetem azt, amit régen.

(#27) - = Zk = - válasza tibi666 (#26) üzenetére


- = Zk = -
félisten

közepes hanyatlás után, egy igen erős kezdést látok ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) Gergő_


Gergő_
őstag

kösz nem kérek, enélkül is szarul vagyok most.
Azé' mindenkinek egészségére!!

(#30) nyunyu


nyunyu
félisten

Beton az eleg alattomos kombo, nem eleg, hogy kulon-kulon szar ize van mindket osszetevojenek, kemenyen fejbevag, plusz eleg hamar elobujik a roka az odujabol tole.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31) - = Zk = - válasza deathtania (#29) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C....
poharat hoztál?:))

#28: okés..

#30 picit bővebben?:U....valahogy nem értem ezt a hszt :B

#32:ááá, köszönöm. :R ismét tanultam valamit:R....
jövőhéten lehet rákostolok, és véleményt formálok...tonik+vodka alap, de betont még nem ittam...köszönöm...
bár lehet inkább idehaza csalogatom elő a rókát az oduból. mégse egy kricsmiben

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32) nyunyu válasza - = Zk = - (#31) üzenetére


nyunyu
félisten

Becherovka+tonik.

(Tonikot max ginnel tudom elkepzelni, esetleg whiskyvel, de utobbit gyomberrel jobban szeretem.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#33) - = Zk = - válasza nyunyu (#32) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gyömbérrel?..hm. megkóstolandó...
bár én ink tisztán ivós vagyok. max a sört "mocskolom" be kólával.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34) No-kia


No-kia
őstag

gratulálok, ucscó mondattal hoztad a formádat :W :DDD :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#35) #19617792


#19617792
törölt tag

Én is kérek, mert szomjazom. Porzik a vesém. :DDD Pohár nincs, csak vödör. :DDD

(#36) No-kia válasza #19617792 (#35) üzenetére


No-kia
őstag

elóeló vödörből nem iszunk odava írv, menjél haza :((( ;] ;] :DDD :DDD :DDD nézd meg, idepofátlankodik a drága italhoz, oszt' még pohárja sincsen' :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#37) #19617792 válasza No-kia (#36) üzenetére


#19617792
törölt tag

Na jó van pohár méretű vödör is. ;]:P De ha nagyon muszáj, akkor van pohár is, de akkor kettő is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38) - = Zk = - válasza No-kia (#36) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezen jót nevettem:C
bár már megválaszoltam neki, hogy a vödörbe is csak 4 centet töltök:))

te hozál poharat? vagy még kéreted magad?:))

nameg az Earl az alkoholfogyasztó-csomagjából csak a "pofáját" és a gyomrát hozta ;]

#37: a franc a pofádat:)) nincs! :((( na:DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39) ABE válasza nyunyu (#32) üzenetére


ABE
őstag

Becher+Schweppes Mediterrán egész jó kombinációt ad. :)

(#40) - = Zk = - válasza ABE (#39) üzenetére


- = Zk = -
félisten

felírtam! :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41) No-kia válasza ABE (#39) üzenetére


No-kia
őstag

énis felírtam

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#42) nyunyu válasza ABE (#39) üzenetére


nyunyu
félisten

Schweppesekkel az a baj, hogy miota par eve megvette oket a Popsi, teleb@sztak cukorpotloval, es igy ihatatlan lett. :O

Regen tok jo volt a gin&ginger, whisky&ginger Canada Dryjal (*), de mostanaban mindent elnyom az aszpartam utoize. :W

*: Kinleyt valamiert nem birja a gyomrom, tonikban sem.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

csak szólok, hogy márcsak 1db 0,5-ös üvegcse van....
fogyó eszköz sry:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#44) Lauda


Lauda
félisten

aki kér, jöhet pohárral.

Hova mehetek? :)

No nem poharral, hanem

:DDD

(#45) - = Zk = - válasza Lauda (#44) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sry...only pohár:C.....

az az aláírás No Comment:)):R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46) Lauda válasza - = Zk = - (#45) üzenetére


Lauda
félisten

A nagy "poharakat" szeretem es abbol is ami tele van finom anyaggal. :DDD :DD De az se baj, ha hordoszam van tartalekban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47) - = Zk = - válasza Lauda (#46) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:DDD úúúgylegyen! :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát ezt egyedül iszom meg, köszi mindenkinek:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49) kpal


kpal
veterán

ilyet nem ittam de az üvege tetszik. ;)

(#50) goyo206


goyo206
aktív tag

Kérhetnék egy pohárkával?
Igaz, már nem vagyok nagy fogyasztó, de pár évig az voltam! :))
Korábban nem fogyasztottam eme finomságot, mert nem futotta, csak "ócccsó" csinált kiskocsmai piára, de amikor már jutott, egyszer megkóstoltam (nem tudom sajnos, hogyan, miért és mi módon, nagy valószínűség miatt nem tudtunk dönteni, h. mit is kellene, aztán v.ki rábökött! :D ) és onnantól kezdve heti szintem csökkentettem a földi "készletet" ! Édeskésen kesernyés finomság, viszont szerencsére abszolút nem a likőr kategóriába tartozó "holmi" seggragasztóról van szó! Különleges pálinkának nevezném, hűtve ajánlom fogyasztani, bár volt szerencsém pár alkalommal langyihoz is, úgy mintha ütősebb lenne!
Én csak és kizárólag magában fogyasztottam és így is ajánlom, pazarlásnak tartanám elkutyulni bármivel is, báár lehet h. belekóstolnék, ha nagyobb mennyiséget szeretnék legurítani a szomjúság miatt, mert ebből már adódtak korábban problémák! ...szomjas voltam, szó se róla, aztán balga módon Becherrel akartam ezt oltani! :DDD Részben sikerült, legalábbis már nem éreztem szomjúságot, igaz, másból sem sok mindent! ;] :B :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.