Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Barnuss


Barnuss
tag

Big respect, tényleg nagyon jó volt végig olvasni a tesztet, még akkor is ha egy hulladéknak tartom magát a tesztelt eszközt :DDD

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ertem en hogy villanymotor, de mi hajtja?

Pár dolog azert kimaradt :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) RBJ


RBJ
addikt

Azt gondolná az ember minimum vízálló, az már minimum lassan minden kütyünél meg ennyi pénzért.
A mi band alvás monitorozást azért sokan cáfolnák, működik. :P

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#5) Csapoati válasza RBJ (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Úgy-ahogy (nekem is volt).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) tDr1v3r válasza RBJ (#4) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Vagy inkább működött... az utóbbi fél évben nem valami pontos nálam. Gondolom ilyen f.szán frissítik...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7) mrgergoke válasza Barnuss (#2) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszönöm a dicsérő szavakat neked is és morgyinak is :)
Ha érdekel több is, az aláírásomban ott a blogom :)

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#8) RBJ válasza tDr1v3r (#6) üzenetére


RBJ
addikt

Érdekes másnál, nálam teljesen pontos. :P

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#9) Csapoati válasza RBJ (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Olyan pontos, mint nálam, amikor alvás után kimentem a fürdőszobába, leültem a fotelba kb 1,5 órára és azt is alvásnak vette? ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) hatpersze válasza mrgergoke (#7) üzenetére


hatpersze
tag

Simán a tizenévvel ezelőtti Bog jutott nekem is eszembe a teszt olvasása közben. Ott lenne a helyed közöttük (helyettük), biztos nem csak átfutnám a cikkeket ha látnám Te írtad (:

Gratulálok, csak így tovább, egy rendszeres olvasót már biztos szereztél, attól függetlenül, hogy az általad (szó szerint is) boncolgatott terméket még nagyon erős kényszerítéssel sem lehetne rám erőszakolni (:

(#11) mrgergoke válasza hatpersze (#10) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszönöm, igyekszem úgy írni, hogy a nagy többség valóban ne csak átfussa, és a legutolsó bekezdést olvassa csak el, ahol leírom, hogy ajánlott-e, avagy nem, hanem élvezze az olvasást végig :)
Sajnos logoutra lassan jönnek ki a cikkek, de az aláírásomban lévő blogon minden hétfőn délelőtt 10-kor megtalálod a legfrissebb cuccot :)

https://rendeljkinait.hu/

(#12) bigrock


bigrock
addikt

Én is beruháztam egy ilyen kütyüre (most látom, igencsak halott a topic...) Nem tudja valaki, miért nem írja ki a hívó nevét, csak a számát az óra?
Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.