Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) GamerLaci123


GamerLaci123
tag

Én is egy ilyen fülest szereztem nemrég és nekem is nagyon bevált. Árához képest nagyon jó választás!
A cikk is jó volt :C Grat hozzá :R

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#3) d@vee válasza GamerLaci123 (#2) üzenetére


d@vee
őstag

És szerencsére a tartósságával sincs baj :C
Köszönöm :R

Ja

(#4) RECSKA


RECSKA
veterán

Ez nálunk a tavalyi év slágere volt. kb 3eFt-os árával messze a legjobb ár/érték arányú füles.

Nekem is van egy, tartalékban. Normális hangkártyával meglökve akkorát szól ( persze nem kristálytisztán, mint a creative rage-em ), hogy összefakad az ember agya.
Nagyon kellemes meglepetés, és bátran ajánlom mindenkinek, aki olcsón akar jót.
Nekem még az előző revízió van, melynek textilszövetes a kábele. Valamikor október magasságában jöttek ezek a piros kábelesek, de úgy tudom, csak ennyi az eltérés. Kényelmes is, jó is.
( rengeteg zalman terméket forgalmazunk, és minőségük messze a hasonló árú termékek felett található!!! ) :R

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#5) vadkörte


vadkörte
addikt

Mesélj szépen hol lőtted ezt a kis drágaságot. Munkahelyre keresek fülest, mert a benti szétmállott.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#6) d@vee válasza vadkörte (#5) üzenetére


d@vee
őstag

Google a haverunk :)
[link]

Ja

(#7) vadkörte válasza d@vee (#6) üzenetére


vadkörte
addikt

Közben én is megkérdeztem a haverunkat. Meglepődve láttam, hogy ezek itthon kerülnek ennyibe. Azt hittem valami csájnai zuglövöldében találta. Asszem rendelek is egyet. :)

Üdv. V. Körte

(#8) RECSKA válasza vadkörte (#7) üzenetére


RECSKA
veterán

nem fogod megbánni :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9) lemusz


lemusz
addikt

Technikailag eltér a kistesótól, a hps200-tól? Csak mert olyat használok már 1-2 hónapja, de a hangzása kifejezetten nem tetszik.

(#10) d@vee válasza lemusz (#9) üzenetére


d@vee
őstag

Sajnos a gyártó oldalán nincs fent, hogy a tiédben hány mm-es hangszórók vannak. A dobozára nincs ráírva?

Ja

(#11) RECSKA válasza lemusz (#9) üzenetére


RECSKA
veterán

Azt meg nem probaltam.

Ha olyan mint a 300as, es kicsit tobb magasat akar az ember, akkor hangkartya szoftvereben az EQ-val erdemes eljatszani.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12) d@vee válasza RECSKA (#11) üzenetére


d@vee
őstag

Na látod, nekem ez eddig eszembe sem jutott, mert elégedett voltam a hangzással! De ha ráérek eljátszadozok egy kicsit at EQ-val. :))

Ja

(#13) guftabi96


guftabi96
addikt

Nekem is van egy ilyenem itthon tartaléknak.
Kb fél éve kellett valami elég olcsó cucc minél gyorsabban és erre esett a választásom.
Kb 3 ezerért bőven megérte. :K

#KeepFightingMichael

(#14) vadkörte


vadkörte
addikt

Megrendeltem PCX-től.
Elméletben néhány nap és megkapom. Összesen 4133 Ft lett, csomagautomatás kiszállítással, dobozolva. Munkahelyi zajelnyomónak jó lesz.

Üdv. V. Körte

(#15) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Tetszik nagyon, jó vételnek tűnik :)

[ Szerkesztve ]

(#16) kisfer


kisfer
aktív tag

Nekem is ilyen van,pár hónapja vettem.

Szerintem megérte az árát,elégedett vagyok vele.

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#17) Crytek


Crytek
veterán

Nem tudom mikori eresztésű ez a cuccos ,de van akinek már 1 éve megvan?
A fülre rakható "műbőr" vagy akármi milyensége érdekelne.
Mert nekem van egy fülesem az kb szétfoszlott azon a részen :(

Next PC Upgrade: 2022

(#18) Hunner


Hunner
senior tag

Szerepel a tesztben, hogy zajcsökkentős, meg a gyártó weboldalán is az van hogy
"Noise Cancellation
The headphone cancels out surrounding noise so that the user can focus while gaming or listening to music "
, de akkor ez most tulajdonképp egy zárt füles, vagy nyitott egy kis marketinggel?

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#19) d@vee válasza Crytek (#17) üzenetére


d@vee
őstag

Nekem augusztus óta van meg, azaz fél éves. Még egy darabka sem jött le belőle és nem is néz ki úgy, mintha kopna. De persze én vigyázok rá nagyon, mert szeretem ezt a fejest, de naponta 3-4 órát kb. rajtam van.

Hunner:
A füled teljesen belemegy a kagylóba, így zajcsökketős. Mint írtam nem leszel tőle süket, de nekem pl. kizárja a noti ventijét akkor is, ha nem hallgatok benne semmit.

Ja

(#20) Hunner válasza d@vee (#19) üzenetére


Hunner
senior tag

:R
Köszi, akkor én is veszek egy ilyet. A teljesen nyitott füles a munkahelyi irodámba olyan lenne mint halottnak a csók, ellenben nem lett volna jó az sem, ha a kollégáknak meg kell dobálniuk, ha hozzám akarnak szólni :DDD

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#21) d@vee válasza Hunner (#20) üzenetére


d@vee
őstag

Arany középút :))

[ Szerkesztve ]

Ja

(#22) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok én tavaj karácsonykor vettem egyet a kedvező ára és a Zalman név miatt ! Sajnos a minőség silány . A mikrofon már lifeg pedig nem gyakran volt állítva. Két óra viselet után már nyom és kényelmetlen .Rendesen megfájdul tőle a fülem . Szerintem ez annyira az alja kategória , hogy nem nevezhető Gamernek csak így jobban el lehet adni + a külső dizájn sem rossz . Szóval -1 erre a termékre !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#23) d@vee válasza jozefgucci1 (#22) üzenetére


d@vee
őstag

Itt perpill 5 embernek tetszik,, veled együtt egynek nem. Az az 5/1 arány elég jó így is :P
A szorításhoz meg, a füled rakd bele, ne a füledre rá rakd :DDD

Ja

(#24) -=Szabi=-


-=Szabi=-
tag

Sziasztok!

December közepe óta van ilyen fejhallgatóm, az árához képest meglepően jól szól, jó a mikrofonja, kényelmes is, jól is néz ki.. és van rá két év gari.

Viszont a gyári képek és a csomagolás is csalóka, mert a kábele nem harisnyázott.. sajnos néhány hete el is kezdett erőteljesen sípolni a mikrofon, szerviz szerint hibátlanul működik.. -.-

[ Szerkesztve ]

(#25) d@vee válasza -=Szabi=- (#24) üzenetére


d@vee
őstag

Ennek az előző verziója a harisnyázott, én nem bánom hogy nem az. Az egeremnek és a fülhallgatómnak harisnyázott kábele van, de kb. egy év után "bemacskásodik", értsd furcsán mereven áll, vaszeg a mozgatások hatása.
De harisnyázva biztosan jobban nézne ki. :o

Ja

(#26) vadkörte válasza vadkörte (#14) üzenetére


vadkörte
addikt

Megjött a motyó.
Az első döbb: Ba&@>#g, ez NAGY! :) Az otthoni noname Hi-Fi fejhallgatóm kb. 2/3-a ennek.
A második döbb: A hangja... Szép, telt, EQ-rel még az alaplapi zajkeltő digitális zörejeit (zene?) is képes elfogadható minőségűvé tenni.

Tetszik.

Üdv. V. Körte

(#27) d@vee válasza vadkörte (#26) üzenetére


d@vee
őstag

Az első döbbenet nálam is ez volt, mert előtte egy kis 7rugós! vacak volt.

Ja

(#28) szabooo


szabooo
csendes tag

Még a végén ki is próbálom :R

(#29) GamerLaci123 válasza szabooo (#28) üzenetére


GamerLaci123
tag

Megéri. :) Ha nem szeretnél többet szánni egy fülesre szerintem egyik legjobb választás :K

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#30) GamerLaci123


GamerLaci123
tag

Kipróbáltam haverom 9e.-s fülesét (Hama uRage Explode Evo) és háát mintha ez a zalman jobb lenne hangzás terén... (vagyis nekem jobban tetszik :D )

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#31) -=Szabi=- válasza GamerLaci123 (#30) üzenetére


-=Szabi=-
tag

egy biztos, a füles leggyengébb pontja a harisnyázatlan kábel, amit ebben az árkategóriában bár el nem várhatunk, de a csomagolása és a promo képeken továbbra is harisnyázott kábel van..

(#32) d@vee válasza -=Szabi=- (#31) üzenetére


d@vee
őstag

Jogos teljes mértékben, a képek megtévesztőek. Igazából kapható volt úgy is, de az eggyel régebbi revízió...nemtudom mennyibe tellene nekik lecserélni pár képet a weboldalon pl.

Ja

(#33) GamerLaci123 válasza d@vee (#32) üzenetére


GamerLaci123
tag

Igen én is észrevettem és azt hittem hogy nekem is fonott kábellel jön de nem azzal jött. De attól függetlenül ár-érték arányban nagyon jó fejes :D

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#34) d@vee válasza GamerLaci123 (#33) üzenetére


d@vee
őstag

jaja, szerintem 5/5 :D de a fonott kábellel 6/5 lenne :DDD

Ja

(#35) GamerLaci123 válasza d@vee (#34) üzenetére


GamerLaci123
tag

:))

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#36) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok! :)
Tervezem ezt megrendelni. Azt lehet tudni, hogy milyen kiszerelésbe kapható kábelről? Mert ahogy olvasom itt a hozászolásokat valakinek harisnyázott vagy nem harisnyázott kábelbe kapott.

[ Szerkesztve ]

(#37) d@vee válasza Benir8 (#36) üzenetére


d@vee
őstag

A régebben kaphatóak voltak harisnyázottak :) Gondolom kisebb költségcsökkentés miatt inkább a harisnyázást vették el belőle, nem pedig silányabb hangszórót kapott. Szóval te már csak a sima kábelest tudod megvenni, de ha olyan szerencséd van, hogy valamelyik webshopban régebb óta maradt készleten, akkor talán pont azt kapod. De nem különbözik a doboza, vagy a leírása, szóval nem tudod megkülönböztetni a kettőt kibontás nélkül :N

Ja

(#38) Benir8 válasza d@vee (#37) üzenetére


Benir8
senior tag

Köszönöm a választ! :)
Szerintem nem probléma, mert csak ugye ez 3 ezer ft és sok pozitív tapasztalatok van. Mai napig is ajánlott típus?

(#39) d@vee válasza Benir8 (#38) üzenetére


d@vee
őstag

Mai napig :R Azóta sem kopott el a szivacsborítás a fülesen és ki sincs tágulva :) Még mindig maximálisan megéri az árát.

Ja

(#40) Benir8 válasza d@vee (#39) üzenetére


Benir8
senior tag

Már rendelem is egyet, ez lesz az első Gamer fejhallgatóm. :D
Tudom nagyon sokat nem várom el ennyiért, de célnak megfelel nekem, csak a hang kell játékra,filmre és zenére, mikrofont meg nem fogom használni.

(#41) d@vee válasza Benir8 (#40) üzenetére


d@vee
őstag

Akkor meg leszel vele elégedve. Persze nem hozza a 10 rugós kategóriát, de az árát bőven.

Ja

(#42) lemusz


lemusz
addikt

Jelentem szinte egy évre a megvásárlást követően a kistesó (HPS200) mikrofonja bedöglött. Kb egy hónapja jelentkeztek a tünetek, nem ismerte fel a gép a mikrofont, eddig megjavult annyitól, hogy kihúztam és újra bedugtam, de most már ez sem akar segíteni.

(#43) lemusz válasza lemusz (#42) üzenetére


lemusz
addikt

Vettem egy HPS300-ast is. Nem is nagyobb a 200-asnál, pedig képek alapján azt hittem nagy lesz a különbség. Nagyon durván kizárja a külzajokat. Kicsit hangosabb, a mélyebb hangokat kicsit másképp adja vissza (nem feltétlen rosszabbul). Tetszik hogy vékony a kábele, mert a 200-asnál egy év használat után, mikor a pánt kezdte elereszteni eredeti erejét konkrétan a nehéz kábel húzta le a balfülemről az egészet. Mikrofonja nehezebben mozgatható és nem is ér el a szájig, így sokkal érzékenyebb a külzajokra. A hangom vele mélyebb, lágyabb, dörmögősebb, a másikkal tisztább, élesebb volt. Gyengébben is hall engem, realtek driverben muszáj legalább 10-20 + db-t adni neki.

(#44) nesh_019


nesh_019
senior tag

Nekem is ez van, jó kis füles kb 2 éve van meg, azóta már párszor kapott tőlem amikro ideges voltam PUBG miatt és még mindig semmi baja, jól szól, jó a mikrofonja, hosszú távon viszont nem kényelmes, simán vetekszik a drágább vetélytársaival, BEST OF FÜLES amit lehet kapni
amugy van HPS400-500 is, azókat már valaki próbálta?

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#45) sityuka89


sityuka89
tag

Sziasztok! Kaptam egy ilyen típusú Headset-et, az lenne a problémám, hogy játék közben én hallok mindenkit, csak engem nem hall senki..valaki tudja mi lehet a probléma?
Előre is köszönöm a segítséget

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.