Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Adjunk a minőségre, kérem!
És álljon itt azok neve, akik a tartalomra és minőségre voksolnak:
1. z0d1AK
És a Többiek

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) Zsom!


Zsom!
tag

Nekem is van pár értelmetlen bejegyzésem,(mindegyik :DDD ) ezen próbálok javítani,és színvonalas írásokat próbálok publikálni. (Van már pár ötletem, egy címlapos is. :) )
Ha látok valami szabálytalanságot akkor ha tudok rászólok az "elkövetőre".

2.Zsom!

[ Szerkesztve ]

(#3) Ice!?


Ice!?
őstag

Adjunk a minőségre.

(#4) CséZé


CséZé
őstag

van egy olyan érzésem h leírtad h sok a köcsög, erre idegyűlik majd az a sok köcsög és megállapítják, hogy tényleg sok a köcsög.

egyébként +1

(#5) czundermák


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Minőségre adok egy plussz-t.
Igaz nagyon új vagyok itt a logouton a 4 hónapos regelésemmel, és mindössze egy címlapost adtam ki a kezem közűl, de nem magamból kiindúlva valóban a tartalomnak kéne sorsdöntőnek lenni. Kép se baj ha van, de amikor 5 kép közt van egy mondat, az már személyes bejegyzésbe való véleményem szerint. Vagy nyisson az illető egy galériát és oda is be lehet pakolni a dolgokat.

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#6) lezso6 válasza z0d1AK (#1) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Statisztika? ;]

Amúgy +1, de most minek ezt ecsetelni? Ki fogja írni azt, hogy nem érdekli a minőség? Ez ilyen, a közösségtől függ csakis a színvonal, ez szerintem azért várható volt, hogy nem lesz végig tökéletes minden. De amúgy is nyár van. Alig születik valami írás, mindenki nyaral, s az otthon punnyadók adják ki a publikálók tömegét, akik nem mennek sehova.

Mivel már jó ideje elindult a LOGOUT, a szakmai írások ezért vannak kimerülőben, nincs már miről írni, ismétléseket meg nem szeretjük, bár a retró szvsz jó, s jééé, ilyen cikkekből valamiért most elég sok született.

Blogba meg mindenki olyan hülyeség ír, amilyet akar. Bár ezen belül talán szükség lenne valamiféle szeparációra, mert itt aztán van mindenféle, olyan is ami címlaposnak is lazán mehetne, de a szerzőnek ehhez nincs bátorsága.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Minőség +1

A főoldalas téma hanyagságára tényleg van jó pár példa, de ami nálam legutóbb kiverte a biztosítékot az az egyik HAFX-es írás, nyelvtanilag, és helyesírásilag is rettenetes volt az egész, és akkor elvileg leellenőrzik ezeket kikerülés előtt :( . Személyes bejegyzések csak akkor szokták szúrni a szememet ha valamilyen új őrületből kifolyólag 1000 hasonló születik, pl. xyvas, értelmetlen hsz gyűjtéses körkérdések stb. Én még egy olyanra emlékszem, mikor Race rám szólt, hogy vegyem ki a "bssza" kifejezést a bejegyzésem címéből, most meg a szartól a bazdmeg-ig elég sok burkolatlan obszcén kifejezés megtalálható a címekben.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#8) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Egyetértek. Legyünk igényesek elsősorban önmagunkkal szemben! Ügyeljünk a magyar nyelv helyes használatára is! Könyörgöm, nem írjuk azt se, hogy 5K HUF! Helyesen: 5e Ft

(#9) Apollyon


Apollyon
Korrektor

"Visszasírom azt az időszakot, mikor Race még rám pirított azért, mert a szöveget és a képeket nem tagoltam 1-1 Enterrel."

Erről jut eszembe: hová lett Racecam? Korábban nagyon sok mindenhez hozzászólt, ma már szinte egyáltalán nem látom a hozzászólásait.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10) Wictor


Wictor
senior tag

Nekem sincs sok bejegyzésem, próbálok legalább normális minőséget kipréselni magamból, én inkább blogot írok (az meg nem tartozik másra úgysem). De abszolút le tudom tojni, hogy például melyik PH!-s tagnak hány pattanása van...

[ Szerkesztve ]

(#11) Cthulhu Dawn válasza Apollyon (#9) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Gondolom megunta, vagy nyugdíjazta magát. Ha még mindig olyan aktívan tevékenykedne moderátorként, mint ~1,5 évvel ezelőtt jó pár taggal kevesebben lennénk (és nem azért, mert éppen kihúzott egy nevet a kalapjából sapkájából).

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#12) talmida


talmida
Közösségépítő

Szerintem egyáltalán nem süllyed! :N

De a lényeggel 1etértek! (magasság, fogszám, stb statisztikák) :DDD
..bár engem nem is zavar, mert némelyik érdekes, másrészt saját blogban van :P OFF]

Viszont, bocs, de nem fogom kisebbre méretezni a képeimet :N ;] :P (Így is elég sokáig szokott tartani egy-egy bemutató elkészítése. Amúgy méretezem én, csak nem pont akkorára, mint az adott hely.. De ne mássz falra, ne is görgess. Egyszerűen csak nézd azt, amit látsz. Örülök, hogy az imageshack megközelítően olyan méretet nyújt, ami kb megfelel (OFF)az igényeimnek(/OFF).. (OFF)Az itteni képek szerintem kicsik a hatáshoz, mégha kattintani lehet is a nagyobb változathoz, nem mindenki veszi a fáradtságot a kattintáshoz. Én azt akarom, hogy az első benyomás jó legyen. :K(/OFF) :B Sorry.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#13) z0d1AK válasza Cthulhu Dawn (#11) üzenetére


z0d1AK
veterán

Egyéb elfoglaltságai miatt tud kevésbé aktív lenni. Ez pl igaz sajnos rám is... :((

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#14) Apollyon válasza z0d1AK (#13) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez nagy kár. A személyes bejegyzések miatt még nem is baj, azok úgyis elvesznek a süllyesztőben. De a címlapos írásokra valóban ráférne egy erősebb moderáció. Bár valószínűleg kevesebben is írnak manapság.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15) talmida válasza Apollyon (#9) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nyaral? :B:F
Szerintem a minőség kifejezetten javul. :K Pl régebben sok volt a fikázós topik is, ma már ilyen csak elvétve vagy egyáltalán nincs. :R Még címoldalas írásban is előfordultak cinikus, fellengzős megjegyzések. Szerintem a mostaniak jobbak. Nem minden az irodalmi stílus! :N Az emberség sokkal fontosabb. És én ezt tapasztalom az utóbbi időben. :K

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#16) Fecogame


Fecogame
veterán

+1

Helyesírás :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#17) Apollyon válasza talmida (#15) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hónapok óta? Akkor elég jól megy neki :D
Nem hinném hogy azért mert nyaralna.. Konkrétan olyan tavasz óta anarchia van itt a logouton..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#18) talmida válasza Apollyon (#17) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Na, most sajnos mennem kell, de esetleg kifejthetnéd bővebben is, hogy mire gondolsz :F ..

IN GOD WE TRUST!

(#19) N€T0X|N válasza CséZé (#4) üzenetére


N€T0X|N
őstag

[link] :D:D

Sent from my keyBoard

(#20) Ramius válasza CséZé (#4) üzenetére


Ramius
őstag

:C :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#21) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Kicsit vicces ez az írás, nézz már rá az utolsó két bejegyzésedre bazmeg..

(#22) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Engem hova sorolsz?
Nem kamu kérdés, sok múlik válaszodon, hogy miként viszonyuljak a kívánalmakhoz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) z0d1AK válasza Jhonny06 (#21) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ránéztem.
Ha úgy vesszük két üzlet elemzését tartalmazta.
Hol van a gond?

(Nem mondtam, hogy nem nyitottam régen olyan topicot, ami felesleges volt. Jó ideje hasznos tartalmat igyekszem megosztani.)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#24) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Természetesen +1 szavazat a minőségre.

Hát ha adni kell rá, akkor ennyit igazán megtehet bárki. Aki címlapos írásba vág bele az nézze át 5x, javítson ha szükséges. Talán a személyes bejegyzéseknél elég csak normálisan fogalmazni, hibákat kijavítani (ezzel nem azt akarom mondani, hogy össze kell csapni az egészet). :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#25) <NewL>


<NewL>
addikt

kitérdekel? nem kell belelépni, beleírni, kész.

There's an app for that

(#26) z0d1AK válasza <NewL> (#25) üzenetére


z0d1AK
veterán

Legutóbb egy Aerocool ház "tesztjét" szerettem volna olvasni, mert érdekelt.
Főoldalon volt, annyira rossz csak nem lehet. rákattintottam hát.

Tévedtem, nem hogy annyira rossz, még olvasni sem lehet...

Pedig hát ez volna az elsődleges cél egy cikk során, nem?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#27) tiv83us válasza z0d1AK (#1) üzenetére


tiv83us
veterán

Lassan majd csak elkezdodik mar vegre a suli, es nem azt fogjuk olvasni, hogy ki mikor menstrual.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#28) madmaxxx válasza z0d1AK (#26) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Lehetséges, hogy személyes bejegyzésnek még elment volna átírva. Szerintem inkább az ember gondoljon meg mindent, ha a címlapra ír. :B

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#29) madmaxxx válasza tiv83us (#27) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Miért ilyenekre vagy kíváncsi? :U

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#30) szablya


szablya
tag

Most egy ideig senki nem mer bejegyzést írni :DDD

A moderátorok tényleg lehetnének szigorúbbak, Racecam hiányzik :(

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#31) tiv83us válasza madmaxxx (#29) üzenetére


tiv83us
veterán

Hogy-hogy miert erre vagyok kivancsi? :F Nem vagyok ra kivancsi.
Csak mikor ilyen cimeket adnak a bejegyzeseknek, hogy "Na ez most nagy klafa!" "Ezt kapd ki!" "Na most aztan ez de duuurva!", mar csak azert se', hogy a paraszt sejtse mi a turorol van szo, igy kenytelen-kelletlen rakattintok es vagy valami kocsog techno szam fogad, vagy az hogy Katinak kiserkent a szore a punajan.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#32) Killing válasza talmida (#12) üzenetére


Killing
addikt

Jó munkához idő kell, tessék méretezni. :P
mod.: Az is le lett már írva hogy nem imageshack meg társai, hanem PH! kéfeltöltő.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33) Vakegérke válasza Vakegérke (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Komolyan kérdeztem. Kapok választ?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) Piloss


Piloss
senior tag

+1 minőségre

Amúgy csak uborkaszezon van

(#22) Vakegérke: Veled szvsz semmi baj sincs

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#35) z0d1AK válasza Vakegérke (#33) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem hiszem, hogy nekem kellene véleményeznem a te, vagy más írását.
Igyekezzen mindenki a minőséget szem előtt tartani publikálás során.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#36) madmaxxx válasza tiv83us (#31) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Nem akarok senkit megsérteni, de az ilyen és ehhez hasonló bejegyzéseket a 18 év alatti korosztály tagjai készítik. Valóban mérgesítő lehet, ha esetleg 1 érdekesebb írásra számítasz és helyette valami teljesen más blődséget kapsz cserébe.

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#37) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Azért süllyed a színvonal, mert hagyják. A takony bejegyzéseket régen kivágtam volna a kukába, a gyenge címlapos írásokat meg ki se engedem. No, persze ekkor én (illetve a moderátor(ok)) lennék a büdös paraszt.

Másrészt azért is, mert túl sok a neveletlen fiatal. Nem lehet ezzel a helyzettel semmit sem kezdeni, gyakorlatilag feleslegesek a fentihez hasonló bejegyzések is. Ha egy közösség le akar amortizálódni, tegye. Túl sok ész nem kell ahhoz, hogy valaki megértse, miről érdemes írnia. Mondjuk a sok gyökér bejegyzésből egyszerűen kideríthető, ki hülye (hacsak nem törli cselesen). Ez van.

Hivatásos -- vaskezű -- moderátor

(#38) madmaxxx válasza z0d1AK (#35) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Vakegérke írásai a valóságot tükrözik, ezért is szeretem olvasni őket. Ebből is látszik, hogy mennyivel többet ér egy tapasztaltabb ember írása egy fiataléval szemben. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#39) z0d1AK válasza Peter Kiss (#37) üzenetére


z0d1AK
veterán

Így is "parasztok vagyunk", max privátban kapjuk meg, nem public-ban.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#40) Vakegérke válasza z0d1AK (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez így szép, de semmit sem mond.
Szerinted írhatok továbbra is, vagy sem?

Számomra mindenki véleménye fontos, így a tiéd is.
Amennyiben úgy ítéled meg, hogy írásaim csapnivalóak, személyes bejegyzéseim csak arra szolgálnak, hogy hozzászólásokat gyűjtsek, mondd ki egyértelműen.

Véleményed fontos számomra, hisz' sokak véleményét tükrözheti.
Nem arra vágyom, hogy kasserold azt, amit teszek. Inkább az kívánatos számomra, hogy őszinte légy.

Csumi, haver, jól csinálod!
Menj a faxba ezekkel a minősíthetetlen izékkel.

Akkor most melyik?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41) madmaxxx válasza z0d1AK (#39) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Azzal viszont mindenki magát minősíti, ha ennyire negatív jelzőkkel illet valakit.

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#42) Peter Kiss válasza z0d1AK (#39) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Ha én kapok ilyen üzenetet, előbb porig alázom, aztán bannolom a 'csába. Tanuljon meg viselkedni.

(#43) z0d1AK válasza Vakegérke (#40) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nincs sok időm személyes bejegyzéseket lapozgatni az elmúlt bő 2 hónapban, mióta dolgozom. Megmondom őszintén, a sok más mellett a tieid sem olvasom, nem tudom, hogy miről, hogyan írsz.

(#42) Athlon64+ : Nálam csak kick-ban-del-kill van...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#44) Vakegérke válasza z0d1AK (#43) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értem.
Azt viszont nem, hogy milyen alapon állítod, hogy a személyes bejegyzések csak hozzászólás gyűjtésre szolgálnak.
Két bő hónap elég hosszú. Kihagytad, mégis véleményt alkotsz, nem is kis fajsúlyút.
Már bocs, ez hirtelen fellángolás, vagy korábbi véleményed elénk tárása?

Esetleg csak úgy gondoltad, hogy feltétlenül kritikát kell gyakorolnod?
Netán szükséged van egy olyan bejegyzésre, amely elég hozzászólásra tarthat igényt?

Tényleg nem értem, és ez nem kötözködés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45) z0d1AK válasza Vakegérke (#44) üzenetére


z0d1AK
veterán

A hozzászólás gyűjtő topicok elsősorban azokban a statisztikai bejegyzésekben merülnek ki, melyekből megtudhatjuk, kinek hány lábujja van, stb.

Azon topicok, melyek közösségeknek adnak otthont, inkább pozitív véleményem van.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#46) Vakegérke válasza z0d1AK (#45) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyjából értelek, ha nem is adtál konkrét választ.

Aki szelet vet...

Vakegérke bánatosan legyint, és elkönyveli a nagy semmit a tapasztalatai közé.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Régen szóltak nekem is dolgok miatt, ma már nem. Pedig jó lenne vagy nem is tudom.
Az E90-es dolog kicsit pofáraesés volt mert tőlünk 50km-re melóztam és mobilneten láttam, hogy meg fog jelenni aznap délben, pedig reméltem, hogy haza tudok érni még és pár új képet fel tudok tenni amiket éppen a meló miatt tudtam elkészíteni. Azt is tudtam, hogy van benne pár hiba, pl a sereo = stereo, de reggel elfelejtettem kijavítani. Sebaj, tanul az ember a hibáiból, legközelebbi még jobb lesz.

Az PSX-es dolog itt nagyon kivágta a biztit úgy láttam. Főleg az elején egy HSZ, első 10-ben volt benne. Adott a cikkírónak rendesen.

(#48) kmisi99


kmisi99
addikt

minőség +
Sose szerettem a kókány csak hozzászólás gyűjtő igénytelen témákat egy oldalon se!

(#49) geprombolo


geprombolo
senior tag

Elkötelezett híve vagyok a helyesírásnak, szorgalmazom is, ahol tudom. Részemről +1 a minőségnek.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#50) moha21


moha21
addikt

Azért ez a süllyed a színvonal is elég lerágott csont. :U

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.