Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crytek


Crytek
veterán

Mekkora képeket kéne betennem hogy rendesen láthatóak legyenek??

Next PC Upgrade: 2022

(#2) Viszlát válasza Crytek (#1) üzenetére


Viszlát
addikt

600 pixel széles max.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3) Padisah válasza Crytek (#1) üzenetére


Padisah
tag

Gyakorlatilag pont olyan rendszered van mint nekem,ezért is örülök a tesztednek.Szerintem procit nyugodtan húzd fel 400 MHz-es FSB-re (3200 MHz) mert röhögve tudja alapfeszen.
A vidkarid sima,vagy Sonic verzió?

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#4) Crytek válasza Padisah (#3) üzenetére


Crytek
veterán

Ha jóltudom a Sonic az emelt órajelű igaz? Ha igen akkor nekem sima referencia órajelű van.

Next PC Upgrade: 2022

(#5) Prosector


Prosector
addikt

Kicsit félve vettem meg az első ilyen márkájú vga-m (76GT),de már a másodikat nyüstölöm ettől a gyártótól és semmi bajom nem volt velük. Lehet,h nem egy neves cég,de nem is rossz.

(#6) Racecam válasza Crytek (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Inkább 550 ésúgy csináld meg, hogy klikkelhető legyen. Helyezd középre, a képek és a szöveg között pedig mindig két-két üres sort hagyj ki.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#7) Crytek válasza Racecam (#6) üzenetére


Crytek
veterán

Megcsináltam volna ha tudnám hogyan kell klikkelhetőre csinálni :(
Leirnád hogyan kell?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#8) 7 válasza Crytek (#7) üzenetére


7
addikt

Hangsúlyozottan kérünk mindig mindenkit, hogy kepfeltoltes.hu-ra és imageshack-re NE tegyék a képeket, mert sokaknak lassú, vagy be sem jönnek a képek. Javítsd, kérlek, van még kismillió hely:

DJ & tHom PH!-képmegosztója
xs.to
Picasa
cizoe képmegosztója (itt klikkelhetőre kapod a LOGOUT-link címen a képeket)

(#9) jorden06


jorden06
senior tag

A VGA dirvert le lehet szedni normálisan is? :U na jó viccet félretéve tudom, hogy van valami rendes uninstall de pontosan mi a folyamata? Tényleg van tapasztalható ereménye?

(#10) Prosector válasza jorden06 (#9) üzenetére


Prosector
addikt

Crytek kollega talán a csökkentett módbani uninstall-ra gondolt ... de nem biztos.

(#11) Crytek


Crytek
veterán

Sokan a Driver cleanerre esküsznek meg volt ezen felül mégvalami de nekem ez bonyolult :D
Inkább uninstall azt fel az újat egyszerűbb :D

Képeket javítom sorry.

Next PC Upgrade: 2022

(#12) Crytek


Crytek
veterán

DJ & tHom PH!-képmegosztója - nekem nem müködik
Picasa - had ne regeljek már képek miatt
cizoe képmegosztója - ez sem müködik nálam

iaro.3dmax.hu-ra felrakom őket az jóvan!

Next PC Upgrade: 2022

(#13) Solten válasza Crytek (#12) üzenetére


Solten
addikt

Netbag se rossz.. :)

Saor Alba

(#14) juhi07


juhi07
senior tag

Jó kis teszt :)
Gratuláciom :DD :R

AMD X2 5000 BLACK EDITION |AC Freezer64 Pro | 2 x 1GB DDR800 KINGMAX |GIGABYTE HD4850 512MB| MSI K9N SLI | 250GB SATA2 16MB Buffer | Hitachi 1 TB Winchester | 400W Chieftec | Samsung SyncMaster 940nw (19'' TFT)

(#15) Crytek


Crytek
veterán

Folyamatosan frissitgetem majd több játékkal még.

Szándékomban áll a Call of Juarezt a Test Drive Unlimitedet is beletenné még és kitudja még mit :D

Next PC Upgrade: 2022

(#16) juhi07 válasza Crytek (#15) üzenetére


juhi07
senior tag

Várva várjuk :)) :DD :D

AMD X2 5000 BLACK EDITION |AC Freezer64 Pro | 2 x 1GB DDR800 KINGMAX |GIGABYTE HD4850 512MB| MSI K9N SLI | 250GB SATA2 16MB Buffer | Hitachi 1 TB Winchester | 400W Chieftec | Samsung SyncMaster 940nw (19'' TFT)

(#17) feka007


feka007
nagyúr

Nemtudom mi a bajod a Crysis grafikájával... "de a házak bódék belső tere a növényzet az valami siralmas." Hát már nem új a játék, de még mindig ezerszer szebb a növényzet, mint bármelyik játékban. Amiért nem lehet teljesen fotorealisztikusnak mondani a játékot, az a rengeteg fény, ami ott is van, ahol nemkéne. Most nem tudom mi a technológiának a neve, ami dinamikusan kezeli az árnyékokat, de úgy kell elképzelni, hogy a spotlight megvilágítással ellentétben az árnyékos részeken is eltérő a fényerősség, CoD4-be szépen alkalmazták (ez az 1 miatt mondható szépnek, amúgy annak tényleg siralmas volt a grafja néha)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.