Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szabi820


szabi820
tag

Volt ilyenem,nem nagy eresztés.A hàtuljàról egy hét után elkezdett lepattogni a lakk,vagy mifene.A kamerától sem dobtam hanyatt magam.El is adtam gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#2) Rusi válasza szabi820 (#1) üzenetére


Rusi
senior tag

Érdekes ez a lepattogzás dolog, nálam bő 2 hetet töltött a telefon (illetve még most is nálam van) és semmi baja nincs a hátának, még karcolás sincs rajta, pedig ez a felület elég érzékeny az ilyenre. :F

Mobilaréna (2010-2017)

(#3) papi77 válasza Rusi (#2) üzenetére


papi77
addikt

Neked nem küldözgette az adataidat Kínába?
Most olvastam,hogy vigyázni kell ezzel a típussal!

Az első: NOKIA 1611

(#4) Rusi válasza papi77 (#3) üzenetére


Rusi
senior tag

Én nem olvastam erről, de milyen adatokat és milyen formában küldözgetné? Ráadásul miért csak ez az egy típus, a többi Xiaomi meg nem? Vagy esetleg valakiknek nem tetszik az eladások megnégyszerezése? :D
Nekem még ahhoz is engedélyt kért, hogy a MiCloud aktiváláshoz 2 nemzetközi SMS-t elküldjön, meg fura módon sokszor feldobta az "Adathasználati figyelmezetés" szöveget, pedig a közelében se voltam/vagyok a netcsomagom végéhez (a netet nem állította le, csak figyelmezetett, de hogy mire... :) ).

Mobilaréna (2010-2017)

(#5) macskea


macskea
őstag

Jók ezek a magánfelajánlásos tesztek, klassz, hogy az emberek egy időre beáldozzák a cuccaikat a köz érdekében. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#6) Retekegér válasza papi77 (#3) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

What? Max. azt tudom elképzelni, hogy bizonyos kínai webshopoknál telerakják mindenféle appokkal, de az nem a készülék hibája.

Amúgy a címből az L9 teszt jutott eszembe. :))

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#7) #79335424


#79335424
törölt tag

Glonass??? Ez biztos?

(#8) papi77 válasza Rusi (#4) üzenetére


papi77
addikt

Azt olvastam,hogy az sms- eket,meg más személyes adatokat is küldi...most mobilról vagyok,nem tudok linkelni,de úgy emlékszem a pcworld-ön olvastam.

Az első: NOKIA 1611

(#9) Rusi válasza papi77 (#8) üzenetére


Rusi
senior tag

Az SMS-eket küldi? Hát az LOL, mert én nem küldök SMS-t, ami meg jön bejövő, azt olvashatják nyugodtan, legfeljebb röhögnek rajta egy jót. :D

Mobilaréna (2010-2017)

(#10) Graphics válasza Rusi (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

GLONASS nincs

A-GPS van és EPO támogatás.

más: Alapvetően egy nagyon jó készülék, kb 1 hónappal ezelőtt volt már nálam, minden funkciója jó, a MIUI részletgazdag , és tényleg napi szinten nagyon jól használható.

Azt hiszem, ár-érték bajnok :)

@papi77: lejárató negatív kampány, buherált fotóval.. hagyjuk

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) vicze válasza papi77 (#3) üzenetére


vicze
félisten

(#12) Rusi válasza Graphics (#10) üzenetére


Rusi
senior tag

Az jó, mert eszerint meg van...

Mobilaréna (2010-2017)

(#13) Graphics válasza Rusi (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát megnézem majd, de MTK SoC-os cuccok nem igazán voltak eddig GLONASS-sal... Max majd az újak.

De a telefon topicjában is volt már róla szó :) nincs glonass jelenleg

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) papi77 válasza vicze (#11) üzenetére


papi77
addikt

Az jó,mert most készülök Redmi 1S- t venni :)

Az első: NOKIA 1611

(#15) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Tényleg kémkedik!

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#16) Rusi válasza Graphics (#13) üzenetére


Rusi
senior tag

Oké, nekem annyira nem para, mert a GPS így is szépen és pontosan működött. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#17) Retekegér válasza vm93hun (#15) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Előtted írták, hogy kamu.

<< Heimdal >>

(#18) Graphics válasza vm93hun (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:W Hosszú hétvégénk lesz az ilyen blama-hülyeségekkel...

Nem kell James Bond-nak érezned magad, nem kémkedik...

Olvasgasd amit linkeltek, mielőtt bebüfizel ide valamit . KÖSZI, ilyen szarságokat linkelni, hihetetlen...

De fel tud b....niiiii

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) #79335424


#79335424
törölt tag

Amikor először hallottam a 2GB -os verzióról, akkor azt mondtam, hogy ezt a telót nekem találták ki. 5,5 coll, MTK dual SIM (az MTK control app miatt), 720 -as kijelző, nagy akku, nem KitKat. Király! Az LTE hiányát nehezen, de benyeltem volna (hiányzik a VOIP -hoz, legalább az egyik slotban). Aztán kiderült, hogy NFC sincs (szeretem az automatizálást és az NFC ehhez hasznos feature). Úgyhogy inkább még várok egy kicsit, hátha 6595 -tel is lesz majd egy hasonló (bár az már tuti KitKat lesz, de majd csak kicselezem a korlátozásokat).

(#20) Remiel


Remiel
őstag

És ha kémkedik esetleg akkor mi van úgy egyébként?

Mit féltesz szerencsétlen Kínaiaktól?

Az smseidet? A felét meg sem értenék... a netezési szokásaid, a képeidet? vagy mégis mit?

Egy baromság az egész, a telefon bestbuy ár/érték szempontból és pont 0 kopás van rajta, de egyébként azt is leszarnám ha kopna a hátlap, mivel kemény 800-2200 Ft között kábé 1000 féle hátlap, tok estébé kapható hozzá...

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#21) Graphics válasza Remiel (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bármit lehet hozzá kapni. Fém,fa,műanyag,üveg hátlapot.

Ezért kedvelem a Xiaomi-t , teljesen egyedivé szabható, kívül-belül

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Ez is és az 1s is nagyon jó telók. Nagyon megkedveltem az utóbbi időben a Xiaomit. :K :)) Ha most váltanék telót, én tuti az 1s-t választanám. :K (Ez már túl nagy nekem).

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#23) Graphics válasza Thaaleum (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hibátlan cucc az is :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Akármi is az igazság szvsz nem éri meg az alacsony ár annak cserébe, hogy utána meg kémkedjenek a felhasználók után (és mi van, ha épp személyes adatokra fáj a foguk? Khm!!!) Ezért nem bízok én jött-ment Chang gyártóban, maradok azoknál akik már több éve vannak a piacon.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#25) Sn00k


Sn00k
veterán

Minden szép, minden jó, nem is értem , miért nem lehetett AJÁNLOTT ?

3njoy the Lif3

(#26) Thaaleum válasza Graphics (#23) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Ja nagyon király telefon, rengeteget vacilláltam is, hogy megvegyem-e, de úgy döntöttem, hogy megvárom az utódját. (2s?)

@vm93hun: hát a Xiaomi pont hogy nem egy ilyen jöttment channel gyártó, és pont hogy már legalább három-négy éve piacon vannak.

@Sn00k: kiküldözgetős-garis kínai telóknak elvből nem szoktak ajánlottat adni.

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#27) Retekegér válasza vm93hun (#24) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Haha, bízz inkább a profi NSA-ban. :C

<< Heimdal >>

(#28) Graphics válasza Sn00k (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert jelenleg hivatalos magyar support nincs. Ezért.

@Thaaleum: 2S? Olyan már van :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) #79335424 válasza vm93hun (#24) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én sem bíznék. Ezért megnézném, hogy melyik szolgáltatás, milyen porton, kivel kommunikál. Aztán ha vmi olyat találnék, ami nem tetszik, akkor az n+1 lehetőség közül valamelyikkel megakadályoznám azt a kommunikációt.

(#30) Duree


Duree
veterán

Nagyon nagyon tetszik a gép,igazán jól néz ki,nekem megfelelnek a szolgáltatásai,és igazán kedvezö az ára.Szerintem megvan a következő telóm.

duree54

(#31) Thaaleum válasza Graphics (#28) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Mármint a Hongmi 2s-t. :B

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#32) Graphics válasza Thaaleum (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem ezt a nevet nem fogják így használni, a Mi2S miatt. de szerintem megoldják majd.

Az biztos, hogy a palettán van Snapdragon 400-600-800-801 is most már és az MTK is fellelhető, és a jövőben is remélem biztosítják mindkét oldalnak a legjobbat.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) dsr


dsr
senior tag

Nagyon tetszik ! :) Szerintem kitett magáér a Xiaomi most is. :)

(#34) Gabó75


Gabó75
senior tag

Nagyon korrekt teló. Tegnap jött meg a feleségem használja majd. Nekem Xiaomi MI-2 van, ezért is szavaztunk bizalmat. Féltem egy kicsit, hogy pixeles a kép, de abszolút korrekt. Be kell, hogy lássam van értelme az ilyen méretű telóknak.

(#35) kcsa


kcsa
veterán

"Nem fogok most nagyon részletesen belemenni a MIUI bugyraiba, azt már megtettem a MI-3 esetében, de tegyük hozzá, hogy vannak funkciók és opciók, amik itt kimaradtak."

Oké, nem kell részletezni, de a kimaradó fícsörökről talán szólni kellett volna ennél részletesebben is...

De az akadozások szvsz a 25-ös ROM-nak köszönhetők. Amióta nekem is az van fent, valahogy nem olyan, mint a 23-assal. Chrome is hajlamosabb beragadni.

[ Szerkesztve ]

(#36) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Maga a Telefon csomagolasa, szine, muenje sok mas modellbol ismert megoldasokat koppintja le.. Erdekes volt a teszt, bar en nem vennek kinai telefont..

(#37) sagem válasza vm93hun (#24) üzenetére


sagem
addikt

Az mondjuk furcsa, hogy a kémkedéstől félsz, s ezért veszel inkább bejáratott márkát..ha kémkednek akkor 100% hogy az ismert márkákon fogják kezdeni, hiszen az emberek úgy gondolkoznak mint Te + a bejáratott márkákat ismerik/azokat tudják leemelni a polcokról minden második üzletben, ezért aztán azokat veszik = ezeken éri meg leselkedni a legjobban..:)

Magyarul ha kémkednek akkor mindenen kémkednek, maximum az változik, hogy melyik országba küldi az adatokat :D

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#38) #76500480


#76500480
törölt tag

Azt hittem nagyon erősen cseregyanús lesz de a teszt 1/5-nél rájöttem, hogy ez nem a Z Ultra ellenfele.

[ Szerkesztve ]

(#39) Luck Dragon

Köszönöm a tesztet, és a felajánlónak, nekem tetszik ez a készülék, pont. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#40) Sn00k válasza Graphics (#28) üzenetére


Sn00k
veterán

Már , hogy ne lenne magyar support ? Csak fel kell hívni a számot ;]

3njoy the Lif3

(#41) Graphics válasza Sn00k (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tudod jól hogy értem :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Arra a Mi-key (egér? :D) dologra kitérhetett volna a teszt, csak sejtem, hogy mi lehet, de jónak tűnik. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43) addamka válasza Csapoati (#42) üzenetére


addamka
őstag

Valószínűleg nem volt hozzá alapban, én is külön rendeltem.
Jack-be dugható programozható gomb lényegében, plusz nem megy bele a por addig.
Nálam kimerül az 1 klikk kamera, 2 klikk zseblámpa használatában jelenleg :)

Sunyi fotózáshoz jó, mert be lehet állítani, hogy csináljon képet/videót a háttérben, bár elvileg kikapcsolt kijelzővel nem megy.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#44) Mohijani


Mohijani
csendes tag

Van benne S pen? Mert ha nem, akkor mitol Note?

(#45) babkukta válasza #76500480 (#38) üzenetére


babkukta
senior tag

Azért ott nem tart :D Se méretben, se hardverben. Egyébként kíváncsi leszek, h annak lesz e folytatása

Üdvözlettel, Tibi

(#46) Graphics válasza Mohijani (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jujj ez fájt...

S Pen? Egy Xiaomi-ban... hűűű lehidalok...

Azéééé''' Nóóót , meeer' nagy, érted? :) :U

Ezért az egy hozzászólásért, kár volt regisztrálni, olvasgasd tovább :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) Kornel


Kornel
veterán

Nekem lesz egy ilyen eladó :)
Amúgy elég jó telo :)

(#48) jozso1989


jozso1989
őstag

Most néztem róla egy youtube tesztet. Zseniális készülék, tényleg ez a MIUI csodálatos! :) Fasza gép!

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#49) Graphics válasza jozso1989 (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na ez most meglepő Tőled :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) Mohijani válasza Graphics (#46) üzenetére


Mohijani
csendes tag

Ha nagy akkor MEGA. Ha note akkor kell S pen!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.