Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ncc1701


ncc1701
veterán

Megtanulhatnák már az emberek, h az android úgy működik, h a lehető legtöbb dolgot a memóriában tartja. Majd felszabadítja, ha kell neki. :)

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nem jók a képek :U

(#1) ncc1701 rühellem amikor az ilyen Super Cleaner Turbo Booster hulladékokat nyomkodják 1-2 mb plusz szabad ramért :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) enginev3.0 válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


enginev3.0
félisten

Köszi az infot, mindjárt megcsinálom :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Javítva minden

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) Chaser


Chaser
titán

Biztos jó, nekem nem lesz, ekkora felbontásra sok FHD. Most noteom van, 5,5" HD, bőven jó. Kisebbre cserélném, de xiaomitól kb marad a redmi2 pro a felbontás miatt. Először redmim volt tavaly, 4,7" HD, viszont az nekem akkor kis felület volt, sokat maileztem, de már nem fogok annyit, jöhet újra kisebb:)

"5" FULL HD
A méter tökéletes, a felbontás is, bár a nagyobb felbontás jól néz ki, és nagyon szép, hétköznapi használatra, szerintem az 1080p is megfelelő. "
Itt arra gondoltál, hogy hétköznapi használatra a 768/800p is jó, vagy az 1080p, bár konkurensek nagyobb felbontású kijelzőket kínálnak?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6) enginev3.0 válasza Chaser (#5) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem volt 4.7" 5" meg 5.5"-on is full hd kijelzőm telefonba, szerintem tökéletes mindegyiken, de az kétségtelen, hogy egy LG G3nak eszméletlen szép képe van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7) Chaser válasza enginev3.0 (#6) üzenetére


Chaser
titán

Szép az, de pl viberezni már nekem necces lenne, meg sok mindent nagyítani kell natívon. Bár biztos lehet eleve nagyobbra állítani a dolgokat, túlzottan nem foglalkoztam vele az igaz. 15,6"-on is elég penge a FHD, és ágyból pl olyan távolságból nézem mint a telefont. HD+ gépem van, bőven jó az is, kicsit túlzásba vitték már telónál a ppi hajkurászást, de kell valamivel versenyezni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8) enginev3.0 válasza Chaser (#7) üzenetére


enginev3.0
félisten

Versenyezni sok mindennel lehetne, csak biztos ezzel a legkönnyebb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9) sylverdevil


sylverdevil
csendes tag

Sziasztok,

kérlek erősítsetek meg abban, hogy a telefonból nincs külön európai és kínai piacra szánt verzió. Lehetőségem lenne egy kínában élő barátommal hozatni magamnak egy példányt, de ugye nem tudok belefutni valami műszaki problémába vele, úgy értem működni fog a hazai hálózatokon minden flottul? Feltételezem ugyanazt a típust tudnám megrendelni magam is netről, de azért gondoltam körbekérdezek.

köszi!

(#10) Milestone2


Milestone2
nagyúr

És hogy ne csak a Redmi Note 3 tulajdonosok szívjanak, itt egy mai hír, friss ropogós reggelre:
BOOTLOADER HIVATALOSAN BEZÁRÁSRA KERÜL Mi4c és MINOTE és MINOTEPRO készülékeken.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Megérkezett a TWRP 3.0 pár készülékre.
Mi3, Mi4, Mi4c, MiNote, MiNotePro, RedmiNote 2, RedmiNote 3 még tervezik folyamatosan újabbakhoz.
Köszönet miui.poland-nak.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#12) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Itt az új tesó Mi4S, csak hogy ne csak a Mi5-ről szóljon ez a nap...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.