Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Mobilaréna teszt alatti topik ERRE.
Ezt a topikot zártam, hogy ne szakadjon ketté a téma.

--------------------------------------------

Eredeti hozzászólás:

:C jó cikk, brutál teló, tied az első cikk :R

[ Módosította: Barthezz2 ]

Iphone 7

(#2) csongi


csongi
veterán

Jo cikk jo telefon 120 korul nagyon jo vetel. Van egyedisege es vegre a kinai piac sajat labara all es sajat munkasaival sajat termekkel szepen elpicsazzza a csamcsung es egyeb bergyarto kizsakmanyolo cegeket! Hajra szurkolok en is eredeti kinai telefonot veszek csak. :). Es batran ajanlom mindenkinek.

(#3) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Érdekes,hogy a kamerája semmivel sem jobb,mint a harmad ennyibe kerülő Hongminak. :B

Alias: Júzer error

(#4) -PLevi-


-PLevi-
senior tag

Köszi a tesztet, összeszedett írás! :)
A Xiaomi-nak pedig ismét csak gratulálni tudok! :C

(#5) bozarjoska


bozarjoska
őstag

Jó teszt lett, grat a telóhoz ;)
"A jelenleg tesztfázisban lévő, szeptemberben nyilvánosság elé kerülő v6-os MIUI verziót pedig még nem volt alkalmam kipróbálni."
Ja, nem hát ;]

(#6) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Valóban jó cikk lett, de azért örülök, hogy nem ilyenem van, hanem Oneplus One-om. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7) balewi


balewi
aktív tag

Köszi a tesztet és a cikket :R
De az NFC tényleg kimaradt :F Mintha valahol azt olvastam volna, hogy van benne.

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#8) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Csak megtaláltam.
Köszönöm.
Most töprenghetek.
Mi3, Mi4 (honnan "lopjak"?), netán a régi "szerelem" SG Note3, vagy a BQ Aquaris 5.7

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9) Barthezz2 válasza bozarjoska (#5) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Csak a cikk után került fel, de amúgy is beta még. Majd pénteken ha kijön, utána írok róla.

balewi:
Sajnos ki. Először én is azt írtam, hogy van, de aztán szereztem egy NFC tag-et, és rájöttem, hogy tényleg nincs.

Köszi mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Le a kalappal hogy sikerült ilyen hamar szert tenni rá.

Elismerésm. A cikket késöbb olvasom el teljesen, de eddig jo.

A telefon meg, egyértemü. A Xiaomi és a MIUI kiválo. Ez tény

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) #53932800


#53932800
törölt tag

Kár,hogy kihagyták belőle a bővíthetőséget :O

Egyébként nincs benne a tesztben,hogy hány giga RAM van a készülékben :R (Bár lehet,hogy csak én siklottam el felette :R )

(#12) fi:zi'k válasza Oppenheimer (#6) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mi is. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13) bozarjoska válasza #53932800 (#11) üzenetére


bozarjoska
őstag

Benne van igen, 3giga!

(#14) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Szép munka!! Köszi!! :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#15) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Le a kalappal a kinaiak elott, de osszesegeben amennyiert mo-n belehet ezeket aszerezni, inkabb mas markakat nezek... osszesegeben ameg. 20k val olcsobban nem lehet beszerezni ezeket a tobbi markatol addig a gondolattal se jatszom el... Inkabb egy lg g2, mint ez kb 110k-t. A gari, a fenykepezo minosege, az itt beszerezheto ar, mind olyan tenyezo ami miatt szerintem a felso kategoria meg nem igazan eri meg kinabol...

(#16) Sn00k


Sn00k
veterán

Jó cikk , szép munka! :D Egyedül a kamerája az , ami kissé elszomorító, de ezért a pénzért, ennyi belefér az TÉNY!

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#17) Milestone2 válasza Fail3D! (#15) üzenetére


Milestone2
nagyúr

LG-t soha többé nem veszek!
Most még kénytelen vagyok.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#18) Fail3D! válasza Milestone2 (#17) üzenetére


Fail3D!
addikt

Nem mondom, hoyg maradektalanul elegedett vagyok, de 4x ota mindet kiprobaltam fentrol /g2 meg kivetel/ es ar ertekben ahoz kepest mennyiert tudtam beszerezni nagyon elegedett vagyok. Ar/ertekben nemtudok most mire valtani, felevente evente meg meguntam, hogy 50k-t bukjak igy most meg egy darabig kivarok:) Semmi olyan ujdonsag nincs amire, ha valtanek tudnam biztosra, hogy tobbet adna... Ez a telefon tetszene, de talan adnek erte 90k-t...

(#19) Sn00k válasza Milestone2 (#17) üzenetére


Sn00k
veterán

Azért egy G2/G3-ra , még te sem mondhatnál NEMet ! :DDD

3njoy the Lif3

(#20) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Gondolkodtam rajta egy darabig, hogy cserélem rá a szifont, de kiesett egyéb okok miatt. :) Amúgy összességében nem rossz készülék, főleg ennyiért, ha a több csúcskészüléket nézzük. Ráadásul nem szálltak annyira el a méretekkel sem, ugye ez "csak" 5" és viszonylag vékony kerettel.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) Fail3D! válasza Fail3D! (#18) üzenetére


Fail3D!
addikt

Foleg ugy, hogy lg garival vettem 92k t a g2 kb 4 honapja...

(#22) Sn00k válasza Cyberpunk (#20) üzenetére


Sn00k
veterán

Én ugyan így vagyok / voltam vele :) Ez volt a titkos befutom, de valszeg még is kihagyom:) A nexus 6-ra leszek még kíváncsi + megvárom a szeptemberi új jövevényeket :)

3njoy the Lif3

(#23) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Én örülök hogy nem mentek fel 5,5 re ezzel a készülékkel.5" még befér a zsebbe ha nem is kényelmesen, de gond nélkül.KB mindent beletettek, igaz kamerán lehet lovagolni.Nekem jobban tetszik mint a 1+1 már csak a mérete méret miatt.

(#24) Milestone2 válasza Fail3D! (#18) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Rájöttem, valójában a CM-et unom, meg az alap Android - ot. LG L9-re jól portolták a MIUI -t, megszerettem. Lehet sokáig elégedett lennék a Mi-vel. De úgyis eljön nálam, amikor majd az Ubuntu Touch-ra, Sailfish OS-ra, vagy Fox OS-ra vágyom. Alaptermészetem, hogy vágyom az újra.

sn00k

DE! No more LG!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25) catroot


catroot
veterán

Elég jól összeszedett, igényes cikk!

Használd egészséggel az új telefonod!

Köszönöm a tesztet!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26) Kris87 válasza Oppenheimer (#6) üzenetére


Kris87
aktív tag

Én pedig örülnék ha ilyenem lehetne a OnePlus One-om helyett. Ennek legalább nincsenek földelési, sárgulási, térerő, hangminőség etc. problémái.

(#27) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a remek tesztet. :R Imádom ezt a telefont (is), öröm volt olvasni róla.

"nincs rá lezsóidő"

(#28) Milestone2 válasza Kris87 (#26) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ne felejtsd - szerintem - tökéletes telefon NINCS.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#29) Cyberpunk válasza Kris87 (#26) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A te példányod a gáz, vagy ez általános hiba?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30) Fail3D! válasza Milestone2 (#24) üzenetére


Fail3D!
addikt

En wpre lennek kivancsi majd, de varok egy szamomra jol kinezo, merettel rendelkezo peldanyra..:)

(#31) Tomi_Ohl válasza Oppenheimer (#6) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Neked nem Nexus 5-öd van?

Ha lemegy annyira az ára, hogy minimális ráfizetéssel cserélhetem rá a Mi3mamat, akkor lehet, hogy cserélek.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#32) zolikaDB válasza fi:zi'k (#12) üzenetére


zolikaDB
veterán

:C :DDD
Oppenheimer legutobb a Nexus-szal volt elegedett, mostmegmán O+O... :DDD

(#33) madmike


madmike
őstag

Az, hogy itthon hivatalosan nem kapható nem egészen helytálló, hiszen a Wayteq forgalmazza a Xiaomit Magyarországon. Az Edigitálnál is kapható a MI3, a Mi4 is csak idő kérdése.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#34) catroot válasza Tomi_Ohl (#31) üzenetére


catroot
veterán

Már nem.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#35) Kris87 válasza Cyberpunk (#29) üzenetére


Kris87
aktív tag

Az enyém még nem ért ide. Talán az egyik kivétel lesz, talán nem jön elő rajta a hiba sosem, de nem fogom megvárni. Eladom kibontás nélkül.

(#36) Cyberpunk válasza Kris87 (#35) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tulajdonképpen ez a csoda is gondolkodóba ejtett, de ez már tényleg nagy lenne, ilyen bibi esetén meg főleg. Mondjuk kapható nálunk is. Érvényesíthető a garancia is igy könnyebben, de persze drágábban.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) catroot válasza Kris87 (#35) üzenetére


catroot
veterán

Ennek tudatában azért elég érdekesen hat ez a hsz-ed. :U

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#38) Kornel


Kornel
veterán

Nem rossz, de szerintem nem tud annyival többet, mint amennyivel drágább a mi3-nál.
Megnézek egy mi3-at most a redmi note mellett, aztán meglátom melyik marad végül :)
Ami igazából kellene most, az a huawei honor6, de az is csak most kezd elérhető lenni.

(#39) s4tch válasza Oppenheimer (#6) üzenetére


s4tch
veterán

Eddig tartott a Nexus 5-szerelem? Wehehe.

(#40) Graphics válasza Kornel (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én a Honor 6-nak még nem igazán tudok bizalmat szavazni... saját SoC.. nem tudom mennyire lett ütőképes.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) Kornel válasza Graphics (#40) üzenetére


Kornel
veterán

Ugyanaz séma, mint az MTK 6595 lesz.
ARM big.LITTLE
Antutuba üti a Snapi805-öt is.

Ja és a felső kategóriás Huawei telok kamerája szerintem mindent ver.

[ Szerkesztve ]

(#42) Kris87 válasza catroot (#37) üzenetére


Kris87
aktív tag

Péntek délután rendeltem meg, egyből ahogy lett egy meghívóm. Rá egy napra hemzsegnek a fórumok az érintőképernyő földelési problémáitól. Annyira elvakultan akartam ezt a flagshipkiller relative olcsó telefont, közben ott van a 24 órás fizetési határidő amivel beletaszítanak a vásárlásba és nincs idő utoljára átgondolni a vételt. Egyáltalán nem biztos, hogy az enyém is rossz és melléfogtam, de az előbbiek tudatában várni a bizonytalanra kiváltja belőlem a megbántam érzést, és azt, hogy inkább adtam volna többet egy MI4-ért. Ezért írtam.

(#43) Graphics válasza Kornel (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen tudonm ,már gyártom is az összeesküvés elméletet, hogy az MTK gyártja a HiSiliconokat is... mert teljes ugyanaz a séma... ;] De ez csak puszta flame :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Kornel válasza Graphics (#43) üzenetére


Kornel
veterán

Ennek fényében az új flagship killer akár a honor6 is lehet.

(#45) Graphics válasza Kornel (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, minden reális esélye megvan.

Sőt, ha azt nézzük, a Meizu-t is bejelentették elvileg MT6595-tel. Szóóval, ideje lenne teljesíteni is őszre az MTK-nak.

Na de Xiaomi :D elkanyarodtam.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) dilajoska1 válasza Graphics (#43) üzenetére


dilajoska1
őstag

viszont az mtk-ban cortex a7 és a17 magok vannak

Kirin 920-ban cortex a7 és a15

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#47) Graphics válasza dilajoska1 (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez tény :)

Mondjuk egyelőre még semmilyen kézzelfogható jele nincs, addig várunk :)
Alcatel/TCL jelentett már be azt hiszem valamit.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) Švejk


Švejk
őstag

Jó cucc az tény, de csak én érzem úgy hogy cseszett ronda a Mi3-hoz képest? Miért is nem lehetett inkább azt a vonalat továbbvinni?
Nem is beszélve arról hogy a felárat nem igazán éri meg hozzá képest.

De egyébként jól összeszedett írás meg remek telefon, de a designért kár volt. :)

(#49) hunace


hunace
tag

Lehet rosszul gondolom de nekem úgy tűnik inkább a kamerát nem tudta kezelni a cikkíró.

Legalább is a MI3-al sokkal szebb képeket tudok lőni vagyis nekem úgy tűnik és nem hinném hogy a MI4-be gyengébb kamerát raknak.

(vigyázat nagy szőrös dög a második képen :P )

[link]

A teszt remek lett viszont örülök hogy nem vártam rá és lecsaptam a Mi3-ra mert ez annyival nem tud többet.

(#50) scope2007


scope2007
addikt

na ez a telefon most "megnyert" :D
lassan ideje lesz cserélnem úgy is az arc s telót.. már nem annyira életképes a kevés ram miatt :O

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.