Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) randras_83


randras_83
addikt

Egy biztos érdekes az összhatás. Nekem tetszett. A cikk is rendben van. :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#2) doongoo


doongoo
addikt

Nekem tetszik, már használom egy ideje. Bejáratás után még tisztul a hangzás és nem lesz olyan éles a magas...

1 bontatlan még eladóban is van

(#3) mtcob


mtcob
senior tag

Piston 3-am volt, szerettem nagyon, de sajnos hamar kinyírtam....Talán most megint visszamegyek Xiaomi vonalra, leírtak alapján tetszetős ezért a pénzért :)

(#4) riszter


riszter
senior tag

Nekem is teljesen megfelel!!

Még keveset tudtam használni, még bejáratós. Ami egy dolog zavar benne, hogy túl könnyen kimozdul a fülemből - kellene egy jobban passzoló gumiharang! Ajánlásokat várok...

Ja, és Banggoodról 5.889-Ft volt.

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#5) A guru


A guru
addikt

Piston 3 vagy ez kinek mi a tapasztalata?

(#6) rafis83


rafis83
tag

Nekem Piston 3 van, elégedett vagyok vele, de jobb minőségű gumiharangot szeretnék venni hozzá, ami jobban beleszorul a fülembe. Tudtok valamit esetleg ajánlani ami passzol rá?

(#7) vodkaboy22


vodkaboy22
addikt

Hasonló terméke Sony-nak is van. Arról kinek milyen tapasztalata van?
Pl: Sony XBA-H1

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#8) doongoo válasza A guru (#5) üzenetére


doongoo
addikt

Nekem ez jobban bejön (fiókban van a Piston 2 és a Piston 3)

(#9) Ciccuka válasza riszter (#4) üzenetére


Ciccuka
veterán

Gearbest-en most akciós

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10) dethroner válasza vodkaboy22 (#7) üzenetére


dethroner
veterán

Sony XBA-H1 hasonló ehhez? Miben? Mert árban nem egy kategória, a Sony árából 4 vagy 5db xiaomi is kijön :Y

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#11) vodkaboy22 válasza dethroner (#10) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Felépítésben mivel az is hibrid. :))

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#12) Cifu


Cifu
nagyúr

A Piston-omnál engem nagyon zavart, hogy a kábel brutális módon vitte a hangot, ha séta vagy futás közben hozzáért valamihez (pl. ruhához), úgyhogy emiatt szörnyen hamar meg is utáltam. Ennél van valami ilyen jellemző?

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13) szentkuti11 válasza Cifu (#12) üzenetére


szentkuti11
addikt

Sajnos ennél is jellemző valamilyen szinten, bár konkrét A-B összehasonlítást ezzel kapcsolatban nem végeztem.

(#14) jUUh


jUUh
addikt

Pár hónapja vettem Piston 3at, teljesen jó füles, nagyon szeretem. Ha elromlik, biztos újra Xiaomi lesz az utód :DD

Samsung Galaxy S23+

(#15) Cifu válasza szentkuti11 (#13) üzenetére


Cifu
nagyúr

Köszönöm szépen a választ.

Akkor nálam kiesett... :(

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16) riszter válasza Ciccuka (#9) üzenetére


riszter
senior tag

És tényleg!! Egy ezressel olcsóbb.

Vivere militare est

(#17) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

20Hz~20KHz hát a szép mélyhez ez nagyon kevéske. :U

(#18) tixem válasza Cifu (#12) üzenetére


tixem
addikt

Nem vagyok otthon ilyen témában, ezt hogy érted, hogy vitte a hangot?

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#19) dethroner válasza vodkaboy22 (#11) üzenetére


dethroner
veterán

És akkor már össze lehet hasonlítani? Egy Daihatsu és egy Merci összehasonlítható? Pedig mindkettő autó, mindkettő diesel és mindkettő 1987-es évjárat. Csak a merci árából veszel 4 daihatsut. Nagyon nem egy kategória :N

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#20) Cifu válasza tixem (#18) üzenetére


Cifu
nagyúr

Úgy, hogy frankón hallod fülesben azt, ahogy a kábel a ruhádnak, vagy futásnál a kezednek, mellkasodnak ütődik, dörzsölődik, a kábel ugyanis szépen egészen a fülesig elviszi ezeket a zajokat.

Sok fülhallgatóm volt már, sem a Piston előtt, sem azóta nem hallottam ennyire zavaróan ezeket a zajokat.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#21) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Pár napja használom már a Hybridet, Piston3hoz képest _sokkal_ jobb a hangzása, nem mellesleg gearbest-en potom 17USD (~4600HUF)

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#22) fene_vad válasza =WiNTeR= (#21) üzenetére


fene_vad
senior tag

rendelve!:)

(#23) #16820480 válasza dethroner (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mivel hibridből viszonylag kevés van, így igen, hasonlíthatók. Például hogy ez az olcsó megoldás használható-e, és aztán hogy ér-e többet a Sony.

[ Szerkesztve ]

(#24) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Mit jelent hogy kitolták a "V-karaktert"? Mint mikor a paraszt felcsűri maximumra a basszust meg a magasakat hifin, hogy "jószójjonateknó"?

(#25) 33as válasza Mtbsrác (#17) üzenetére


33as
senior tag

Akkor ez kell neked:


:DDD

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#26) callmeakos


callmeakos
veterán

Gondolkodom egy ideje hogy lecserélem a Piston 3-at amit a mindennapokban használok, talán ez lesz.

All→M8

(#27) adabra válasza Cifu (#20) üzenetére


adabra
senior tag

Nekem is ugyanez a tapasztalatom Piston 3-mal. Kétszer futottam vele: először és utoljára.

(#28) joelke HU válasza adabra (#27) üzenetére


joelke HU
senior tag

Tetszett és én is gondolkodtam rajta, de aztán lett egy youth-om és elég siralmasnak éreztem, pedig azt is dicsérték. Szintén gagyi gumiharangok, még a legkisebb mérettel is kicsúszott a fülemből, és a hangereje is elég gyenge volt számomra. Ezen rossz tapasztalatok után nem merek egy ilyet is berendelni.

Szerk.: Bocsi, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

Motorola G51

(#29) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Örömteli, hogy a három nagy platformmal gyakorlatilag gond nélkül együttműködik

Ez nem így van. iOS-es eszközökkel nem működnek a hangerőgombok....

(#30) szentkuti11 válasza Vasinger! (#29) üzenetére


szentkuti11
addikt

Két bekezdéssel előtte írtam ezt le, de úgy gondolom, hogy ez nem a világvége ahhoz képest, amikor lábkiosztás-gondok miatt nem működött semmi (még a sima lejátszás sem), pedig 3,5-es jack volt mindkettő.

(#31) EndR válasza Mtbsrác (#17) üzenetére


EndR
tag

Fülhallgatóban tökéletes (lehet) az!
Nem csak a frekvenciaátvitelen múlik a "szép mély", ráadásul a 20Hz-et gyakorlatilag már meg sem hallod! ;-)
Ebből ítélni olyan, mintha a képek minőségét csak a pixelek száma alapján határoznád meg. Számít, de nem mérvadó.

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#32) yo.da


yo.da
csendes tag

Pár napja vettem kellemesen csalódtam benne megéri az árát.

(#33) gtamate2


gtamate2
veterán

Már hiányérzetem volt hogy nem írtatok még tesztet azok után hogy milyen régóta téma a hybrid a füles topicba.
Idáig valahogy azt hittem hogy a p2 és p3 között van valahol a hangja. Amúgy egy es18-hoz képest milyen?

*Sn0w

(#34) hemaka


hemaka
nagyúr

Korrekt darabnak tunik a teszt alapjan.

(#35) ZolkoW válasza szentkuti11 (#30) üzenetére


ZolkoW
őstag

Ez még V-sebb,mint a Piston 3? Valami olyat keresek,ami minél egyenesebb.. a lapos kábeles Xiaomi (a nagyon olcsó, a 3-as utáni) pl. jobban bejött.

Az edzés a sporttársak hátbatámadása!

(#36) exedoc


exedoc
senior tag

Nekem a Piston3 is bejött, ki fogom próbálni ezt is.

(#37) Dominó85 válasza ZolkoW (#35) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem tudom ki terjeszti ezt a "V"-s dolgot a Hybrid-ről. A lényeg, hogy MIUI rommal rendelkező telefonnál szimplán --------en hagyva a Xiaomi In-Ear Pro beállításokkal gyönyörűen szól. Akinek pedig nem MIUI romja van, az max kicsit lejjebb tolja a mélyebb frekiket és a magasabbakat picit feljebb. A közép tartománnyal pedig mindenki a saját füle szerint játszik. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#38) mcs


mcs
veterán

Kész vicc. Pont ma vettem meg anélkül, hogy elolvastam volna az úgyszintén ma kiadott cikket róla. :C

(#39) kpal


kpal
veterán

Néztem ilyen árba Denon-t ,nem tudom az jobb mint ez :F

(#40) mcs válasza kpal (#39) üzenetére


mcs
veterán

Bár nem ismerem a Denont, de rengeteg féle fülest vettem már.
Drágábbak közül Sennheiser CX300hoz, JVC HA-FX1Xhez és Sony MDR-EX110IPhez tudok viszonyítani. Lazán üti ezt a hármat. Na nem egy audiofil minőség ez se, de a felsorolt háromhoz képest ennek a középmagasa-magasa bántja kevésbé a fülemet, pedig még be sincs járatva.

(#41) Chevalier


Chevalier
tag

Hiánypótló írás!
De most komolyan, valaki linkeljen kérem egy külön kapható minőségi gumiharangot :DD akkor a Piston 3hoz és ehhez is veszek egyet.

einhorn az finkle

(#42) Jeanne d'Arc

Wow, kell egy ilyen. Nagyon jónak tűnik.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#43) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nekem tetszik és szeretem a Xiaomi termékeket. Eddig semmiben nem csalódtam.

(#44) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

Jó a cikk, köszi szépen! Rendeltem egyet én is GearBest-ről. Erre kíváncsi leszek :)

(#45) pengwin válasza Chevalier (#41) üzenetére


pengwin
addikt

Sony Comply Foam Tips, úgy láttam elég sok helyen ajánlják.
Bár az áruk igencsak visszatart de azért lehet majd én is veszek, ha megjön végre a KZ-ATE.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#46) vicze válasza Dominó85 (#37) üzenetére


vicze
félisten

"Nem tudom ki terjeszti ezt a "V"-s dolgot a Hybrid-ről."
Kb. az akinek ép fülei vannak, és nem ütötte még szét. (Meg persze egy kicsit igénye is van az értelmes hangzásra.)
Ha meg valaki szanaszét akarja torzítani a hangot, az mindenkinek az egyedi dolga, de alapból ez a füles, egy borzalmasan túlhúzott V-s vagy inkább már U-s kialakítás.
Akinek ez jön be, vegye nyugodtan.

(#47) big-J válasza mtcob (#3) üzenetére


big-J
őstag

Neked és a többi Piston 3 tulajnak: Ha egyszercsak elhalkul, de nem a kábel szakadt meg, nem a driver ment el, hanem eldugult a hangszórórács a cső végén. Ki kell venni és kinnhagyni, vagy megtisztítani.

Amúgy brutál milyen tompa a hangása a rács kivétele után a másik oldalnak, ezért érdemes egyszerre csinálni a két oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#48) basaja


basaja
senior tag

3 és f és fél hete rendeltem meg a Banggood - ról jó lenne ha ideérne végre és meghallgatva véleményezni tudnám én is... :O

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#49) vicze válasza basaja (#48) üzenetére


vicze
félisten

Kínai újév(2hét), minden oldalon kinn van, hogy a rendelések késnek.

[ Szerkesztve ]

(#50) mcs válasza vicze (#46) üzenetére


mcs
veterán

Hát jha. Az úgyszintén V-nek ítélt JVC fülesekre és fejesekre alaposan rákontráz equalizer nélkül is. :)
Tompább forrásokhoz pont ideális, és ahogy tapasztaltam pár gyengébb készülékre dugva, hogy nagyon könnyen hajtható is. Könnyebben, mint a legtöbb 16 ohmos füles.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.